Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Ci ludzie są nie normalni ciągle szukają dziury w całym i wszystko im przeszkadza niechaj wrócą tam skąd przyszli
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 22

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Czyli Ty wracaj z powrotem do D..... trolu
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jak się jeździ furmanką to faktycznie drogi żyleta. Jeśli mówimy o komunikacji XXI wieku to dziur nie trzeba specjalnie szukać...
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Co to znaczy miasto?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mój mąż jest rdzennym mieszkańcem i prawdę powiedziawszy mieszkam tu 9 lat i nie ma znaczenia czy rdzenny mieszkaniec czy" nowy nabytek "po prostu wszystko zależy od charakteru i kultury osobnika. Więc przestancie wszystkich szkalować jedną miarą bo znam przesympatycznych ludzi niedawno tu osadzonych jak i totalnych chamow którzy mieszkaj tu od pokoleń. No i odwrotnie...
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miasto (od psł. *město miejsce) historycznie ukształtowana jednostka osadnicza charakteryzująca się dużą intensywnością zabudowy, małą ilością terenów rolniczych, ludnością pracującą poza rolnictwem (w przemyśle lub w usługach) prowadzącą miejski styl życia.

W różnych państwach kryteria miejskości są różne, najczęściej są to kryteria ludnościowe bądź administracyjnoprawne (prawa miejskie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wypowiedź "prawdziwego polaka", żadnych obcych," roznoszom pasożyty" ....
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jestem rodowita gdynianka, od kilku lat mieszkam nad jeziorem tuchomskim. Nic mnie tak nie drazni jak miastowi działkowicze. Na mojej ulicy połowa to mieszkańcy całoroczni. Druga połowa pojawia się chwilę przed majówką, wszystko im przeszkadza, potrafią policję nasyłać z byle powodu.

Więc nie ma reguły bo my całoroczni też jesteśmy z miasta a kochamy wieś, pomagamy sobie ile możemy i dobrze się dogadujemy.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Mnie denerwują ci rdzenni mieszkańcy. Buractwo i brak kultury to ich cechy charakterystyczne. Niechaj wracają robić w polu.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 20

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Oczywiście, niech wracają do swoich blokowisk w których czują się najlepiej narzekając na spółdzielnię.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 7

I to jest właśnie dylemat, pól nie mają , posprzedawali prawie wszystko tym z miasta jako działki budowlane ;-)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

zgadzam się z Tobą, że sprzedali pola. Sprzedali to, co było im zbyteczne w oddali od swoich domostw. Teraz problem mają ci, którzy kupili te działki myśląc, że wyprowadzili się w dzicz. Niestety spotkali się tak samo myślącymi "osadnikami" przynosząc ze sobą te najgorsze cechy. Kłótliwe, roszczeniowe społeczeństwo, szukające leku na swoje kompleksy, tyle mogę powiedzieć o obecnie napływających mieszkańcach.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bojano to już nie jest dzicz, każdy kto się tu sprowadza z taką myślą to żyje w jakiejś iluzji. Mieszkam tu od 30 lat i widzę jak ta miejscowość się zmieniła. Na lepsze, gorsze? Jak dla mnie są tego plusy i minusy. Z jednej strony ciesze się, że Bojano rozkwita i staje się ładną podmiejską wioską, jednocześnie mam obawy co to "dzikiej" urbanizacji. Na szczęście bloków tu budować nie wolno i oby tak zostało. Z drugiej strony gdzieś tam człowiek tęskni za czasami, gdy mieszkało tu z 1000-1500 osób i chodząc na spacery spotkać kogoś to był cud. Teraz, gdzie się nie pójdzie to stado ludzi, pełno samochodów a i quady i crossy też nie umijalają rekreacji.

Ogólnie rzecz biorąc wkraczając w dorosłe życie postanowiłem tutaj pozostać, bo to idealny balans pomiędzy miastem a wsią. Nie wyobrażam sobie życia w bloku, a wyprowadzić się w kompletną głuszę to może pod emeryturę jak dzieciaki się usamodzielnią :-)
Co do ludzi, to się nie wypowiem, bo wszędzie są buraki bez względu na lokalizację. Więc przedmiot tej dyskusji, z którego trochę zboczyłem jest bezsensu i to takie kopanie się i wyżywanie na forum, którego wszędzie w internecie pełno.
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo madra wypowiedz da sie? Da sie! Popieram
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Proponuje wyprowadzic sie na bezludna wyspe jak nie potrafisz z ludzmi zyc
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Prawda wprowadzaja sie miejskie wiesniaki , ktorzy na sile chca wprowadzac swoje rzady myslac ze zamieszkali w malowniczej szwajcarskiej wiosce mlekiem i miodem plynacej, tzw swiete krowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Widocznie macie z tym problem. Otóż ludzie ktorzy naplywaja tu z miast to wyksztalcone osoby. Nie zadne wiesniaki. Bojano nie jest wasza wlasnoscia, a czytajac niektore komentarze mozna odniesc takie wrazenie. Jakie rzady? Komentarz na poziomie wiejskiego prostaczka niestety...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Po twoim nedznym komentarzu widac kto tu jest prostakiem...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Widac kogos boli napływ ludzi z miasta do Bojana. Za tym przemawia tylko i wylacznie uprzedzenie i niewiedza. Czytajac komentarze do innych również tematów na forum utwierdzam sie w przekonaniu, że świadcza one o nienajlepszej kulturze osobistej. Żadne poważne tematy nie sa poruszane tylko jakies nieuzasadnione pretensje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Nie wierze w to co czytam! Czy za tym kryje sie zawisc? Kto tu jest upierdliwy? Takie komentarze pograzaja nas rodowitych mieszkancow Bojana.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Wykształcony nie znaczy kulturalny. Proszę pamiętać, wykształcenie nie daje tzw. kindersztuby, to wynosi się z rodzinnego domu. Niestety, tego często brakuje naplywowym mieszkańcom, którzy uważają się za lepszą kategorię.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Czytajac komentarze tu na forum odnosi sie wrazenie, ze jest zupelnie odwrotnie. Problem tkwi w tym, ze niektorym przeszkadza naplyw ludzi w ogole. Ja z sasiadami zyje w zgodzie. Zarowno tymi ,,nowymi" jak i ,,starymi". Wszystko zalezy od czlowieka, nie ma znaczenia skad pochodzi. A temat, który tu jest poruszany, wynika tylko i wyłacznie ze swoich ograniczeń i uprzedzeń. Przykre to jest, bo mamy XXI wiek.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

e co wy gadta wiadomo ze te miastowe nowobogackie swinie nigdy nie dorownaja nam, mieszkancom bojana co plynie we nas bojanoska krew
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Wow. Odstaw te piguły:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Płynie w nas ta bojańska krew wiesz dobrze kto przejmuje tu ster
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Ty tu nie strasz ludzi bo na taczce cię wywiozą. Chyba , że jesteś lizirowkiem władzy i liczysz na podwyżkę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Tak bardzo zgadzam się z tym postem!
Stałam na poboczu, bo znajomemu auto się rozwaliło, pan na rowerze z pieskiem stanął obok nas i zrobił zdjęcie jednego i drugiego auta. Wysiadłam z samochodu zapytać się dlaczego robi nam zdjęcia (bo były ten na nich nasze wizerunki) to Pan bez słowa odjechał. No cóż, nawet nie można nikomu pomoc :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Czy was też denerwują Ci upierdliwi mieszkańcy w Bojanie przeprowadzeni z miast

Ostatnio jechalem autem 40/h i jakis i**ota machal rekami ze za szybko jade.. tam jest ograniczenie do 30 ale bez przesady. Duzo i**otow sie tam kreci i mieszka kolo tych plyt
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

jeśli jest ograniczenie do 30 km.godz. a jechałeś 40km/godz. to i**ota jesteś ty.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Raczej ty i reszta procesorow.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

nie przekonałeś mnie o swojej inteligencji, ale każdy "mądry" inaczej uważa wszystkich za i**otów.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprowadzi sie taki jeden z drugim wiesniak z miasta i mysli ze jest panem na wlosciach a swoje 1000m2 w kredycie uwaza za wille i jest szeryfem dla calej okolicy.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Może bez epitetów, ale niestety im więcej ludzi, tym więcej problemów.
Obawiam się może stać się tak,jak w Banino, ogromne skupiła nowych mieszkańców w kiepskiej jakości szeregowcach, wielkie osiedle bliźniaków wykonane byle jak. Teren nie przygotowany dla dużej ilości mieszkańców. Brak wody latem, rozjezdzone drogi tak przez mieszkańców, jak i ciężki sprzęt, caly czas osiedla w budowie. Ogolnie przeprowadzamy sie z wyboru na wies, ktora po jakimś czasie traci te walory i staje się zwykła,,sypialnią" z problemami życia w blokach.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Byłeś przy budowie takiego szeregowca, że twierdzisz iż jest z kiepskiej jakości materiałów, czy co tam masz na myśli...? Wypisywanie takich bzdur na forum to straszne buractwo i niestety niski poziom inteligencji. Jeśli masz takie obawy i boisz sie ludzi, jest dużo miejscowości mniej zaludnionych i tam można zapuscic korzenie. Powodzenia
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

a tak, bojańska elita w traktorach bronami zabarykaduje ekspansję miejskiej szlachty zaściankowej. A wystarczy wyjechać na majora bojana i spojrzeć ja ta sama elita jeździ po tej drodze - środkiem, sto na godzinę, na oślep w te ciasne łuki tak że mu się ta tablica z gwe z przodu ledwo trzyma na dwóch papiakach i tyle o kulturze.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Poczekaj jeszcze chwilę, zaraz zacznie się deweloperskie eldorado:) zrobią się korki z bliźniaków i będziesz pan zadowolony, A mogę się założyć, że hipokryta sam lewo się mieści na płytach
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3


czekam z utęsknieniem na to, bo wtedy lokalny ciemnogród rozpuści się w nowym, lepszym pokoleniu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tymczasem polecam się przyzwyczaić, A dzieci nauczyć chodzić po właściwej stronie ulicy i kupić im odblaski.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

a co ma do kultury jazdy tablica rejestracyjna gwe. Masz kompleksy, leczysz je, załóż na swój traktor tablicę go aidzpan. i może będziesz mądrzejszy. Kto to rzeźbi takich tępaków i mają rację ludzie, że napływowa patologia zagraża mieszkańcom
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1


ma i to zdecydowanie dużo, statystyki wypadków dla powiatu wejherowskiego mówią same za siebie, a w tym samo miejsce zamieszkania miasto/wieś i co szczególnie istotne - preferencje polityczne, bo to wszystko idzie razem za rączkę. Statystyki mówią same za siebie, przy czym jak to statystyka - nie oznacza zaraz, że wszyscy tacy są ale zdecydowana większość. Bolesne ale taka prawda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

to musisz uważać na siebie, nie zmieniaj tablic rejestracyjnych na gwe. Przez ponad trzydzieści lat mieszkałem w Gdyni i nie zauważyłem nic niepokojącego, po zmianie tablic z GA na GWE. Prawdopodobnie zbyt blisko zderzaka jeździsz i koncentrujesz się na tablicach rejestracyjnych a nie na drodze. Logiczne chyba jest, to że znacznie więcej jest aut z tablicami GWE, to lokalne. Statystykami się nie przejmuj,
średnie spożycie czystego alkoholu w Polsce na osobę wynosi około 9,4 l a w Warszawie około 13,3 l. Sporo pijesz, uważaj zostaniesz alkoholikiem.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na pewno zauważyłeś ,że rocznie robisz jeszcze więcej km dojeżdżając do pracy, a za tym idzie doświadczenie... A ten człowiek który ma fobie na temat tablic, też predzej czy później będzie musiał jakiś samochód zarejestrować w powiecie gwe...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

standardowo, uderz w stół a nożyce się odezwą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Inne tematy z forum

Mieszkanie w bliźniaku (58 odpowiedzi)

Jak się państwu mieszka w bliźniakach? Pytam osób którzy wybrali taki dom i w nim mieszkają, za...

Zbiorniki retencyjne (7 odpowiedzi)

Dlaczego dwa zbiorniki retencyjne przy rondzie ul. Warszawskiej i Gryfa są nieczynne? Wszędzie...

Jakieś wieści z bazarku? (182 odpowiedzi)

Można otwierać szampana z świeżą bryzą?