DG - opinia

Najemca z tej strony. Nie polecam firmy Comfort Homes (KRS: 0000840360). Pokój wynająłem zdalnie, oferta wydawała się interesująca. Niestety po wprowadzeniu się wyszło dużo kwiatków:
- całe mieszkanie było strasznie brudne
- pleśń w łazience
- zbutwiałe meble łazienkowe z wystającymi gwoźdźmi/śrubami
- brak środków czystości, zniszczony mop, ledwo działający odkurzacz (nawet nie dało się mieszkania wysprzątać)
- brudna kuchnia, dostępne narzędzia kuchenne były strasznie przypalone/otłuszczone
- butelka po wódce, kapsle, stara bielizna pod meblami, wszędzie kurz, ewidentnie pokój nie był sprzątany po poprzednich lokatorach

Po odbiorze pokoju ciężko było skontaktować się z firmą.

Na dodatek firma Comfort Homes ucięła kontakt przy próbie rozliczenia mediów, a prawdopodobnie miałem nadpłatę w wysokości kilkuset złotych. Radzę uważać na tą firmę, jeżeli nie chcecie zostać oszukani.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, zamierzam podpisać umowę z tą firmą i właśnie zobaczyłem Twoją recenzję. Co dokładnie się stało i jak to rozwiązałeś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzień dobry, zakończyłem umowę, zdałem mieszkanie, dopytałem się o rozliczenia mediów i zostałem zapewniony, że do końca grudnia będą się kontaktować jak wpłyną do nich wszystkie opłaty (prąd, woda, gaz). Niestety kontaktu nie było, próbowałem się porozumieć mailowo, smsowo i telonicznie, ale szybko kontakt ze strony Comfrot Homes się urwał. Problem nie został rozwiązany, uznałem, że kwota nie jest warta walki w sądzie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0