Dlaczego nie jestem lepszy w piłce nożnej, nawet jeśli ćwiczę codziennie?

Co jest ze mną nie tak

Ćwiczę drybling, podania w ścianie, podnoszę ciężary i trochę ćwiczę na szybkości ze stożkami, w tym pracę nóg

I robię to sam, ale nie wiem, dlaczego nie jest mi lepiej, gdy bawię się z innymi i nadal mi się nie poprawia

Czy powinienem po prostu zrezygnować i się poddać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co jest ze mną nie tak

Ćwiczę drybling, podania w ścianie, podnoszę ciężary i trochę ćwiczę na szybkości ze stożkami, w tym pracę nóg

I robię to sam, ale nie wiem, dlaczego nie jest mi lepiej, gdy bawię się z innymi i nadal mi się nie poprawia

Czy powinienem po prostu zrezygnować i się poddać?

I got this,..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Często lubię stawiać zakłady. Aby cieszyć się obstawianiem, musisz znaleźć odpowiednią stronę. Zakłady sportowe stają się coraz bardziej popularne we wszystkich krajach, natknąłem się na nieprawdziwych bukmacherów, ale wszystko się zmieniło, gdy za pomocą tej strony znalazłem legalne punkty bukmacherskie. Chłopaki z https://bukmacherzy-legalni.net.pl/ wykonują naprawdę dobrą robotę, zbierają statystyki we wszystkich biurach i znajdują najlepsze oferty na zakłady. Nie ryzykujesz utraty pieniędzy i czasu. Strona jest bardzo łatwa w użyciu i nie zajmie dużo czasu, aby znaleźć potrzebne biuro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Trekking trójmiasto (3 odpowiedzi)

Cześć. Szukam osób chętnych na wspólne wyjścia w trójmiejskie lasy, aby pochodzić po górkach,...

Maty do ćwiczeń (4 odpowiedzi)

Szukam info gdzie można kupić lub wypożyczyć tanie maty treningowe. A może ma ktoś jakiś...

SKARPETY SPORTOWE & ARTYKUŁY ORTOPEDYCZNE I REHABILITACYJNE (4 odpowiedzi)

Zapraszamy do nowo otwartego SKLEPU ORTOPEDYCZNEGO, który mieści się na Gildii nr 1, BOX 117....