DHL to porażka!

Czekałem na zamówioną przesyłkę ( trzy tygodnie), ale bez rezultatu. Po skontaktowaniu się ze sprzedawcą usłyszałem że przesyłka była u mnie dwukrotnie awizowana ( choć po kurierze DHL ani śladu) i że po ponownym opłaceniu przesyłki będę mógł ją sobie odebrać w bazie DHL. Żarty sobie robią!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak. Zgadzam się. DHL robi uniki jak może aby się wykręcić od odpowiedzialności. Po nie doręczeniu przez kuriera przesyłki w podanym przez DHL dniu, zadzwoniłem pod wskazany numer: 42 6 345 345 i dowiedziałem się, że kurier miał za dużo przesyłek do dostarczenia i nie znalazł czasu. Na infolinii podano mi informację, że mam sobie zadzwonić następnego dnia, najlepiej przed 9.00 żeby uzyskać orientacyjną godzinę dostarczenia przesyłki. Następnego dnia pod wskazanym przez DHL adresie do śledzenia przesyłek, znalazłem zmienioną i nie prawdziwą informację, o następującej treści:

Gdańsk (z siedzibą w Kowalach)Kurier DHL nie zastał Odbiorcy pod wskazanym adresem doręczenia. Ponowna próba doręczenia nastąpi w ciągu najbliższych dwóch dni roboczych

Wściekły zadzwoniłem znowu na infolinię, że oszukują, podają nie prawdziwe fakty na stronie, która ma służyć do śledzenia przesyłki. Pani na infolinii podała informację, że ona ma inny status informacji, iż kurier miał za dużo przesyłek do doręczenia i nie mógł jej dostarczyć. Dowiedziałem się również, że w tym dniu także nie dostanę przesyłki i mogę sobie ją odebrać w Kowalach !! Powiedziałem, że jestem bardzo nie zadowolony z takiego traktowania klienta i że opiszę to zdarzenie i będę korzystał z usług konkurencji. Dopiero wtedy Pani zaproponowała mi, że złoży interwencję i przesyłka może być dostarczona, kolejnego dnia w sobotę. Na moje pytanie w jakich godzinach będzie dostarczona, nie uzyskałem odpowiedzi tylko to, że zależy jaki kurier będzie to rozwoził i podano mi godzinę 10.00 rozpoczęcia doręczenia przesyłki przez kurierów. Podsumowując:
- Lepiej korzystać z usług INPOST, zwłaszcza jeśli się ma w pobliżu ich skrzynki, np. na stacji. Dostarczane są szybko, odbiera się je samemu o dowolnej godzinie. Nie traci się czasu na czekanie na kuriera, który może się nie pojawić w dniu dostarczenia przesyłki i również następnego dnia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0