Do Studzienki

Temat dostępny też na forum: Wrzeszcz
Do Studzienki to pięciokondygnacyjny budynek mieszkalny, który powstanie w ścisłym centrum Wrzeszcza. Zaledwie kilka minut dzieli przyszłych mieszkańców od budynków Politechniki Gdańskiej oraz terenów leśnych. W pobliżu istnieje bogata infrastruktura usługowa oraz szkoły.

Budynek będzie składać się z trzech klatek schodowych. Wszystkie będą wyposażone w windy. Pod budynkiem powstanie ...
przeczytaj więcej o inwestycji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

wszystko wepchnięte

pomiędzy budynki już tam istniejące- efekt zero przestrzeni zielonej, wszystko zalane betonem. Tłumaczenie Górskiego--> taki projekt kupiłem, nie wiedziałem, że to tak wyjdzie. Cena za metr 8000 zł brutto, PONADTO BRAKI W WYKONANIU.
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 6

prośba o szczegółową informację jakie są braki w wykonaniu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bardzo dobra lokalizacja.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 10

Bo pewnie

kupiłeś tam mieszkanie i teraz wstyd ci się przyznać, że dałeś się tak w chu... zrobić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Za tą kasę

poszukał bym czegoś w Sopocie
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 6

od ilu wieków już szukasz...?
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

standard Do Studzienki

A czy ktoś może coś więcej powiedzieć na temat standardu wykonania tych mieszkań, głównie chodzi o wyciszenie, akustykę?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Górski tylko

zbudował budynek i umył ręce, a w koło syf zostawił, szlabany nie działają, co chwile przyjeżdżają ekipy od usterek
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Standard

standard w danej cenie wyższy niż u innych deweloperów: stolarka drewniana, parapety granit, klatki jasne przyjemne, cicha winda, architektura budynku też daje radę
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

miejsce ok,blisko las
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

drogo

drogo to nie Wersal tylko Gdansk
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Trójmiasto do bani (382 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...