Czy slyszal ktos o papi stop

Witam czy ktoś stosował , papi stop albo o tym słyszał. Wczoraj czytałam o tym i szukałam też lekarza nauk med co się wypowiadał Krzysztofa cholewickiego albo Tomasza mileckiego ale raczej z warszawy. Jeśli się ktoś znajdzie co stosował ten preparat proszę napisać może boryka się z podobnym problemem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

MYŚLĘ ŻE TO JEST BZDURA
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko na głównej str produktu to było że działa i lekarze się wypowiadał były też zdjęcia i komentarze ludzi teraz nie dam linka bo na tel jestem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

To syf
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zgadza się to bajki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też tak myślę
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

to syfek ten papi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Papi. ..sr*pi. Pic na wode
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

To syf
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ten krem to lipa . Wymazałem 3 tuby i nie ma efektu !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To jest pic na wodę , na słowackiej stronie znalazłem forum z ostrzeżeniami od ludzi , którzy dali się nabrać na ten specyfik. I tak jak powyżej lekarzy nauk med. o takich nazwiskach brak jest w rejestrze.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

https://www.papillomastop.com/1098574.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

I co wy na tego linka ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lekarze są osobami publicznymi, a takich nazwisk jak tam się pojawiają po prostu nie ma w służbie zdrowia (chyba, że w tej z reklamy)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tutaj masz linka ze słowackiej strony , tylko podany jest przez translator . Link ten wyjaśnia całe oszustwo.

https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=sk&u=https://hoax.sk/pochybny-pripravok-krcove-zily-varyforte/&prev=search
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tutaj jest ten link w oryginale i wyświetla się właściwa strona słowacka ( przetłumaczcie translatorem to wszystko wyjaśni)

https://hoax.sk/bradavice-papistop-falosni-lekari/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A skąd wiesz że to naprAwdę ściema ? Patrzyłaś na komentarze ludzi ? A lekarz nie każdy musi widniec w necie znam takich...czytałaś mojego linka ? Ten papi stop ma oryginalna str .. za 100parę a widziałam też podróbki tansze dlatego szukam może ktoś się z tym dotknął produktem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

komentarze mogli napisac podstawieni ludzie to dla mnie oszustwo lekarzy tez nie znalazłam a powinni być ila
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Używam od miesiąca i d*pa
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie nie działa wcale - totalna lipa i tylko pieniędzy szkoda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zużyłam po dwa opakowania Papilloru i Papistopu .Wydałam dużo kasy i...guzik. Uważam, że zamieszczanie tego typu reklam i podpieranie ich artykułami podstawionych nieistniejących lekarzy nie powinno mieć miejsca, jest wręcz naganne.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

albo jesteś od tych oszustow albo naprawdę ejstes glupia.To oszustwo,typowe,podobnymi jest zalany caly internet.Zeruja wlasnie na taich ofermach jak ty
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

tu są komentarze ludzi
https://www.znamlek.pl/papistop-38128.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

papi-bajki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymyśleni lekarze:))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

PapiSTOP to oszustwo, podobnie jak krem Papillor. Fałszywe adresy, nieistniejący lekarze, brak producenta i ulotek, fałszywe komentarze ze zdjęciami (w jednym przypadku to samo zdjęcie, ale różne nazwiska), czyli to zwykłe naciąganie naiwnych. Wystarczy poszukać trochę w sieci.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Naciągacze, jakich wiele. Parazytolog Malicki nie istnieje. Nie istnieje też cudowna maść. Powinno się zakazać takich reklam.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet nie wysilili się, by zmienić zdjęcie lekarza. Ten sam w różnych krajach pod różnymi nazwiskami. Banda oszustów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ha widziałam różne zdjęcia lekarzy
To skoro to nieprawda to czemu jest oficjalna strona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ano temu,ze KAZDY moz esobie zrobić dwolna strone,jaka tylko zechce.Nawet za darmo,jest wiele portali oferujących za darmo programy do kreowania własnych stron.
I znowu się upierasz,co wskazuje ,ze jesteś taka sama oszustka
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

państwo które pozwala oszukiwać i okradać swoich obywateli...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz absolutną rację.Na polskiej stronie Papistopu dumnie pręży pierś niejaki dr.Dawid H.Bińczycki,a na slowackiej stronie dr.Dawid Ondrik.Ten sam facet,te same zdjęcia,inne nazwiska.Sama używałam Papilloru,absolutnie nie pomaga,czyli forsa wyrzucona w błoto.W reklamie Papilloru jest to samo zdjęcie szyi z brodawkami,co w reklamie Papistopu.OSZUSTWO !!! Nie dajcie się nabrać.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję że wpisałaś informację że preparat nie działa miałam zamiar kupić . Borykamy się z problemem brodawczaka.
Oszuści powinni być ukarani brakiem możliwości dalszego reklamowania niedziałającego produktu.
Pozdrawiam i dziękuję.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieki za informację miałam zamówić i teraz wiem że to pic na wode dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy sprawdzian to wpisać krytyczną uwagę pod reklamą. Jak się nie pojawi, albo zniknie w kilka sekund, to na 200 % to jest ściema a pozytywne opinie są podane przez opłaconych komentatorów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pic na wodę to nie działa być może że u mnie bardzo drogi gadżet
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktos niezle tlucze kase, kupilam jedna tubke , tak do wyprobowania. Wielki przekret, nie dosc, ze nie dziala wogole , to jeszcze niesamowicie cuchnie i bardzo drogie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdyby to było na legalu -podano by Nazwę dystrybutora lub producenta ,adresy- które można byłoby zweryfikować. NIE MA ZNACZY PIC DO KWADRATU.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

popieram jeżeli jest skuteczne dlaczego niema w aptece
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niektóre firmy płacą za pozytywne opinie tzw. współpracownikom. Spróbuj skontaktować się ze sprzedawcą- jak znajdziesz adres lub tel.???? PO złożeniu zamówienia zadzwoni namawiacz!!!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dajcie się nabrać...To zwykłe kremisko i w dodatku nic nie warte
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wydałem 130 zł, stosowałem przez 10 dni, 3 razy dziennie na różne brodawki, wystające, płaskie, małe, duże, włókniaki... i nic. 130 zł psu w d.....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

OWSZEM - to oszustwo...Ciekawe czy nasze władze mogą coś z tym zrobić? Zasady i warunki zakupu ułożyli tak, że niekoniecznie ..Ostrzegajmy chociaż innych przed tymi ŚWINIAMI
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety kochani moi, to oszustwo. Poniżej mis podaje linka i jak go przetłumaczycie to na Słowacji ostrzegają przed tym oszustwem. Lekarz faktycznie jest modelem, który na stronie niemieckiej ma kilka fotek i które można wykorzystać za opłatą. Widzę jego osobę w kilku odsłonach: jest w fartuchu lekarskim, następne z komputerem, zmyślony, poważny, uśmiechnięty - co kto potrzebuje. Nie dajcie się nabierać na takie bzdury. Wcześniej sprawdzajcie, ja tak zrobiłam i nie dam się oszukać.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta strona wszystko wyjaśnia:
https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=sk&u=https://hoax.sk/pochybny-pripravok-krcove-zily-varyforte/&prev=search

To jest oszustwo - bądźcie czujni nie nabijajcie kabzy oszustom. Moim zdaniem takie rzeczy powinny być ścigane z urzędu. To podłe, aby oszukiwać i robić nadzieje ludziom, którzy potrzebują i szukają pomocy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy slyszal ktos o papi stop

Ten krem to oszustwo kosztuje 139 zł A nie likwiduje brodawek nie polecam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złodzieje 3 opakowanie zero skutecznosci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

PAPISTOP RÓWNA SIE AMBER GOLD
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

zostalo mnie czesc z 3 tubki z braku efektów odstawilem sprawa dla naiwnych i organow scigania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tez stosuje juz drugi tydzien i kompletnie zadnej reakcji - tylko smrod. Zreszta na oficjalnej stronie pod gwiazdkami zastrzegaja, ze nie daja gwarancji, ani zadnej obietnicy,ze pomoze. OSZUSCI.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy slyszal ktos o papi stop

Jeżeli nie zamówiłaś to super, nie rób tego. Ja jestem w grupie ludzi, którzy dali się nabrać. To jest jedno wielkie oszustwo. To powinno być karane. Jestem okropnie zła, że dałam się nabrać. To jest gó.....o warte.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cieszę się, że zajrzałem na tę stronę, bo byłem już bardzo bliski zamówienia tego kremu (za bodaj ok. 200 zł). Zdecydowanie krytyczne głosy na tym forum dają do myślenia, podobnie jak wyśledzone przez Was nieuczciwe chwyty reklamowe. Z drugiej strony trochę mnie to wszystko zaskakuje, bo można przeczytać, że wśród składników maści są substancje pochodzące z roślin: glistnika jaskółczego ziela i jałowca. Łatwo możecie sami sprawdzić w sieci, że te rośliny, zwłaszcza glistnik jaskółcze ziele tradycyjnie zalecane są do leczenia kurzajek. Tradycja tradycją, ważniejsze jednak doświadczenie. I tu nie mogę Wam napisać niczego stanowczego, ani na "tak", ani na "nie". Próbowałem stosować glistnik na moje defekty skórne, zapewne kurzajki. Smarowałem je żółtym sokiem wyciekającym z łodyg, zwłaszcza u nasady liści. Gdzieś znalazłem sugestię, że najaktywniejszy jest ten sok pod wieczór, a najmniej aktywny wcześnie rano, dlatego starałem się używać go po południu. Czy dostrzegłem jakiekolwiek wyniki? Początkowo byłem skłonny powiedzieć całkiem zdecydowanie że tak - wyrostki skóry robiły się ciemne, jakby przyschnięte. Stosowałem ten środek niezbyt regularnie (w końcu nie jest to bardzo wygodne), chwilami codziennie, czasem raz na parę dni przez ok. miesiąc. Miałem wrażenie że niektóre z moich brodawek (kurzajek?) minimalnie zmniejszyły się, ale trudno mi to dokładnie ocenić. Poprawa jeśli była, to absolutnie minimalna, więc ostatecznie zabrakło mi wytrwałości i systematyczności (zwłaszcza, że żółtym sokiem upaćkałem już parę ubrań). Sprzedawcy kremu sugerują by używać go przez dłuższy czas kilka razy na dobę. To powinno oczywiście być łatwiejsze w przypadku kremu w tubce, niż zielska, które trzeba przynieść z ogródka, za każdym razem zresztą ze sporą liczbą siedzących na nim drobnych owadów. Biorąc pod uwagę Wasze głosy, wygląda na to, że krem, podobnie jak same rośliny jeśli daje jakiś efekt, to po długim czasie i niezbyt wyraźny. Biorąc pod uwagę sporą cenę kremu, trzeba się pewnie zastanowić czy nie wrócić do samych roślinek (w przypadku jałowca powinny to być chyba jagody jałowca sabińskiego). W tej chwili akurat i jałowiec, i glistnik są łatwe do zdobycia. Chciałem jeszcze dodać, że zająłem się tymi próbami zwalczania moich defektów skórnych po tym jak moja żona skutecznie wyeliminowała przy pomocy glistnika kurzajki na stopach naszych córek. Trwało to długo, ale dzieciaki wolały smarowanie stóp sokiem niż "przypalanie" ciekłym azotem, czy podobnie drastyczne zabiegi. A próby z dziećmi zaczęły się od rozmów ze znajomymi, i wiadomości o glistniku dostarczonej "pocztą pantoflową". Pozytywne wyniki stosowania glistnika zdarzają się więc, choć nie należy oczekiwać szybkich efektów. Sprawa kremu papistop być może nie jest więc "wielkim oszustwem", być może jest niezbyt wielkim oszustwem (no bo zabiegi z nazwiskiem lekarza, entuzjastyczne głosy na stronie sprzedawcy i nieskromna cena pachną pewnym oszustwem) .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam,
stronę znalazłem ponieważ szukałem samego produktu by zamówić go ponownie dla rodziny. Informacje o preparacie otrzymałem od mamy która wiedziała, że kurzajki to problem z którym borykam się od dawna. Mam nawyk obgryzania skórek w dłoniach co potęgowało chorobę. Próbowałem wszystkiego włącznie z wypalaniem skóry "do mięsa" oraz wymrażaniem. W szczycie frustracji wyrywałem je na żywca obcążkami do skórek... Najgorsze i najbardziej bolesne były na stopie od spodu te na rękach poza tym że szpeciły nie były aż tak uciążliwe. Po otrzymaniu preparatu za który zapłaciłem około 150 zł posmarowałem palce w dłoniach może dwa razy (dzień po dniu) mimo, że producent opisuje ze trzeba smarować chyba trzy razy dziennie. Później mając z tyłu głowy myśl, że i tak mi to nie pomoże oraz remont na głowie zapomniałem o wszystkim. Największe zdziwienie miałem po około 10-15 dniach gdy zobaczyłem, że nie krwawią już tak jak wcześniej podczas niekontrolowanego "podrywania" skórek oraz ze są znacznie mniejsze. odczucie korzenia podczas nacisku towarzyszyło mi jeszcze przez jakieś dwa miesiące podczas których starałem się smarować sporadycznie dłonie. Nogi posmarowałem może łącznie trzy- cztery razy!!! kurzajki nie znikają od razu ale preparat powoduje zatrzymanie ich rozrostu i regeneracje skóry. Podczas kuracji skóra w miejscu kurzajki zdaje się być blizną ale później wszystko wraca do normy. Jeśli to ściema to kocham takie ściemy! Dla chętnych mogę podesłać zdjęcia(jeśli ktoś lubi oglądać takie rzeczy)
Może mało składnie ale chodzi o przekaz. Mi pomogło i mam nadzieje, że na Was zadziała podobnie.
Pozdrawiam,
Błażej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

witam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

miałem brodawki na opuszkach palców stopy prawej a konkretnie 2 palców ,, środkowy i 4-ty mały brodawki srednicy ok 4 mm. więc pomogła skórka obrana z cytryny namoczona w szklance octu 10% okłady trzeba robic co wieczór przez kilka dni i rano zmieniac...powstanie ciemno brązowa brodawka zdolna sie sama wykruszyc pozostawi mały dołek w skórze który zniknie po kilkunastu dniach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dałam się też wrobic tak jak Wy wszyscy ,najpierw poczytałam pod tym kremem PapiSTOP opinie i były super każda jedna no i zamówiłam wyniosło mnie to 150 zł,smaruję juz 6dni i wszystko stoi w miejscu tak jak było Co mnie opętało .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy slyszal ktos o papi stop

Ściema, wyleczysz tylko swój portfel z kasy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy slyszal ktos o papi stop

Stosowałem to g*wno trzy razy dziennie przez dwa miesiące, nie zauważyłem żadnych zmian na moich brodawkach.Kupilem w aptece za 15 zł Brodacid, pozbyłem się brodawek w ciągu czterech dni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Stres i konsekwencje (30 odpowiedzi)

Wszyscy wokol powtarzaja...................wszystko przez stres, lekarze - to przez stres,...

helicobacter i mdłości? (9 odpowiedzi)

Mam mdłości. Trzyma mnie trzeci dzień, apetytu nie mam, pobolewa mnie żołądek /uczucie...

Problem ze wzwodem (6 odpowiedzi)

Mam 40 lat i problem ze wzwodem robi sie coraz bardziej uciazliwy dla mnie i partnerki. Bedac...