Cukiernia Sowa

Cukiernie i piekarnie

Gdańsk, Franciszka Schuberta 102

Bożena - opinia (1) 16 luty ,tłusty czwartek a sprzedają czerstwe pączki, są twarde więcej nic w... Bożena Helena - opinia (1) nie kupowałam przez dwa lata. Muszę stwierdzic, ze bardzo popsuło się ciasto,... Helena Obsługa naprawdę niegrzeczna, Panie ekspedientki pracują tam za karę !!! (1) Panie ekspedientki, zwłaszcza Pani w okularach, zachowuje się tak, jakby... Anna
Sowa, kiedyś było lepiej ....... (1) Niestety po raz kolejny zawiodłem się na jakości oferowanego towaru. Starsze... Janek Ciasto tak, a lody nie... (1) Lodówka z lodami wygląda strasznie nieapetycznie!!! Aż strach zakupić te... Andrzej uwaga na zamawiane torty!!!! (3) Przestrzegam wszystkich, którzy chcą zaówić tort dla dziecka w tej cukierni,... cytrynka222 tłusty czwartek (1) ogólnie cukiernia ok, uwielbiam szczególnie ich torty, ale dzisiejszy pączek... misiek polecam (1) od drożdzówki z serem przez ciastka owsiane po torty!!! Ostatnio był tort... ja i plus i minus (1) Na pytanie ile będzie kosztował (mniej więcej) tort otrzymałam informację, że... Gosia jk - opinia (1) Bardzo dobra jakosc tortow gorzej z obsluga ,,,,zwlaszcza w etc ....ale teraz... jk