Najlepiej będzie jeśli sam szef Dentaurusa - dr Jacek zajmie się wyłącznie implantologią czyli tym co podobno robi najlepiej. Ja miałam wątpliwą przyjemność leczyć u dra najzwyklejszy niewielki ubytek. Ten leczony ząb bolał mnie przez kilka miesięcy. Po tym czasie zgłosiłam się ponownie do dra, aby sprawdził co się dzieje. Dr Owczarczak "rzucił okiem" na ząb i stwierdził, że wszystko jest OK, zalecił stosowanie środków na nadwrażliwość, które nic nie pomogły. Następnie stwierdziwszy, że zostało zrobione wszystko co możliwe stwierdził, że ząb trzeba leczyć kanałowo. Innego wyjścia nie ma. Myślę że nawet laik wie, że należałoby przede wszystkim zacząć od zrobienia zdjęcia RTG, ale najwyraźniej dr ma rentgen w oczach, jeśli tak to zwracam honor. Na szczęście zdecydowałam się skonsultować z innym lekarzem zanim "umartwię" sobie zęba, narażę się na spore koszty i nieprzyjemne leczenie kanałowe. Tamten lekarz oczywiście zrobił najpierw punktowe zdjęcie RTG - okazało się, że w zębie sąsiadującym jest próchnica, został on od razu wyleczony a ząb, który tak mnie bolał, że przez kilka miesięcy nic nie mogłam jeść tą stroną, od razu przestał boleć. Gratuluję kompetencji Panie Doktorze!