Czy szkoła powinna poinformować rodzicow

Czy szkoła powinna poinformować rodziców o zmianie nauczyciela . A nauczycielem jest wychowawca w przedziale nauczania 1/3
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A gdzie ta zmiana? Mam dziecko w Bojanie i nic nie wiem a również wolałabym wiedzieć
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

2a Bojano
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy szkoła powinna poinformować rodzicow

No jasne, ja bym do kuratorium napisała i pozew cywilny do sądu a może nawet jest to ścigane z urzędu. Przecież to straszne jest.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy szkoła powinna poinformować rodzicow

Nie wiem czy ma obowiązek ale moim zdaniem powinna poinformować o zmianie tym bardziej jak jest to wychowawca . W czwartek jest zebranie na pewno będzie więcej szczegółów
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Wychowawca nie przygotował klasy na swoje odejscie? Nie uprzedził? Z dnia na dzień wszyscy się dowiedzieli? Proszę nie kpić i nie robić problemu!! Przecież Pani była juz w dość zaawansowanej ciąży, to chyba logiczne jest to, że w najbliższych miesiącach urodzi i nie wróci? A może ktoś się łudził, ze Pani urodzi i następnego dnia wróci i będzie uczyć jego dziecko... Ludzie! Co za paranoja!! Dyrekcja nie ma obowiązku wysyłania do rodziców pism ze stosowną informacją, ani organizowania w tym celu spotkań... Jak zwykle ktoś drąży problem...
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie wiem jak było w tym przypadku, bo zapewne przepisy tego nie określają i nie muszą, ale uważam, ze to powinna być umowa miedzy dyrektorem, a nauczycielem - kto informuje. Rodzice i uczniowie wiedzieli od wychowawcy... To po co jeszcze oświadczenia dyrektora?
ehhhh
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję zgłosić problem naszej pseudo opozycji a oni już zgłoszą ten problem gdzie trzeba :) Są świetni w dochodzeniu. Może nawet Komisja Europejska stwierdzi, że zagraża to praworządności i obetniecsie są karę Polsce fundusze unijne :)))) hahaha
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Się smiejcie ale dzieciaki były przyzwyczajone do tej pani czuły się bezpiecznie. A tu z dnia na dzień inna pani nikt nie lubi takich zmian.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proponuję księdza na wychowawcę, dzieci będą zadowolone może nie okaże się pedofilem, księża podobno mają coraz mniej pracy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 9

A może sam jesteś pedofilem???!!!... albo masz tak mózg wyprany, ze dla ciebie pedofil to tylko kojarzy się z księdzem!!!! Współczuję
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

No z tego co pamiętam, to Bojano już zasłynęło w świecie z księdza co to lubował się w dziewczynkach
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tylko, ze gowniara przyznała się, ze sciemniala!
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dokładnie! Zanim rzucisz błotem to zapoznaj się z sprawą... Kto zna tę rodzinę to doskonale wie jak było... Poza tym nie osądzaj bo nie jesteś ani sędzia ani katem ani Bogiem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Gdyby ktoś bardziej interesował się sprawa to by wiedział że nagrania były sfałszowane. Tak to jest się nie doinformowac i pisać bzdury
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Zaczeliscie pisać nie na temat.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

No tak bo tylko księża to pedofile.. Zobacz statystyki ile pedofili jest w innych zawodach a potem pisz swoje wypociny..
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widzialem mapę księży pedofilow w Polsce, wystarczy mi. Nawet jest profil na fb ostrzegajacy (mapa województw i popełnione przestępstwo) , a ilu nie zlapano...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Czego można spodziewać się po Lemingu platformianym. Mapka to dla niego wszystko!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Odśnieżanie (4 odpowiedzi)

Gdzie mam zadzwonić, jeśli droga jest nieprzejezdna?

Gama Optica 16 marca otwarcie (7 odpowiedzi)

Dołącz do otwarcia naszego nowego punktu Gama Optica w Bojanie i skorzystaj z wielu...

Laptop do naprawy (3 odpowiedzi)

Polecicie jakiś serwis do naprawy matrycy w laptopie Asus, szybka robota?