Dobry Endokrynolog ?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Witam.
Chce zajść w ciążę i mam za wysoką prolaktynę, ale pani ginekolog już mi przepisała tab. oraz skierowała do endokrynologa z racji ciut za wysokiego wyniku badania FT4 wiec potrzebuje dobrego endokrynologa z możliwością szybkiej wizyty, a nie żeby czekać pół roku (prywatna wizyta wchodzi w rachubę za przystępną cenę :]).
Proszę o informacje, gdyż chcemy z mężem jak najszybciej dzidzię, a staramy się już troszkę czasu :( Z góry dziękuje.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Endokrynolog ?

Polecam doktora Błauta,przyjmuje we wrzeszczu w środy i na żabiance w czwartki, cena za wizytę 100zł.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry Endokrynolog ?

Polecam endokrynolog w nowym porcie na ul.oliwskiej 62 , prywatna wizyta 60zł
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Na pewno endokrynolog czy tylko internista, bo cena jak na prawdziwego endokrynologa chyba za niska - sama płacę 150 zł, a wiem, że są i wyższe ceny w Trójmieście.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

Mialam ten sam problem, moja endokrynolog polecila mi najlepszy lek na obnizenie prolaktyny - Dostinex. Jest bardzo drogi, ale kupuje sie go na pastylki i bierze pol lub cwierc tabl raz na dziesiec dni. Dwie tabletki wychodza jakies 60z w mojej aptece. Nie ma zadnych skutkow ubocznych typu, bole glowy lub nudnosci. Nie daj sobie wcisnac nic innego. Ja po dwoch miesiacach bylam w ciazy. Aha, i jeszcze jedno, zanim pojdziesz do endokrynologa zrob sobie swieze badanie prolaktyny godzinowej. Polega to na tym, ze pobieraja ci krew na czczo, potem dostajesz tabletke "stresu" (nie pamietam medycznej nazwy) i znowu pobieraja krew. Dobry ginekolog - endokrynolog nie przepisze ci nic na prolaktyne bez tego badania.
Pozdrawiam i zycze wytrwalosci :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Aha, jesli chcecie miec dzidziusia szybko, to powiedz ze juz rok staracie sie bez skutku. Inaczej moze stwierdzic, ze byc moze leki nie sa jeszcze Wam potrzebne, a tak sprawa bedzie szybciej zalatwiona, a tabletki w niczym nie zaszkodza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

no my sie juz staramy 3 lata i nic. Ginekolog tez przepislala mi Dostinex i juz biore go 3 tyg i tez nie mam zadnych obiawow :) Znalazlam endokrynologa - ginegologa i w przyszym tyg ide na wizyte ze wszystkimi badaniami, ktore robilam miesiac temu przed braniem dostinexuczyli prolaktyna z obciązeniem, tsh i ft4 i teraz mam zamiar zrobic tsh nowe i zaniesc wyniki to tego endo.-gino. No i mam nadzieje , ze zajde w ciaze juz nie bawem....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

a ja sie tak rozpisalam, a ty calkowicie w temacie jestes :). To teraz najwazniejsze wyluzowac sie na maksa :), a najlepiej na jakas imprezke sobie idzcie po @ i dzialajcie z premedytacja :) trzymam kciuke :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

no troszke sie martwie, ze jeszcze mam jakies problemy z ta tarczycą i ze ten Dostinex na mnie nie dziala bo juz bym chciala byc w ciazy hehe chyba jakos sie filmuje, ale wiem ze ta to trzeba troszke czasu (byle nie za dlugo ;) ) A co do imprezki to idziemy w sobote zaszalec ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

mama w jakiej aptece kupujesz dostinex ?

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

ok znalazlam sama ;)

nieaktualne

Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Polecam dr Barańską, przyjmuje prywatnie we Wrzeszczu na Jaśkowej Dolinie 8. Płacę 100zł i nie trzeba długo czekać na wizyty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

dzieki bardzo , ale znalazłam tez dr Kujawe na Kowalskiej w Gdansku przyjmuje i tez 100 zł i w kazdeju chwili na wizyte mozna isc. Czy moze ktos zna opinie na temat tej dr ??
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

osobiście nie polecam.... naczekasz się tylko na poczekalni, p. doktor przyjmuje ciężarne (i nie tylko) pomiędzy umówionymi na konkretną godzinę pacjentkami, byłam u niej nie raz, nawet ciążę zaczynałam u niej, ale w końcu powiedziałam dość.... szczególnie, że za odczytanie wyniku zapłaciłam tyle, co za wizytę z badaniem na fotelu.....
zresztą poczytaj na forum, jest wiele informacji na jej temat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

wlasnie widzialam opinie, ale chcialam sie upewnic. dziekuje bardzo. Kolezanka polecila dr Mizan chcialam sie umówic prywatnie, lecz w recepcji powiedzieli, ze prywatnie juz w tym roku nie przyjmuje (PARANOJA),
CZY KTOŚ ZNA DOBREGO ENDOKRYNOLOGA???????
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

ja chodzę do Babińskiej, przyjmuje na Żabiance w Edomedzie, na razie jestem zadowolona, ale do niej też są długie terminy...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

W Gdańsku głównym za Medisonem na ul. Łomianki przyjmuje bardzo dobra Pani Endokrynolog Ewa Gross Tyrkin. Kosz wizyty 100 zł. Obecnie jestem w ciąży i jestem bardzo zadowolona z Pani dotor :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

Podejrzewam, ze nie mam tarczycy, ale moja ginekolog mnie wysyla wlasnie do endokrynologa. Mam za wysoka prolaktyne , ale biore juz Dostinex i bardzo chce juz zajsc w ciaze no , ale cos mi to nie wychodzi :( Naczytalam sie za duzo zlych opini znanych endokrynolog na rangingu lekarzy i teraz po prostu jedna wilka niewiadomo do kogo isc... Ale dziekuje bardzo za podpowiedzi i jutro zadzownie do dr Tyrkin i zobaczymy :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

nie wychodzi, bo za bardzo chcesz - ja tez tak mialam. Ja akurat wyjechalam z kraju na trzy miesiace, nie myslalam o ciazy, tylko cieszylam sie tym, co w danej chwili mialam. A jak wrocilam, to bardzo szybko zaszlam w ciaze :). Az moja ginka byla zdziwiona i to bardzo. I powiedziala: ledwo, co dalam pani ten Dostinex, a pani juz w ciazy!!! Moze sie zawiodla, ze za szybko zadzialal i kasy nie zdazyla zgarnac :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

Ja od niedawna chodzę prywatnie do dr Danuty Kuriata (z polecenia). Przyjmuje w Gdyni, na ul. Batorego 24/5, tel. 58 352-10-10. Nie trzeba długo czekać na wizytę. Koszt wizyty 120zł. Zbadała mnie od stóp do głowy, psłuchała, zważyła. Przeprowadziła wywiad. Odpowiedziała na każde zadane przeze mnie pytanie. Zapisała dodatkowe badania do wykonania (przedtem endo, do kt. chodziłam tylko spojrzał na wyniki i przespisał dawkę leku - w moim przypadku Euthyrox ponieważ jestem po operacji tarczycy. W poczekalni pani, która rejestruje mierzy ciśnienie tuż przed wizytą i za każdym razem.
Dodam jeszcze, że przed zajściem w ciążę też miałam za wysoki poziom prolaktyny i mój Gin. zapisał mi Bromergon.
Teraz moje szczęście-mój synek ma już 8 lat.
Pozdrawiam,
Ania
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

U mojej endo jest tak samo czyli tak powinno być!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Dzień dobry jestem również pacjętka dr Kuriaty ale nie mogę się od dwóch tygodni do niej dodzwonić. Mam pytanie Czy Pani wie coś na ten temat?
Monika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Jakby przyjmowała wszystkich chętnych, musiałabym jako stała pacjentka od wielu lat czekać na kolejną wizytę pół roku, a tak to mogę sie zawsze dostać do niej za tydzień lub dwa. I niech tak zostanie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Endokrynolog ?

Zapomniałam napisać, że jestem pacjentką dr Mizan
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

dr Krzysztof Mammach, który przyjmuje w centrum med Falck. Jedyny problem polega na tym, ze przyjmuje jedynie w poniedziałki, ale to dobry specjalista wiec może warto zadzwonić i spróbować się tam umowić. Oczywiście powodzenia życzę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

33194252 napisz do mnie na gg:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

polecam dr Michalskiego. Przyjmuje na terenie trójmiasta w placówkach Lux-Medu. Pan Dr jest osobą specyficzną ale jest bardzo dobrym specjalistą. Chociaż trzeba upominać o czytelne wypisywanie recept ;)
Dobrym specjalista jest też pan Dr Kazmirowicz :) przyjmuje w Evi-medzie :) Koleżanka do niego chodzi i jest wręcz "zakochana":D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

a czy ktoś może leczył się u dr Małgorzaty Krystosiak lub dr Sucheckiej-Rachoń?? Byłabym wdzięczna za jakieś opinie.Też próbowałam się dostać do dr mizan:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

a zna ktoś dobrego endokrynologa w Gdyni?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

hej czy ktoś z was pisał na moje gg? Wykasowałam wiadomość przypadkowo:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

bylam u dr Bejgera i polecam wszystko wyjasni i poswieci duzo czasu przyjmuje na Obroncow Wybrzeza 1/3 w Spoldzielni Lekarskiej przyjmuje w pon i czw koszt to 85 zl i nie trzeba sie zapisywac , a i tak ma duzo ludzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Endokrynolog ?

Nie polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

dr Iwona Gugala-Butalewicz polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Nie polcam. Może prywatnie jest lepszym lekarzem bo z NFZ-tu poświęca pacjentowi 3 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Od niedawna chodzę prywatnie do dr Danuty Kuriata (z polecenia). Przyjmuje w Gdyni, na ul. Batorego 24/5, tel. 58 352-10-10. Nie trzeba długo czekać na wizytę. Koszt wizyty 120zł. Zbadała mnie od stóp do głowy, osłuchała, zważyła. Przeprowadziła wywiad. Odpowiedziała na każde zadane przeze mnie pytanie. Zapisała dodatkowe badania do wykonania (przedtem endo, do kt. chodziłam tylko spojrzał na wyniki i przespisał dawkę leku - w moim przypadku Euthyrox ponieważ jestem po operacji tarczycy. W poczekalni pani, która rejestruje mierzy ciśnienie tuż przed wizytą i za każdym razem.

Pozdrawiam,
Ania
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Endokrynolog ?

miałam okazję być na konsultacji u dr Sucheckiej-Rachoń, mam dość skomplikowane schorzenie tarczycy, i po wizycie u paru wybitnych specjalistów została wskazana jako lekarza, który będzie potrafił rozwiać znaki zapytania... trafiła w sedno :)....polecam ją z czystym sumieniem bardzo konkretna lekarka, czuje się u niej na wizycie, że ma duże doświadczenie i wiedzę.
przed wizytą zrób komplet badań (usg, tsh, ft4 i prolaktynę) bez tego nikt nie będzie w stanie nic ci powiedzieć...

i pamiętaj że na wizytę do dobrego endokrynologa trzeba czekać, jeżeli ktoś ma terminy z dnia na dzień to raczej wybitnym specjalistą nie jest.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Z tarczycą to ma Pani prawdopodobnie problem z kręgiem C7 lub jest to wrodzone. Poogłądać:
http://www.tvp.pl/styl-zycia/zdrowie-i-uroda/recepty-jedynki/wideo/tarczyca-w-uspieniu/31957
Może też być inny problem:
http://www.kregoslup.polbox.pl/pages/kosc_ogonowa.htm
Znam fajne urządzenie, które może Pani pomóc się wyleczyć. Sam z niego korzystam na trochę inne dolegliwości, ale na pewno może Pani pomóc w problemie. Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże może być wielokrotnie większe niż przy tradycyjnym ,,leczeniu". W ciągu pół roku
stosując odpowiednie zabiegi może pani wyleczyć tarczycę. Dla Ceragemu tarczyca to ,,pikuś"( o ile nie wycieli i nie jest to ostatnie stadium przed zgonem).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

A to ciekawe! Na całym świecie miliony ludzi leczy się na tarczycę, bo głupi nie wiedzą o Ceragemie - może proszę zgłosic to do WHO czyli Światowej Organizacji Zdrowia - nagroda murowana!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

doklanie Pan po rpstu robi dobra reklame dla Ceragemu ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

Odnośnie WHO to wszystkie zabiegi jakie wykonuje urządzenie ceragem czyli : masaż, chiropraktyka, akupunktura, moksa i podczerwień są oficjalnie uznane jako zabiegi lecznicze. A Ceragem ma certyfikat urządzenia medycznego jako jedyny na rynku. I wcale nie muszę nikomu pomagać, dalej możecie biegać po specjalistach - mam to gdzieś.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

ok ale ile mozna na forum do kazdego tematu o tym ceragemnie... a tak sie sklada ze bylam na ceragiemie juz dawno temu i powiem ....dobry masaz , wiec prosze nie robic reklam tylko czekam na odp co do tematu :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Leczyłam się u Pani Sucheckiej Rachoń, niestety nie mogę powiedzieć o niej dobrych słów. Nie prowadzi kart pacjenta, stąd na każdej wizycie trzeba opisywać wszystko od nowa, ponieważ Pani Doktor nie pamięta pacjenta. Badania wykonuje w złym momencie cyklu i w związku z tym leczy na chorobę, której tak naprawdę się nie ma.
Pierwsza wizyta 150 zł, druga i kolejne 120. Jak mówiłam wcześniej niestety Pani Doktor nie prowadzi karty i nie pamięta pacjentów, także za kolejne wizyty również pobiera 150 zł.
Osobiście nie polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

ale syn Pani doktor jest przeciwieństwem...
wszystko profesjonalnie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Też się leczę u Pani dr od endokrynologii (nie polecam, bo jest tak oblężona, że na razie nie przyjmuje już nowych pacjentów) i ona prowadzi karty. Gdy trzeba, udostępnia je (gdy potrzebuję na komisję, bo jestem na rencie), a niedawno moja koleżanka wróciła do niej po 12 latach chodzenia po różnych endo i okazało się, że jest jej karta! Nie wiem, czy mam racje, ale chyba to jest obowiązek lekarza, by mieć kartotekę pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

no lekarze powinni trzymac jakies archiwum nawet u tych prywatnych ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

dokładnie...od Pani Stefanowicz-Kujawy jak najdalej!

Pozdrawiam i powodzenia :-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Oczywiście, nie ma znaczenia, czy prywatnie czy państwowo. Bo jak popełni lekarz jakiś błąd, to jak mu to udowodnić, jak nie ma żadnej dokumentacji? (może własnie dlatego wolą, by nic nie było zapisane?).
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

endo- dr orzechowska na zaspie polecam wszystkim spoko luz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Endokrynolog ?

jeśli chodzi o tarczycę to chyba niekwestionowanym autorytetem jest dr Sworczak. Nie wiem, gdzie przyjmuje,ale na pewno znajdziesz informacje w necie

pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Endokrynolog ?

Żaden dr, tylko profesor i nie przyjmuje nowych pacjentów. Jak to profesor - ma za mało czasu, a za dużo obowiązków.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Endokrynolog ?

Może 3 lata temu był jeszcze doktorem? Wątek jest z 2011 roku...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Gameta w Gdyni. Mają bardzo dobre opinie od kobiet które często po kilku wizytach zachodzą! Pierwsza wizyta około 180 zł ale zazwyczaj wyniki i niektóre konsultacje przez telefon i terminy dość krótkie. Chyba że coś się zmieniło......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Endokrynolog ?

Ja się leczę u Pani Agnieszki Sendrowicz, przyjmuje na Skłodowskiej-Curie. Wyniki unormowane, czuję się o wiele lepiej a to najważniejsze. Leczę się u niej od 8 miesięcy więc moja opinia może być już śmiało brana pod uwagę:)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Endokrynolog ?

Czy moge sie z Toba jakos skontaktowac? Mam kilka pytan. Tez sie zaczelam leczyc u doktor Sendrowicz. Pzdr ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja leczę się u dr. Ewy Kuglarz, przyjmuje na ul. Rajskiej 10 w Gdańsku. Pani doktor to świetny specjalista. Polecam serdecznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

A tutaj https://febumed.pl/oferta_/1018-Endokrynologia już zaglądaliście? Jeśli nie, to myślę, że warto. Jest tam bowiem namiar na gabinet, gdzie przyjmuje endokrynolog. Poza tym znajdziecie tam również wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat chorób z jakimi należy się udać do takiego specjalisty. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli szukacie dobrego endokrynologa to z czystym sumieniem mogę polecić wam https://endokrynologia-wroclaw.pl/ . Tutaj bez problemu znalazłam dobrego specjalistę. Miałam wykonane niezbędne badania i przede wszystkim wyniki wyszły dobrze co bardzo mnie cieszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zapisać się do http://arcz.pl/od-kilku-lat-lecze-sie-u-endokrynologa/ wybitny lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam zajrzeć na FB - Okiem doktor Lu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Częstotliwość lotów samolotow. (7 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (6 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...