Czynsz

Temat dostępny też na forum: Jasień
Hej

Jaki bedzie czynsz na Bulwarach? Mam problem z kontaktem z biurem i nie mogę doprosic sie tel a jestem na etapie ktedytu i mieszkanie juz mam zarezerwowane. Swoja droga to czy Wy tez mieliscie taki problem z nimi? Mam wrazenie ze klienci malo ich obchodza... pozdrawiam i dzieki za odp!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czynsz

Hej! Ja mialam b. dobry kontakt z biurem sprzedazy. Nawet po zakupie juz. Z tego co mi powiedziano powinien byc zblizony do czynszu na wiszacych i dla orientacji kazano mi liczyc 3,5 pln za m2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdroszczę Ci kontaktu z nimi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam z nimi trudności z kontaktem, ale ciągle coś doliczają, mimo, że tu na Bulwarach jeszcze nie mieszkam i nie korzystam z mediów, a płacę prawie tyle co zwykły czynsz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zazdroszczę Ci kontaktu z nimi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

najgorsza firma jesli chodzi o podejście od klienta. czynsz 3-4 zł/ m2 - tak mowią. pomyśl o opóżnieniu zanim podpiszesz umowę:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Tu zgodzę się z Tobą. Podejście ich to tragedia.... A jeśli chodzi o opóźnienia to jak duże one są?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Czynsz

Jakie pierwsze czynsze otrzymaliscie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie mam z nimi trudności z kontaktem, ale ciągle coś doliczają, mimo, że tu na Bulwarach jeszcze nie mieszkam i nie korzystam z mediów, a płacę tyle co obecny czynsz. Nie wiem dlaczego, ale może odliczą mi w następnych miesiącach .... Denerwuje mnie fakt naliczania odpadów za dodatkowe naliczenia w związku z remontem mieszkań, którzy na nowo " rozwalają" ściany i wywożą gruz kosztem innych mimo, że w okresie zakupu projektu tych zmian w mieszkaniu nie widzieli, a ja tera za wywóz gruzu muszę ponosić koszta !!!! I kto mimo Odpowie na to pytanie ? Pewnie nikt !!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0