Czy dyrektora przedszkola ktoś kontroluje?

Mam 4,5-letnie bliźniaki, które uczęszczają do przedszkola. Rozmawiałam ostatnio z sympatycznym panem dyrektorem, który czas narzekał na papierologię oraz niskie zarobki.
Z czystej ciekawości zaczęłam szukać informacji dotyczących tego, jakie warunki musi spełnić osoba pełniąca funkcję dyrektora placówki oświatowej, jak wygląda jego awans zawodowy itp.
Znalazłam taki artykuł: https://www.portaloswiatowy.pl/awans-na-nauczyciela-dyplomowanego/sprawozdanie-dyrektora-przedszkola-do-awansu-zawodowego-16527.html
No cóż, trochę pracy trzeba włożyć, żeby się wybić, ale w innych branżach jest dokładnie tak samo (wiem, co piszę, także pracuję na kierowniczym stanowisku).
A co wy o tym myślicie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

"który czas narzekał" ty i kierownicze stanowisko? Chyba kierownik wozu zbierającego frakcje mokrą. Bliźniaki czyli in vitro? Tu też nie poszło, in vino veritas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

a to na rano ;) (344 odpowiedzi)

tiaaa...a to na rano. jakie szczęście, że nikt wcześniej na to nie wpadł :)...