Czy towary sprzedawane w Polsce mają inną jakość od tych na zachodzie Europy?

Opinie do artykułu: Czy towary sprzedawane w Polsce mają inną jakość od tych na zachodzie Europy?.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów postanowił sprawdzić ile prawdy jest w stwierdzeniu, że do Polski trafiają gorsze produkty niż na rynek tzw. zachodni. Przebadano 101 produktów, istotne różnice dotyczyły 12. W tym nie zawsze na naszą niekorzyść.

Polacy nie mają wyrobionych poglądów o podwójnej jakości żywności. 71 proc. osób badanych przez firmę Kantar Public na zlecenie UOKiK przyznało, że nie kupiło produktu tej samej marki w Polsce i za granicą. 86 proc. nie słyszało o ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale bzdury. A ile ropy kupisz za 1 euro a ile za 1 pln?

PLN to bardzo słaba waluta. Polacy to frajerzy, że dają się dymać za 2000pln na miesiąc to oczywiste. Ale nie wymagaj, zeby w Polsce toco na zachodzie kosztuje 1 euro, tu kosztowało 1 zł
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5

Czy towary sprzedawane w Polsce mają inną jakość od tych na zachodzie Europy?

jak bedziemy zarabiac w euro,to beda tej samej jakosci!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przjeliśmy z Uni całą drożyznę ,a zarobki mamy gorsze niż afrykańczycy.Po co była nam ta cała unia
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

NIe dośc że gorsza jakość to jeszcze w polandi robią z ludzi idiot....w.Co pójdziesz do marketu to towar przenoszony jest z jednej alejki do drugiej.Ma to na celu zwiększyć sprzedaż bo Polak zanim znajdzie to i to ....to jeszcze do koszyka włoży parę innych glupot.Takiego cyrku i takiej szopki to nie widziałem ani w Anglii ani w Niemczech.Powiedzcie mi dlaczego robią z nas matołków Europy
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 1

To oznacza, że te najładniejsze mają IQ świerszcza :)
Uwierz mi -jedyne, co dyskwalifikuje faceta, to nie grubość portfela, tylko jego klasa.
I głupota - nie ma nic gorszego niż głupi facet.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tylko że kasjerka w Niemczech liczy sobie towary po malutku popijając kawkę i bez stresu.A w polandi musi wyrobić na kasie normy klientów,i to jeszcze w stresie bo ciągle ją obserwują i staszą że ją zwolnią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Jak obniza to nie bedzie na 500+ :)
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Te najładniejsze mają wymagania księżniczek.Zobacz na youtube ile powinien zarabiać ich partner.Stawki zaczynają się od 6-7 tys na rękę,inaczej facet jest dla nich nieudacznikiem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jedyny kandydat to marian kowalski,ten chociaż prawdę mówi jak jest
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ale elektorat zadowolony że w Styczniu będzie podwyżka 60 gr netto na łapę,co da za godzinny zarobek całe 2,8 euro.Tutaj nie jest tragicznie tylko gorzej.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

może tak napiszą ile wynosi norma azotanu na 1 kg, a ile jego jest w mięsie, średnio 3 krotnie jest przekroczona i tu nie ma zlituj się
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szybciej jak od 25 lat rządziły nami sługusy robiące z Polski kraj postkolonialny. Dopiero pisiory zaczęły coś w tym kierunku robić choć moim zdaniem robią i tak za mało i tak za slabo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6

Tak działa wolny rynek, jesteście sami sobie winni, skoro słaby towar jest wystarczający by go kupować to producent się

dostosowuje.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 6

Wybór?

Cieszę się, że są prowadzone te badania. Nie chodzi mi o cenę, gramaturę i skład - to potrafię sama sprawdzić przed zakupem.
Chodzi o wiedzę !!! O to, żeby mnie nie oszukiwano. W zależności od stanu portfela- sama podejmę decyzję, czy
1.Towar tańszy -gorszy
2.Droższy- lepszej jakości.
Ale nie znoszę wciskania mi byle czego, posługując się kłamliwą informacją.
To ja mam mieć wybór. I tyle.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdzie są zakłady pracy?
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

20 procent drożej a zarobki?

kebab kosztuje tyle samo a w Niemczech jest lepszy:)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie chce i zawsze moze powiedziec "wina tuska" :)
popieram tę opinię 25 nie zgadzam się z tą opinią 2

" z resztO "

Wieś śpiewa i tanczy !
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1