Długi pięcioletni post...

Jeśli to forum działa to muszę wam coś napisać. Żyje bez seksu 5 lat a w zastępstwie ćwiczę i biegam no i jak jest potrzeba to wiadomo renia zawsze wierna. Jak mam płacić za sex kobietom to nie będę frajer. Związek też kosztuje wiem o tym bo byłem z trzema kobietami łącznie 13 lat. Niełatwo żyć bez tego ale się da. Kto uważa że się da niech się wypowie. Maciej 40lat. Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

I ja poszczę. Już 10 godzin. Można wytrzymać.
Pozdrawiam Renię
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tez poszczę od 16. Ale zaraz będę działał znowu. Kiedyś tez miałem przerwę, 3 lata i się dało wytrzymać :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlaczego nie poszukasz żywej Reni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Długi pięcioletni post...

Też mam 40 i poszcze od 4 miesięcy. Asa i jestem kobieta. Przez tą całą Pandemie już mi się wszystkiego odechcialo.:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Długi pięcioletni post...

Dobre!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jakiś nowy trend? Też "poszczę. :) Jestem w pracy. :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Myślałem, że seks, kawa i plotki to nieodłączne elementy pracy:p
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Długi pięcioletni post...

Może jestem trochę starszy, obecnie żyjemy w epoce seksizmu - wiem brzmi okrutnie. Dowodem są opinie forumowiczów. Osobiście nie chcę być alkoholikiem i żyć od chlania do chlania, i mieć życie skupione w okół picia. Gdy moje życie seksualne było w rozkwicie poszukiwałem jakiegoś sposobu bym mógł rozładować napięcie prokreacyjne, oczywiście seksualne. W tamtym czasie funkcjonowałem bardzo podobnie do osoby uzależnionej - myślałem penisem, a w oczach miałem waginy. Potocznie nazywamy to inaczej, lecz na forum tak wypada.

Kończąc doszukałem się rozwiązania, mi zmieniło tryb życia, a kryje się pod nazwą. "sublimacja"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1


Hej, Wyjaśnij proszę tę sublimację. Zaciekawiło mnie to trochę, jak to rozumiesz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejście stanu stałego w stan lotny, z pominięciem ciekłego. Mi tu jedno przychodzi do głowy...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


No właśnie mi chodziło o to, co ten inny Pan anonim przez to rozumie. A fizykę to ja lubię :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Para szuka pary (4 odpowiedzi)

Hej, chcielibyśmy się spotkać z fajną parą na drinka- inteligentni i zadbani - ona 34 on 42....

Chcę kupić feromony (24 odpowiedzi)

Chcialbym kupić sobie feromony i wypróbować ich działanie ale nie jeśli chodzi o podryw ale w...

Jak bardzo zwierzasz się przyjaciołom? Czy Twoi przyjaciele Ci ufają? (3 odpowiedzi)

Prawdę mówiąc, mam mały krąg dobrych przyjaciół, którzy stali się mi bliscy przez wiele lat i...