Czy tuchomska juz skonczona?

Czy tuchomska juz skonczona?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak jest skończona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak można zrobić nową drogę i wszystkie studzienki od razu do poprawy...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

100%!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo coś badziewnie ostatnią warstwe wylali i chyba przez te duże wyspy z kostki paprali się z tą rozścielarką

a ktoś nie narzekał i odebrał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobrze się jeździ piękna droga można firmę pochwalić i dać im premię co za luksus
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Dobrze się jeździ? Mam zupełnie odmienne zdanie. Jak można zrobić asfalt i nawalić tych hopków tyle, że czas przejazdu nie uległ zmianie? Ja tamtędy szybciej niż 20 km/h nie jeżdżę, bo nie mam zamiaru się trochę rozpędzać i zaraz wyhamowywać do zera.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

trzeba sie dostosowac do warunkow powiatu kartuskiego :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No właśnie po to zebys szybciej nie jeździł.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

I tak nigdy nie pędziłam tą drogą. A teraz i tak jeździ się fatalnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Były dziury źle.. jest asfalt dalej źle.. nie dogodzi mieszczuchom
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 2

"nie pędziłam ta drogą", wszystkie baby w tej wiosce jeżdżą jak jakieś tępe przecinaki, ostatnio mnie jedna przed pocztą na łuku wyprzedzać zaczęła bo za wolno jej jechałem 40km/h , dwójka dzieci bez fotelików z tyłu golfa super rajdowej fury, z******ała się jak pojawił sie samochód z naprzeciwka, na szczęście zwolnił i mogła sie zmieścić, dalej zero patrzenia na prawo aż do borowieckiej auto podskakiwało na chopkach aż miło co taki tempy babsztyl ma w tym czymś czego nie ma?
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękujemy za dowód anegdotyczny. Wszystkie baby. Wszystkie bez wyjątku tak jeżdżą!!! Ten przykład odzwierciedla postawę wszystkich kobiet. Jak ja jeżdżę powoli Tuchomską i jestem kobietą i facetom gotuje się krew i mnie zaczynają wyprzedzać, to znaczy, że wszyscy faceci są głupi? Czy może znaczy to tyle, że po prostu akurat oni są pieniaczami i wolą ryzykować rozjechanie pieszego na poboczu? A jak się rozglądam na prawo, czy ktoś nie wyjeżdża i zwalniam na hopkach, to znaczy, że tak naprawdę jestem facetem, bo przecież wszystkie kobiety jeżdżą źle?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadza się jesteś facetem, ale to wyróżnienie w naszym kraju gdzie rządzi stary sfrustrowany kawaler, który ceni tylko małżeństwa i przygrywają mu kolesie w sukienkach...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Po co wszędzie wrzucać politykę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po to że jest wszędzie i jest wszystkim wbrew temu co byśmy chcieli a przede wszystkim reguluje twoje życie we wszystkich aspektach, pan i pleban mogą wszystko. Polityka zrobiła też tuchomską więc to chyba uzasadnione...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Musisz obrażać myślisz że faceci jeżdżą rozważniej? Też pędzą a potem hamują przez policjantem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niestety pojazdy uprzywilejowane (pogotowie/straż/policja) też będą musiały wolno jeździć. Same skrzyżowania równorzędne (plus za wyraźne ich oznaczenie) wystarczyłyby, ewentualnie fotoradar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mam te same odczucia... Dlaczego w innych miejscowościach można zrobić dobrze, a w Baninie jak zwykle coś na odwal. Jak już w końcu wydają te nasze ciężko zarobione pieniądze na zrobienie drogi, których to niema zbyt wiele w Baninie, to niech przypilnują, żeby to było zgodnie ze sztuką... a nie na zasadzie - niech się cieszą, że w ogóle coś robimy... Mocno mnie to irytuje..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego mają robić dobrze? Ktoś nie stąd z polecenia kogoś nie stąd za pieniądze nie stąd zawsze zrobi na odpier**l. Pieniądze jeśli się znajdą to są z Żukowa. Jaśnie wielkie miasto Żukowo tylko u siebie robi porządnie równiutko z kosteczki i asfaltu, chodniczki, lampy, kontroluje wszystko po zrobionej robocie...
A Banino to dla nich jak obora... krowy i swinie ktorym trzeba rzucić ochłapy. Dalej wybierajcie tych samych co to obiecują tylko. A oni co parę lat śmieją aię z was okrutnie po wyborach. Chcecie zmian: zmieńcie władzę.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może czas działać w kierunku oddzielenia się - utworzenia gminy wiejskiej Banino. By był ktoś stąd.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pewnie dlatego, że na zamieszkałych 10 tys ludzi w Baninie, odprowadza podatki do gminy 4 tys ludzi....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skąd wiesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ciagłe jęczenie z tymi podatkami, meldunkami w Baninie a może tak miasto Żukowo pochwaliloby sie jaki procent żukowian płaci podatki i w jakiej kwocie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Aby odprowadzać podatki do gminy nie trzeba zmieniać meldunku.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie nieskończona. jeszcze maja raz gładzić i potem polerować ten asfalcik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mają ja przedłużyć o 100 m za dwa tygodnie mają lać asfalt ten który miał być położony na Borowieckiej dlatego bo była nieprzemyślona decyzja Władz Żukowa by kłaść asfalt w lesie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Już ja to widze...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prawda, nie ma kanalizacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Masz rację tylko oni na Borowieckiej robią co chcą i ich nieprzekabacisz bo to jest klika byłych i teraz zadzacych nam Włodarzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

I trzeba natym pomyśleć i za nich się.wziasc bo to jest klika starych jak i nowych Włodarzy bo kto to widział wylewać asfalt w lesie i jeszcze ci mieszkańcy nic nie dopłacają do inwestycji a jak z wielkim byłem załatwiasz sprawy z położeniem płyt yumb to są jeszcze problemy i trzeba za tą inwestycję w połowie dopłacić gdzie tu szukać rozwiązania trzeba ich wymienić bo jeszcze widzę że żądza między sobą dawni kolesie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

najpierw to kup sobie słownik, bo nie da się czytać tego bełkotu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ale no jak skończona ??? przecie maja jeszcze śrutować asfalt by się lokalni rajdowcy nie pozabijali od razu tam....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

od szkoly do polnej usuwaja asfalt. Chyba rzeczywiscie za szybko jezdzili :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

niech cały usuną i zrobią w lesie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy ktoś może mi wyjaśnić w jakim celu frezowali część asfaltu na Tuchomskiej do ul Polnej i po co na dalszej części asfaltu w kierunku Tuchomia obrabiają studzienki kanalizacyjne kamieniem? A ponadto z jednej strony ulicy miało być korytko odprowadzające deszczówkę bo nie ma kanalizacji deszczowej a jest wysypany asfalt frezowany który po kilku ulewach wypłucze woda.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A no dlatego, że były na tym odcinku "fale dunaju". A studzienki poprawiają tanim kosztem. Jak ktoś spier.olił na dzień dobry poziom warstwy ścieralnej z poziomem studzienek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jedna ze studzienek do tej pory jest całkowicie zalana asfaltem na wysokości skrzynki elektrycznej przy Tuchomskiej 61 i mimo powiadomienia wykonawcy tak zostawili. Obrabiają studzienki obok a tą zostawili nie wiem dla kogo.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witamy w gminie Żukowo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cena czyni cuda
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie, nie to kawałek testowy który będą śrutować ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Odcinek specjalny na trasie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

to będzie trasa kombinowana dla lokalnych rajdowców asfalt + szutr z OS przy krzyżu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Szambo - wywóz (43 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

Dentysta (9 odpowiedzi)

Czy ktoś się orientuje, czy w pobliżu przyjmuje jakiś dentysta? Córka miała założone lekarstwo w...

Szkoła podstawowa Banino (80 odpowiedzi)

Co sądzicie o poziomie nauczania, obyczajach oraz nauczycielach w szkole w Baninie? Szukałem...