DR. Andrzej Zinkiewicz

świetny lekarz, super podejście do pacjentek. Wszystko bardzo dokładnie wytłumaczy odpowie na wszelkie pytania!!! Delikatny i bardzo miły!!!
Ogółem super!!!
Szkoda że trzeba troszkę czekać na wizyte (chodzi mi o zapisy)
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Tak byłam kiedyś tez tego zdania, Ale przekonałam się jak i pare innych kobiet, ze super lekarz jak nic sie nie dzieje!!Tylko normalne wizytki i to opóznione bo trzeba przyjąc w czasie swojej pracyPŁATNE WIZYTY!
Prosiłam aby mnie przyjął bo miałam okres od 1,5tygodnia a zarejestrowanie sie od paru dni bylo niemożliwe Dr,A.Zienk.powiedział abym poszła do szpitala (bo to musi byc łyzeczkowanie,)czy gdzies indziej bo On ma 1godz opóznienia(PŁATNE WIZYTY) albo mogłam wykrwawić sie na smierć
Na pogotowiu bylo wielkie zszokowanie jak mnie potraktował lekarz w przychodni nastepnie po zbadaniu dostałam leki po których sie wszystko unormowalo i ŻADNEGO Łyżeczkowania nie trzeba bylo Tak traktuje pacjentki wspaniały doktor Zienkiewicz
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Hej,
Widzę, że nie tylko Ty mogłaś umrzeć przez tego lekarza. Ja też, kiedy odesłał mnie z krwotokiem i kazał brać witaminę C. Lekarz, do którego trafiłam w tym stanie powiedział, że powinnam go podać do sądu za zagrożenie życia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Niestety to tylko powierzchowna opinia. Pan doktor odprawia z kwitkiem swoje pacjentki, które chcą się dopisać na wizytę w godzinach przyjmowania pomimo, że nie ma kolejki. Wtedy tylko prywatnie. Albo do widzenia. Trudnością nie do przejścia dla doktora za darmo jest wypisanie maści Pimafucort dla stałej pacjentki na NFZ. Bardzo nieżyczliwe podejscie, z góry traktujące człowieka jak debila, któremu nalezy się jedynie wyjaśnienie, że na NFZ jest już komplet. To tyle o moim kłopocie. Lekarz może ok...., człowiek beznadziejny półinteligent....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

a ja byłam w odwrotnej sytuacji. przerażona wynikami niezgodnymi z normami zostałam przyjęta bez kolejki. /nie musiałam się denerwować, czekać, wszystko miałam od razu wytłumaczone. Nie znam go jako człowieka, ale jako lekarz jest naprawdę opiekuńczy .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Jak to jest możliwe, by w czasie godzin pracy, za które płaci NFZ lekarz załatwiał prywatne czyli odpłatne wizyty, każąc pacjentkom NFZ-owskim czekać?
Jeśli to prawda, wystarczyłby jeden telefon do NFZ oraz poinformowanie o tym kierownika przychodni, a skończyłoby się to od razu - za to jest kara nakładana przez NFZ na przychodnię!
Tylko, że nikt nie zdobył się na to, pacjentki wolą narzekać siedząc w poczekalni lub wylewać swoje żale w internecie. To nic nie zmieni, nikt się Waszymi wpisami nie przejmuje.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Co za głupoty !!... Przecież sam doktor w gabinecie osobiście NIE zbiera hajsu za prywatne wizyty i nie weźmie każdej z łapanki, która kasą zaświeci... Są ograniczone godziny przez NFZ na wizytę u ginekologa (i to bardzo) dlatego jest dokładana część wizyt prywatnie przez przychodnie za którą się płaci w rejestracji i te godziny są w czasie pracy lekarza aby więcej osób mogło skorzystać z lekarza i na pewno nie jest to samowolka przychodni lub lekarza jak uważacie lecz zaradzenie na niskie finansowanie wizyt przez NFZ i u każdego specjalisty tak jest... Pomyślcie zanim zaczniecie wypisywać, że te co na NFZ przychodzą muszą czekać przez te na prywatnych wizytach (prywatnie też się czeka na termin i w kolejce przed gabinetem).
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Nieprawda, chodzę prywatnie i do b. znanych gina, i do endo - na termin czekam tydzień, nie więcej, a przed gabinetem albo wcale, albo 5-10 minut - zapisują na godziny i to nie co 5-10 minut, tylko co 20-30, więc spóźnień nie ma. Czyli można, trzeba tylko chcieć i szanować siebie oraz innych i nie być pazernym na kasę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Pan dr nie zauważył guza i na siłę kazał w ciąży zachodzić, bo "zegar biologiczny bije". Dobrze, że nie wyszło, bo to zagrażałoby mojemu życiu....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Witam, mogę prosić o nazwisko ginekologa i endokrynologa o którym Pani pisze w komentarzu?
annajankowska536@onet.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: DR. Andrzej Zinkiewicz

Ja chodziałam do doktor w ciąży. USG zrobił mi RAZ przez całą ciąże.
Na drugie skierował mnie do innej przychodni. (na szczęście chodziłam tez prywatnie do lekarza w ciąży). Jednk na każde zadane pytanie przeze mnie lekarz odpowiedział i nie używał przy tym lekarskich terminów. tłumaczył z polskiego na nasze. Czy bym poleciła tego lekarza? Nie wiem.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1