Czym rożni się woda toaletowa od wody perfumowanej

Czym tak na marginesie rózni się woda perfumowana od wody toaletowej? Jaka jest mocniejsza?

no i feromony Swoją droga to czy któs miał może coś takiego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Woda perfumowana ma o wiele większe stężenie substancji zapachowych od wody toaletowej i jest ogólnie mocniejsza. Chociaż mam wrażenie, że często nie jest to reguła i to jak zapach się na Tobie trzyma zależy konkretnie od danego zapachu a nie od tego czy jest to edt czy edp. Co do pheromone essence to są to bardzo mocne feromony. Nie powinno się przesadzić bo można spowodować u innych agresję zamiast przyciągania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mniejszej ilości czyli jak dajesz kroplę czy dwie to zobaczysz ich pozytywne działanie. W sensie większe zainteresowanie, lepsze nastawienie. Ludzie chętniej do Ciebie zagadują (szczególnie płeć przeciwna). Jednak jeśli nawalisz na siebie zbyt dużo to będzie to inne osoby drażniło. Nie powinno się stosować takiej dużej dawki bo może to odrzucać. Ale w sumie świadczy to o tym, ze jednak ten zapach działa i ma duży wpływ.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No to teraz jetsem w kropce. Bo zastanawiałem się czy kupić czy nie. Mam aktualnie love& Desire i jestem z nich ogólnie zadowolony ale brałem pod uwagę kupno czegoś mocniejszego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto. Tyko na początku trzeba zaczynać od minimalnych dawek. Są to dość drogie feromony, pomimo tego, ze buteleczka jest niewielka wystarczają na długo, generalnie na początku nie powinieneś używać ich w ilości większej niż kropla czy dwie bo to w zupełności powinno wystarczyć. Możesz je ewentualnie przykryć innym zapachem ale jak to będzie feromony zapach to pamiętaj o tym aby zmniejszyć również i dawkę tego zapachu. Najlepiej jest również dawać pheromone essence na skórę bo dawanie ich na ubranie jak to robią niektórzy nie daje zupełnie żadnego efektu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam zapoznać się z artykułem o zamiennikach z ZARA: https://shilla.pl/blog/zara-perfumy-odpowiedniki-drogich-zapachow-damskich
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

gdzie depilacja laserowa?? (110 odpowiedzi)

Hej znacie jakis doby salon gdzie robia depilacje laserem diodowym w Trojmiescie?? Najlepiej aby...

sucha skóra (73 odpowiedzi)

Odkąd mam problem z tarczycą ( niedoczynnośc) nie mogę sobie poradzic z suchą skórą... do mycia...

Sposób na zakwasy? (34 odpowiedzi)

Chciałam dowiedzieć się jakie macie sposoby na zakwasy? Odkąd intensywniej ćwiczę co jakiś...