Czy doradztwo podatkowe ma jeszcze sens

Czy doradztwo podatkowe ma jeszcze sens i w jakiej formie teraz działacie? Macie księgową, biuro jakieś, czy sami ogarniacie przez neta wszystko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szczerze to malo ktore biuro ma fachowa wiedze,chcialem pit z pl ,niemiec z odpisami to 4 biura sie tego nie podjely dopiero firma ze slaska.
Jeżeli ktoś będzie dobrym doradcą, to się utrzyma, teraz dużo osób działa byle jak
Zakładałem biznes z https://biurorachunkowe.org.pl/, teraz spółka z partnerem, bardzo dobrze zoptymalizowana, ale wiadomo, że nigdzie nie poczujesz się do końca bezpiecznie. W każdym razie z księgową mam doskonały kontakt. Na wiele pytań dotyczących ewidencji pracowniczej dostałem natychmiastowe odpowiedzi. Nie muszę kombinować i nie chcę. Po prostu przekazuję do nich większość formalności, rozliczenia ZUS, ewidencję księgową i rozliczenia pracowników. Terminowo się wywiązują.

Inne tematy z forum

Tani nocleg w Gdańsku - gdzie (max 7 dych)? (14 odpowiedzi)

Gdzie w Gdańsku można sie przespać mając w kieszeni maksymalnie 70 zł, a nawet mniej? Nie musi...

znacie kogoś od odszkodowań? (5 odpowiedzi)

Witam! Mam taką przykrą sprawę, że byłam ofiarą wypadku komunikacyjnego - potrącił mnie jakiś...

szybka pozyczka (46 odpowiedzi)

hej moze ktos wie gdzie moge pozyczke uzyskac na dowod tylko pracuje ale na zlecenia i czarno a...