Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

Na Chwarznie najwyraźniej mieszka ktoś, kto nienawidzi zwierząt. Dziś mój kot wrócił postrzelony z wiatrówki. Nie jest to pierwszy przypadek. Złozyłam zawiadomienie na policji, ale może jeszcze sasiedzka pomoc :D ? Czy Wasze zwierze też ucierpiało? Czy wiecie kto to może być? Każdy kto ma pupila na pewno nie chce, żeby jakis wariat do niego strzelał.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

widze, ze nikt nie mial nic do powiedzenia :) od tego czasu, z tego co wiem, na szczescie jest spokojnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

Hej. prosze o informacje osoby z chwarzna, ktore mialy postrzelone zwierzeta z wiatrowki, widzialy osoby z wiatrowka na chwarzNie itp zbieram informacje na ten temat, wspolpracuje z policja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

jak by mi jakis siersciuch wyjadał rybki z oczka wodnego , albo załatwiał sie na mojej działce tez bym strzelał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

Myślę, ze wystarczy pare razy pogonic i nie bedzie przychodzil.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

Również wystarczy przypilnować sierściucha. Biega bezpańsko po okolicy. Obszczywa samochody, wyleguje się na maskach tworząc zadrapania. Biorąc zwierzaka pod opiekę, to opiekuj się nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy Twój sąsiad ma wiatrówkę?

N a Jowisza..?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Wiczlino - Ogród - opinie i oceny (102 odpowiedzi)

Osiedle Hossy to idealne miejsce dla rodzin pragnących zamieszkać w otoczeniu terenów zieleni, a...