Dermatolog psa i kota

Weterynarze

Gdynia, Inżynierska 52

Justyna - ocena (1) Nie polecam Pani prawie wykończyła mi psa z atopowym zapaleniem skóry dając... Justyna Paweł - ocena (1) Polecam Panią Doktor !!! Serdeczne, ciepłe podejście do zwierząt zwieńczone... Paweł Katarzyna Bekisz - ocena (1) Bardzo polecam usługi Pani Kamili, ma szeroką wiedzę specjalistyczną i nie... Katarzyna Bekisz
Kamila Człapa - ocena (1) Pani Kamila to profesjonalistka, która ma świetne podejście do zwierząt.... Kamila Człapa r - opinia (2) Czy ktoś wie co stało się z FriendlyVet? Zamknęli się z dnia na dzień. r Rysiek - opinia (1) Od dawna korzystam z ich usług, bo po kilku nietrafionych, to jest miejsce... Rysiek Mikolaj - opinia (1) Bardzo miła pani doktor zna się na rzeczy i fajnie tłumaczy dany przypadek a... Mikolaj Grzesiek - opinia (1) Doceniam to miejsce na + wspaniała opieka + lekarz poświęca bardzo dużo czasu... Grzesiek Dawid - opinia (1) Profesjonalna obsługa , dużo czasu poświęcają na wizytę . Polecam Dawid Grzegorz - opinia (1) Pani Kamila to bardzo troskliwy weterynarz, poświęca na wizytę naprawde... Grzegorz Łukasz - opinia (1) Dobre podejście do zwierzecia/ kota. Pełen profesjonalizm do oceny... Łukasz Kubanek - opinia (1) Rtg i usg na miejscu. Polecam bardo fajna obsługa. Kubanek Ania - opinia (1) Najlepsza pani weterynarz w okolicy! Wszystkie wizyty przebiegają w bardzo... Ania Angelika - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z usług, serdecznie polecam :) Angelika Kevin - opinia (1) Super, piesek o Imieniu szczepi tez bardzo zadowolony Kevin Dawid - opinia (1) Super profesjonalna obsługa! Piesek zadowolony , mega podejście do zwierząt :) Dawid Jiro Rombines - opinia (1) During my vacation in Brzezno, Poland, my dog taurus start to be weak and... Jiro Rombines Agata - opinia (1) Kamila to najlepszy weterynarz jakiego spotkałam. Trzech weterynarzy miało... Agata Marcin - opinia (1) Pacjentką był suczka rasy jamnik. Profesjonalne podejście do psiaka przez... Marcin Katarzyna - opinia (1) Jestem bardzo wdzięczna Pani dr Kamili za postawienie trafnej diagnozy i... Katarzyna