Centrum Doskonalenia Zawodowego

Kursy prawa jazdy

Gdańsk, gen. Józefa Sowińskiego 12

Klara - opinia (1) Anielska cierpliwość! Zdane za pierwszym mimo ze do dnia egzaminu nie... Klara Kama - opinia (1) Super! Miła atmosfera. Dostosowują się do Twoich potrzeb. Kama polecam (1) zdałam bez problemu za pierwszym razem, z terminami jazd nie było żadnych... aa
Instruktor Stanisław Litwin (1) Tak, zdecydowanie Pan Staszek jest Najlepszy. Kto do niego trafi na pewno... Danusia profesjonalizm (1) Godna polecenia, solidna i profesjonalna szkoła nauki jazdy. Wykłady... pk NAJLEPSZY INSTRUKTOR - STANISŁAW LITWIN (3) CZŁOWIEK O ANIELSKIEJ CIERPLIWOSCI , BARDZO POLECAM ANNA Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Nie Polecam tej szkoły ze względu na instruktorów jazdy.Teoria na średnim... Kursantka Ja - opinia (1) jestem bardzo zadowolona z tej sql, obsluga bardzo profesjonalna i mila :)... Ja POLECAM WSZYSTKIM (1) Mam porównanie z innym ośrodkiem bo podjęłam naukę po 2 latach przerwy po... Gabi 21 Najlepsze OSK jakie mogłam wybrać! (1) Serdecznie polecam OSK Credo. Podczas kursu dobrze się bawiłam, a egzamin... Monika BARDZO POLECAM TEN OŚRODEK!!!! (1) Gorąco polecam wszystkim tyn ośrodek ,wykłady prowadzone w sposób... olcia136a NIE POLECAM PANA STANISŁAWA (1) Nie polecam pana Stanisława NICZEGO MNIE NIE NAUCZYŁ gdy wykupiłam sobie... M Pan Rysiu najlepszy ! (1) Zdałam za pierwszym razem !!! Pan Rysiu najlepszy ! Uczy przewidywania i... Natalia polecam! Pan Rysiek jest super! (1) Kurs robiłam w innej szkole i to była porażka- straszna atmosfera podczas... Kreska Zdecydowanie polecam! (1) Za przystepną cenę kursu zajęcia prowadzone są na dobrym poziomie, Miałam... Amelia Górka. Nie polecam Pana Rysia!! (1) Credo jako szkoła w porządku.Teoria dobrze prowadzona i miła obsługa ale...... Szynszyl Bardzo serdecznie polecam (1) OSK Credo, teoria w dwa tygodnie, zajęcia przeprowadzone profesjonalnie w... Kuba Szkoła jazdy numer 1 (1) Wszystkim gorąco polecam tę szkołę jazdy. Teoria bardzo dobrze prowadzona,... Gosia Polecam! (1) Profesjonalnie i szybko! Polecam zwłaszcza Pana Romana, świetnie przygotował... M. Szkoła przeciętna (1) Zacznę od mało przystępnej ceny 1400zł za kat.B (teoria + praktyka). Im... Anonim