Dabrowszczaków

jaka ostateczna decyzja ze zmiana nazwy powyzszej nazwy ulicy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dabrowszczaków

"Szanowni Mieszkańcy ul. Dąbrowszczaków i okolic, którzy nie akceptują i nie zgadzają się na zmianę nazwy ulicy Dąbrowszczaków na ulicę Lecha Kaczyńskiego, dokonaną zarządzeniem Wojewody Pomorskiego, proszeni są o złożenie swojego podpisu na listach wyłożonych w:
1. Administracji Osiedla Nr 4 ul. Kołobrzeska 59, pok. nr 1 w godz. 9:00 - 14:00
2. Klubie Osiedlowym Bolek i Lolek ul. Kołobrzeska 57 w godz. 9:00 - 14:00.
3. Klubie Osiedlowym "Piastuś" ul.Piastowska 98A w godz. 10:00 - 18:00. Termin składania podpisów 22 styczeń 2018 r.
Zbieranie podpisów, jest wyjściem na przeciw prośbom mieszkańców ul. Dąbrowszczaków oraz okolic."
http://gdansk-przymorze.mojeosiedle.pl/viewtopic.php?t=162074
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zobaczyłam informację o tym na drzwiach Klubu Osiedlowego Bolek i Lolek. Podpisałam.
Szkoda że nie ma więcej informacji na ten temat.

Pisałam też do władz miasta. Będą działać i nie chodzi tylko o opisywany w mediach pozew.

Mam nadzieję że się uda i tradycyjnej nazwy nie trzeba będzie zmieniać na jakąś wymyśloną na siłę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzienks:)
to i ja podpisze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...