Diagnostyka mercedesa

Witam, poszukuje diagnostyce komputerowego z dojazdem do klienta, który podepnie się pod moja gwiazdę i powie mi co ja boli. Pacjent to Mercedes c-klasa w202 2.2cdi z 2000r. Objawy są takie ze stracił moc po dodaniu gazu, silnik zgasł i juz nie odpalił. Polecicie kogoś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Diagnostyka mercedesa

Zawsze myślałem, że to samochód jedzie do mechanika, a nie odwrotnie. Jak ktoś nie ma na lawetę to nie będzie też wypłacalny w warsztacie. Szkoda zawracania sobie głowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Diagnostyka mercedesa

Jak masz zamiar pi*****lic takie durnoty to weź idź się zabij.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Diagnostyka mercedesa

hahaha trafnie
skąd jesteś? kompa ma teraz każdy tylko pytanie czy ktoś znajdzie czas aby podjechać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Diagnostyka mercedesa

Dobry mechanik nie znajdzie czasu na takie głupoty, bo ma dość roboty na miejscu. Może jakiś niedoświadczony praktykant przyjedzie i popajacuje trochę za dwa piwka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Diagnostyka mercedesa

Jak wypajacuje żeby Mietek w końcu zagrał to nawet 4 piwka dostanie:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Diagnostyka mercedesa

Z tego co wiem to raczej nie kazdego stać na wydatek rzędu 4-5tys na interfejs i program do mietka, stad ten wątek:)
Jestem z przymorza
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Diagnostyka mercedesa

mam 3 mechaników z których usług korzystam i każdy ma
podjedź do Szymon Kowalczyk ma warsztat przy Dźwigowej (wyszukaj w google) zapytaj czy po fajrancie by nie zajechał - mieszka na Przymorzu
bardzo ogarnięty mechanik ale za swoją wiedzę pobiera niezłe pieniądze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Diagnostyka mercedesa

Dzięki, na pewno zadzwonie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Diagnostyka mercedesa

Kurde jakiś czas temu robilem diagnozę u faceta w Gdyni, ulica strzelców tylko numer gdzieś posialem. Może ktoś kojarzy gościa i ma do niego kontakt?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Diagnostyka mercedesa

Masz tam OBD? Jak sądzę (choć mogę się mylić ) możesz mieć problem z zaworem reg.ciśnienia.lub wtryskiem .skoro stracił moc.i nie zapala
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....

Mechanik znający się na koreancach KIA (16 odpowiedzi)

Mam do zrobienia wał (szlif na wale/ewentualnie wymiana) do tego panewki i pierścienie, poszukuję...

Skąd wziąć dobre auto używane? (11 odpowiedzi)

Jak w temacie. Szukam kilkuletniego auta w dobrym stanie. Takiego, którym będę mógł pojeździć...