Dariusz Szczypek

Ginekolodzy USG USG ginekologiczne

Gdynia, gen. Mariusza Zaruskiego 2/U4

Ona _86 - opinia (1) Pan Doktor to naprawdę wyjątkowy człowiek. Kompetentny, pełen empatii, z... Ona _86 Agnieszka - opinia (1) Zawsze uprzejmy, skrupulatny i rzeczowy. Agnieszka Wspaniały lekarz (1) Najlepszy lekarz pod słońcem. Kompetentny, zna się perfekcyjnie na swojej... Ona 32
Bylam operowana w szpitalu w Redłowie (1) Niecały tydzień temu byłam operowana przez dr Szczypka w szpitalu w Redlowie... Miska Bardzo polecam - kompleksowo I merytorycznie (1) Byłam u dr Szczypka na zdjeciu spirali I badaniach kontrolnych. Lekarz zrobił... Marta S Świetny Lekarz (1) Dziękuję Pan Doktor uratował mi życie, opieka rewelacja,wykonanie operacji... Dorota Świetny specjalista polecam! (1) Pana dokotora poznałam 3 lata temu w szpitalu w Gdyni przy pierwszym porodzie... Karolina Dr Szczypek (1) Najlepszy lekarz ginekolog . Prowadził moja ciąże , po porodzie interesował... Anna Najlepszy ginekolog (1) Cudowny lekarz. Gorąco polecam Monika Zastanowilabym sie dwa razy! (15) pierwsze wizyty przebiegały bez zarzutu. Na ostatniej nie dostałam zdjęcia z... rozczarowana przyszła mama Najlepszy lekarz (1) Pan Doktor jest najlepszym lekarzem, jakiego do tej pory spotkałam. Pomimo,... Marika Polecam! (1) Lekarz, który poświęci wystarczającą ilość czasu i uwagi pacjentce. Gdy coś... Emilia dr. Szczypek-POLECAM!!! (1) Bardzo polecam tego lekarza, trafilam do szpitala w 7 tc, niestety nie udalo... pacjentka Profesjonalny, miły i w dodatku przystojny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) Polecam wszystkim paniom tego doktora!! Prowadził moją ciążę, był przy... pacjentka dziekuje za coreczke :) (1) Co tu duzo pisac - wspanialy lekarz!! Natalia takiego lekarza należy usunąć z listy.. (2) Dziewczyny, nie wiem jak możecie chwalić takiego gbura i koniowala. Trafiłam... ruda Kompetencja na najwyższym poziomie!!! (1) Wspaniały lekarz. Prowadził moją ciążę. Dobro pacjentki to chyba motto Pana... Mariola Rewelacyjny Lekarz :)) (2) Doktor prowadził moją późną ciążę (40-stka) rewelacyjnie. Troskliwy,... marzena Rewalcyjny lekarz (1) Pełen profesjonalizm. Ciąża prowadzona pod pełnym nadzorem- każde,... Emilia Godny polecenia! (1) Bardzo dobry lekarz,miły,profesjonalny i konkretny. Polecam każdej kobiecie. Lena