Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ?

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic lifting twarzy . Czy ktos byl na takim zabiegu i ile w Gdańsku to moze kosztowac ?
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Również robiłam HIFU tylko, że w Esderm we Wrocławiu. Także sobie chwalę! Wszystko dokładnie mi wyjaśnili jak wygląda sytuacja, co trzeba zrobić za ile itd. Miałam straszny kompleks ze względu na wygląd mojego brzucha, ale od razu po zabiegu można było zauważyć, że skóra była bardziej jędrna. Nieinwazyjne zabiegi to jest jednak przyszłość :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja już słyszałam, wygląda naprawdę bardzo ciekawie. Jak jesteś ciekawa co i jak to zajrzyj na blog dra Wasiluka, tam znajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, wlasnie jestem po zabiegu hifu polecam klinikę dr Nowaka na ul Kilińskiego długo szukałam kogos kto by się mna zaopiekował i wyczerpująco odpowiedział na moje pytania. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja pierwsze słysze. Chyba nie jestem na bieżąco.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie rozumie, skoro efektów nie widziałaś to poco robiłaś pare razy????
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Laski, ja chyba z 3 lata biadoliłam, nad swoim owalem twarzy, że jakiś inny się zrobił. Nie proporcjonlany. Ale tylko na biadoleniu sie kończyło, bałam się jakiś kwasów i innych "sztuczek" estetycznych. W końcu udało mi się znależć coś co mi odpowiada. Zdecydowałam się na zabieg w klinice Dethloff z uzyciem ultradzwięków. Zero naruszania struktury twarzy, same fale i udało się. Teraz mogę pochwalić się nienagannym owalem i kazda moze mi tego pozazdrościć. ;). Jak się chce to się da.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wczoraj miałam robiony zabieg Hifu, natomiast mam do Was pytanie czy zabieg boli? Ponieważ ja nie czułam kompletnie niczego, nawet skory nie miałam zaczerwienionej. Wiec zastanawiam się czy zabieg został dobrze wykonany?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie, sama o tym wiedziałam bo wczesniej czytałam o zabiegu na forach ale jeśli ktos by o tym nie wiedział to mógłby się poważnie zawieźć. Efekt pojawia sie z czasem bo skóra musi mieć czas na obkurczenie włókien kolagenowych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czym później zaczynamy o siebie dbać tymniej widać efekty niestety nic nie robimy kończąc 40 lat to co później wymagać od zabiegu cudu 1 zabieg to nic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Po 3 miesiacach? To efekt nie jest od razu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdańsku na Marii Skłodowskiej.Tylko u mnie był problem z chomikami na twarzy. Jestem zadowolona zniknęły praktycznie calkowicie. Ale po 3 miesiacach od zabiegu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie nie, ogólnie mam genetyczne predyspozycje do powstawania worków pod oczami Bez znaczenia co będę jadła i jak bardzo będe się wysypiała to worki bede miała a z roku na rok się powiekszaja. Na początku zastanawiałam się nad wstrzyknięciem sobie w dolinę łez kwasu hialuronowego bo ponoć to też daje dobre efekty jeśli chodzi o wory ale potem wyczytałam, ze lepszy efekt moze dać hifu. co do tej kliniki to do którego ich punktu chodziłaś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam klinika kosmetologika miałam tam zabieg na cała twarz. Ale jeśli chodzi o worki pod oczami to wydaje mi sie,ze najlepiej byłoby skonsultować się z lekarzem oraz dopytać się czy nie jest to wina na przykłąd zastoju limfy czy innych problemów ze zdrowiem. Bo niekoniecznie jest to jedynie efekt kosmetyczny. U mnie osobiscie opuchnięcia pojawiają się jak jestem niedospana albo jak zjem coś bardzo słonego Potem to mija.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zastanawiam się nad zabiegiem na worki pod oczami ale chciałabym to skonsultować tak aby to było wykonane porządnie. Jaka jest najlepsza klinika w Gdańsku do takich zabiegów, ewentualnie Gdynia też może być. Nie chodzi tutaj o cenę ale o efekt. Patrzyłam na wiele salonów i już nie mam pojęcia. Macie jakies osobiste doświadczenia?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ?

Bzdura, jeszcze się nie spotkałam żeby pomógł jeden zabieg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Korzystałam z takiego zabiegu jednak we Wrocławiu w Esderm, także jeśli ktoś jest z okolic lub może dojechać to polecam. Daje fajne efekty, myślę że się opłaca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akurat, efekty nie są od razu widoczne, więc to co pani pisze to bujda. Kolejna reklama jakiejś striny
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A gdzie Pani to robiła proszę o adres
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jaki to byl sprzet i w jakiej cenie zabieg?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Sklep stacjonarny Avon - gdzie w Gdańsku? (7 odpowiedzi)

Dziewczyny, gdzie w Gdańsku znajdę sklep /stoisko Avon? Z góry dziękuję za pomoc.

leczenie trądziku (114 odpowiedzi)

Witam, chciałabym się rozeznać, czy ktoś boryka się z tradzikiem, bliznami po nim jakie...