Dobra stajnia rekreacyjna w okolicy.

Witajcie!
Niedługo będę mieszkańcem Wrzeszcza i szukam profesjonalnej stajni rekreacyjnej.
Podpowiecie jakieś miejsce z rozsądną ofertą?
Czekam na uwagi i opinii od osób faktycznie uprawiających ten sport.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To nie jest okolica,ale stajnia jest naprawdę dobra i profesjonalna.
Mam na myśli OSK Lipce. Wystarczy poczytać o nagrodach trenerów tego miejsca i zobaczyć szeroką ofertę opisaną na stronie internetowej...
Naprawdę polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mh, chodzi o prawdziwą stajnie czy stajnie gdzie można fajnie dobrze zjeść i wypić powiedzmy nie tylko wodę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodziło pewnie o jazdę konną, a nie jadłodajnie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W samym Wrzeszczu i okolicach chyba nie ma porządnej stadniny i nauki jazdy konnej. Trzeba więc wyjechać z miasta, np. w stronę Elbląga.
Początkującym mogę polecić Bystrą Stajnię (w pobliżu Przejazdowa), gdzie fajnie można zapewnić dobry czas dzieciakom. Jeśli szukasz szerszej oferty i prawdziwej jazdy konnej (skoki przez przeszkody, treningi sportowe) to najlepszy pomysł to OSK Lipce. To miejsce jest też popularne z powodu bardzo bliskiej odległości od centrum i ciekawych terenów zielonych, gdzie można jeździć konno...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobra stajnia rekreacyjna w okolicy.

Karczma swojak albo tabun. Mają jedzenie i jazdy konne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić OSK Lipce. To jest kawałek drogi z Wrzeszcza ale właśnie tam udało mi się znaleźć pasjonatów koni i profesjonalistów. Tutaj kluczowe jest bezpieczeństwo i cierpliwość ale naprawdę można się nauczyć porządnie i bezpiecznie jeździć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bystra Stajnia!
Tam mają naprawdę profesjonalny program nauki jazdy konnej!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

zaginiony fryzjer z En Vouge Wrzeszcz !!! (38 odpowiedzi)

Rysopis: poszukuję wysokiego blondyna - fryzjera, który bardzo niedawno odszedł z pracy z salonu...

Hallera 140 (3 odpowiedzi)

Hallera 140 powstanie w spacerowej odległości od plaży w Brzeźnie z jedynym gdańskim molo oraz od...