DNO DNA, NA DODATEK MULISTE!!!!!!!!!!!

Byłem stałym klientem tej pizzeri od dobrych kilku lat. Pizze zamiawiałem po kilka raz w tygodniu. Każdorazowo nawet po 6 dań. Ale to co się dzieje od kilku/kilkunastu miesięcy to katastrofa.
Obsługa: niemiła Pani oznajmia, że dostawa pizzy zajmie maksimum 30 minut.Po godzinie dzwonię ponownie: kierowcy zepsuło się auto, będzie za 5 minut. Kierowca dociera po 90 minutach od zamówienia. I tak kilkanaście razy. Raz nawet zapomnieli o moim zamówieniu. Dziś miarka się przebrała. Przepraszamy?? W tej pizzeri nie znają takiego słowa.
Jakość: Kiedyś najlepsza pizza w 3mieście. Teraz od góry wilgotna breja, od spodu spalone na węgiel.
Czas realizacji: mierzony w latach świetlnych.
Przystępność cen: za taki badziew cena jest porażająca.Wolę kupić dywan. Bedzię u mnie szybciej i na 100% będzie smaczniejszy.
Ocena ogólna:JUŻ ZAWIADOMIŁEM WSZYSTKICH ZNAJOMYCH, ŻEBY NIE KUPOWALI W TEJ PIZZERI. NIE POLECIŁBYM JEJ NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI!!!!
KPINA Z KLIENTA, BRAK SZACUNKU I POGARDA. JAK W BARZE MLECZNYM W NAJLEPSZYCH CZASACH PRLu. Ktoś potrzebuje kilkadziesiąt ulotek aby dostać pizze gratis?? Widać właściciele nie zauważyli, że czasy się zmieniły i o klienta trzeba walczyć. DNO!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DNO DNA, NA DODATEK MULISTE!!!!!!!!!!!

Zgadzam sie z toba od jakiegos czasu fatycznie robia jedzenie jesli to mozna nazwac jedzeniem TRAGICZNE !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0