Dzwonki zostały wprowadzone do telefonów komórkowych w 1998 roku i umożliwiły użytkownikom personalizację dźwięków połączeń przychodzących. Wcześniej jedynymi opcjami dostosowywania dzwonków były fabrycznie ustawione dźwięki lub korzystanie z aplikacji. Nie były one dostępne dla ogółu społeczeństwa, a ograniczona liczba dzwonków oznaczała, że użytkownik mógł wybrać tylko kilka. jednak dzwonki stały się popularną opcją dla użytkowników telefonów komórkowych, a liczba dzwonków do pobrania za darmo wzrosła wykładniczo https://klingeltonkostenlos.de/iphone-klingelton-download/

Jedną z najpopularniejszych aplikacji dzwonków jest Zedge. Pozwala użytkownikom tworzyć własne dzwonki i pozwala dostosować długość klipów, aby były bardziej atrakcyjne dla ich uszu. Wbudowana przeglądarka plików umożliwia użytkownikom wyszukiwanie i wybieranie plików audio, których chcieliby użyć jako dzwonka komórkowego. Aplikacja pozwala również użytkownikom ustawić spersonalizowany dzwonek dla konkretnego kontaktu.

Chociaż tworzenie dzwonka może być trudnym procesem, Tones7 ułatwiło użytkownikom telefonów komórkowych tworzenie niestandardowych dzwonków. Aplikacja zapewnia również dodatkowe treści, takie jak dźwięki i obrazki. Jest to przydatna opcja dla osób, które chcą dostosować dzwonek do swoich preferencji. Oferuje nawet opcję zrób własny dzwonek. W ten sposób użytkownicy mogą przesłać plik dźwiękowy ze swojego komputera i pobrać go na swój telefon komórkowy.

Ringtones.com to jedna z największych i najpopularniejszych witryn pobierania dzwonków w Internecie. Możesz pobrać ogromną kolekcję bezpłatnych dzwonków ze strony. Jeśli nie masz doświadczenia z pobieraniem muzyki z Internetu, możesz skorzystać z aplikacji, która umożliwia tworzenie własnych dzwonków. Jest to również najszybszy i najłatwiejszy sposób na uzyskanie nowego dzwonka. Pamiętaj tylko, aby uniknąć problemów z prawami autorskimi.

Użytkownicy Apple mogą tworzyć własne dzwonki za pomocą aplikacji Sound Studio. Ta aplikacja pozwala użytkownikom pobrać dzwonek z dowolnego źródła dźwięku. Ma szeroką gamę gatunków, w tym Hip-Hop i Country, i umożliwia podgląd dźwięku przed jego pobraniem. Poza tym umożliwia również importowanie wyżej wymienionych plików audio do iTunes i używanie ich na iPhonie. W ten sposób możesz tworzyć dzwonki z różnych typów dźwięku na dowolnym urządzeniu.

Oprócz dzwonków możesz również użyć USB do pobrania pliku mp3. Najlepsze w przypadku USB jest to, że jest całkowicie bezpłatne. Oznacza to, że możesz pobrać dzwonek o wielkości do 2 MB, a połączenie z telefonem może być tak proste, jak użycie kabla USB. W ten sposób możesz łatwo znaleźć swój ulubiony dzwonek bez płacenia za niego.