Depilacja laserowa

Witam was kochaniutkie. Ostatnio dużo czytałam o depilacji laserowej (trochę pod wpływem reklam...). i tak się zastanawiam nad tymi zabiegami. Czy to się opłaca? Dodatkowo zauważyłam, że te klinika (w moim przypadku Clinica Cosmetologica z Gdańska) oferuję rabat po kontakcie przez fejsbuczka. Doradźcie mi....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka lat temu skusiłam sie na taką promocję. Efekt był widoczny już po pierwszym zabiegu, po kilku seriach byłam bardzo zadowolona, dobrze jest zorientować się jaki jest laser, zorientuj sie czy mają tam vectus, gdzie chcesz iśc bo jest to najlepszy laser.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, mają tam vectusa :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Klinika kosmetologika jak najbardziej Mają laser diodowy Vectus - najbardziej skuteczny z możliwych. Na ich stronie masz cennik w zależności od tego, który obszar chcesz wydepilować.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jak to jest z depilacja laserową u blondynek? Słyszałam, że nie ma sensu robić, bo jak jest za mało pigmentu we włoskach, to i tak nie zadziała...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Te lepsze dzialają. Ogólnie vectus powinien działać rownież na włosy blond. Jedna sesja rzadko daje 100% efekt że już włosy nam nie odrosną, czasem wystarczy 3 czasem 6, a czasem bywa tak że mamy takie predyspozycje, że włosy i tak nam odrastają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki perfect bust na powiekszenie biustu. Czy działają? (67 odpowiedzi)

Od razu piszę tutaj jedno. Nie jesem jakoś specjalnie napalona na tego typu specyfiki, bo nigdy...

Gdzie kupujecie kosmetyki??? (130 odpowiedzi)

Jestem ciekawa gdzie lubicie wybierać kosmetyki? Kierujecie się ceną, miejscem czy obsługą? I...

Czy słyszałyście o czymś takim jak HIFU ? (215 odpowiedzi)

Czy moze mialyscie doczynienia z taka technologia. Podobno bez skalpela mozna przeprowadzic...