Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Temat dostępny też na forum: Moda i uroda
Witam,
czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry salon kosmetyczny w Gdyni, a najlepiej na Chyloni? Chodzi mi o dobre zabiegi na twarz, masaż, no i oczywiście miłą obsługę a ceny przyzwoite :) Nie jestem z trójmiasta, a chcę zorganizować niespodziankę. Proszę więc jeśli to możliwe o adres i tel.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

na chyloni jest salon na ulicy chylońskiej wiem , że przychodzi tam sporo ludzi bo przed ciążą chodziłam tam na solarium niewiem jakie mają ceny zabiegów... niepamietam adresu ale jest miedzy przystankiem kcynska a rynkiem chylonia
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

GDYNIA VIS A VIS DWORCA GŁÓWNEGO ODNOVA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Na Chyloni to za bardzo nie wiem ale wiem że na Obłużu jest bardzo fajny gabinet kosmetyczny "Gracja Lady Rose" jakoś na wysokości Kauflandu. Ceny są w miarę przyzwoite ale za to obsługa niesamowita.Mi się tam bardzo podoba a w szczególności peedicure- Rewelacja .Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Na Obłuży ul Cechowa polecam scarlet tam jest naprawdę dobra kosmetyczka Pani Monika. Ja długo szukałam i nikt nie umiał poradzić sobie z moją cerą a tu wizełam pakiet na 5 zabiegów jestm po trzecim i naprawdę duża zmiana.

W gabinecie też miła kojaca atmosfera.
Jestem wybredna jeśli chodzi o zabiegi, ale tu czuję że zostanę na długo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

na chyloni Studio Odnowy biologicznej Body ;) wpisz w google studio body gdynia
, mają rozne promocje i zniżki;) a gdy chcesz komuś zrobić prezent dają ci specjalne zaproszenie ;)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

polecam salon Madame na Witominie 669-46-66
bardzo sympatyczne panie kosmetyczki, pełen profesjonalizm i duży wybór zabiegów, najlepsza henna brwi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

polecam gabinet kosmetyczny Selena, który znajduje się na Chylońskiej 198 w solarium przy przystanku autobusowym piaskowa
telefon 503-555-175
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

polecam znajomą masażystkę z Gdyni, która wykonuje tanio i profesjonalnie, rewelacyjne masaże! tel do niej 880283258
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Polecam super nowoczesny salon fryzjersko-kosmetyczny "Dotyk Piękna" na Słupeckiej w Gdynia(obok Warszawskiej), mają naprawdę super miłą i profesjonalną obsługę. Czasem niezłe rabaty i duży wachlarz usług - od fryzjera po masaże i kosmetykę... naprawdę polecam, bo nie zabiją Cię ceną.... tel. 508 804 415
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Witam, robiła któraś z Was może makijaż pernamentny w Chyloni w domu towarowym w studiu body??
ja mam zamiar ale sie boje, podzielcie się wrazeniami.
PozdrawiAM
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Hej! Idz na konsultacje do Pani Iwonki ze studio Body ,ona Ci wszystko wyjasni i doradzi!;) Robiłam tam Praktyki zawodowe i wszystkie klientki które przychodziły na makijaż permamentny do Pani Iwonki wychodziły bardzo zadowolone! Także polecam;) a za konsultacje nic nie zaplacisz i umówisz się na zabieg;)!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Polecam salon GUERLAIN na Abrahama, istnieje dlugo, wyglada drogo bo kosmetyki maja drogie, ale same zabiegi w normalnych cenach, i tysiac razy porzadniej zrobione, w reczniczku, kolderce i swieczkach :)
za kwasy glikolowe + mikrodermabrazje placilam 150 zl niecaly tydzien temu, chodze tam od ponad 5 lat co jakis czas a sprawdzilam inne salony, np w witawie i nie umywaja sie do Guerlaina.

Dobry tez jest instytut GUINOT na witominskiej, ale nie wiem jak z cenami, moga byc wysokie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Polecam Blue SPA na Pogórzu.
Mikro z kwasem migdałowym 140, mikro z maską algową i masażem 120 i to bez żadnych promocji.
Świeczki, ręczniczki, muzyczki, kadzidełka ;-)
Zakres usług od regulacji brwi po biolifting i dermomasaż.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

moja ciocia robila obie makijaz pernamentny w chyloni w studio body, porazka! nigdy nie widzialam tak tragicznie zrobionego zabiegu! na oku zamiast kreski ma fale. Kiedy poszla na poprawk bylo troche lepiej ale nie zaplacilabym za tak wykonana usluge, cale szczscie ze jest tak cienka ze ledwo co widac
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

w studio body robilam makijaz permamentny brwi , straszna porazka nie polecam , nie moglam patrzec na siebie , a po za tym skusilam sie na wypelnienie kwasem hialuronowym , cos strasznego chcialam sie odmlodzic a wygladam o 10 lat wiecej ,zle podany kwas i po 4 miesiacach sa widoczne grudki ktore mialy zniknac po 6 dniach ,nie polecam studio body
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Klinika zdrowia i urody https://amberbeauty.pl w Gdańsku zapewnia usługi w zakresie kosmetologii,fryzjerstwa,masażu,makijażu permanentnego, medycyny estetycznej i stomatologi. Klinika dysponuje kompletną baza nowoczesnych urządzeń dzięki którym mogą dobrać wybrany rodzaj terapii dla indywidualnego Klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Mogę polecić panią sylwie z chylonskiej 15 salon cosmo bardzo miła i profesjonalna. Ceny naprawdę promocyjne
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Również polecam. A pedicure najlepiej wykonany jaki miałam. Miło solidnie i cenowo dostepnie
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Witam
Polecam Salon Kosmetyczny tu strona internetowa: http://lesourire.pl

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski
"Le Sourire"
81-176 Gdynia
ul.Bosmańska 118
pon.-piąt.w godzinach 9.00 do 20.00

sobota w godzinach 9.00 do 17.00

tel. 507 141 310
58 352 13 74

Bardzo dobra i fachowa obsluga:)Polecam rownież Pania Magde od paznokci:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Czy może ktoś polecić pedicure w Gdyni Obłuże, Pogórze, Oksywie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Jeśli Pogórze to tylko na ul. Horyda

http://www.facebook.com/GabinetKosmetycznyEscentrik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Salon Prestiż- dopiro powstaje na Małym Kacku ale będzie tam moja obecna kosmetyczka Weronika Secke.
Przenieśli ją w nagrode z Gdańska

pozdrawiam :) nie mogę się doczekać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Pani Sylwia z salonu przy ul. Chylońskiej 15 wczoraj wykonała mi do zabiegu najlepszy masaz twarzy jaki miałam kiedykolwiek :) Super polecam i do zobaczenia:)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Bardzo polecam dawną Korę przy Chylońskiej. Miła obsługa, panie mega profesjonalne, wysłuchają doradzą. Robię zabiegi na twarz i pedicure i naprawde mogę z czystym sumieniem polecic
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Właśnie dziś trafiłam do zakładu na chylonskiej . Cudowny zabieg na twarz wykonany bardzo solidnie. Cudowną atmosfera mile wnętrze. Pani Sylwia 533-19-20-02 polecam dziękuję i do zobaczenia :-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

A ja mam swój ulubiony-Beauty Medical w Gdyni przy ul Wincentego Pola. Rewelacyjna obsługa, bardzo dużo sprzętów. Trafiłam tam bo chciałam usunąć cellulit przed urlopem. Uzyskane efekty przeszły moje najsmielsze oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

http://salonyurody.info/ polecam Bosmańska 118
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Tylko Sensual Spa w sopocie. :)
Tel. 58 717 52 77 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Salon Urody Chillout Day Spa, sprawdzone dziewczyny :)

(wzgórze św. Maksymiliana). Ujejskiego 17
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Za namową koleżanko zajrzałam na stronę http://www.kosmetykajolanta.pl i umówiłam się na wizytę. Byłam pod wrażeniem profesjonalizmu i fachowości więc zostałam ich stałą klientką. Mój pierwszy zabieg tam wykonany to mezoterapia igłowa- duże wzywanie. Wszystko odbywało się w miłej atmosferze i w sterylnych warunkach. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Osobiście polecam bardzo fajny, nowootwarty salon w Sea Towers - Klinika Estetyki. Mają tam super zabiegi na twarz i kosmetykę w postaci henny, rzęs, paznokci czy makijaży okolicznościowych. A co najlepsze mimo swej lokalizacji ceny są niewygórowane :) za hybrydę zapłaciłam 60zł, a za hennę 10zł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

~Sonia jak szukasz solarium to Ci śmiało polecam solarium Malibu w Gdyni na grabówku, są na ul Morskiej 164 http://www.solariummalibu.pl

Super babeczki, doradzą. Bo lampy mają naprawdę mocne, brązujące. Miłego opalania. Bo teraz słońce jest ale blada na plaże nie wyjdę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Witam.Polecam salon Cosmo Studio na ul:Chylońskiej 230 Gdynia Cisowa,na przeciwko Biedronki.Maja tam bardzo fajne zabiegi,dobra fryzjerka i specjalistę od pielęgnacji dłoni(hybryd,żel, manicure vinylowy itp)
Kontakt:504 217 893
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Polecam dobrą paznokciarkę w Gdyni Cisowa tel: 668124496
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

ja chodzę na skwer kościuszki do dolce vita, nigdy się nie zawiodłam, zawsze wychodzę w lepszym nastroju, niż wchodzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Une Belle Peau, naprawdę polecam! :) Chodzę od kilku miesięcy na depilację laserową, ale z pewnością zdecyduję się też na inne zabiegi. Atmosfera super, zabiegi profesjonalne. Odwiedzajcie stronę i dzwońcie rezerwować terminy, warto ;) http://www.ubp.com.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ponieważ pierwszy post jest sprzed kilku lat, to niestety nie wszystkie informacje są aktualne. Jakiś czas temu odkryłam salon Estel w Gdyni, niedaleko skmki Gdynia Redłowo. Bardzo miłe panie, zawsze jest czysto i przyjemnie. Mają w ofercie makijaż pemamenty, epilacje, masaże, fotoodmładzanie i wiele innych zabiegów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Kiedyś w Gdyni był super gabinet - Estela. Ostatnio znalazłam info, że przenieśli się do Gdańska. Na szczęście przy skmce na Oliwie, więc z Redłowa to jakieś 15 minut. Na stronie mają więcej info http://salon-estela.pl/. Mają bardzo dużo różnych zabiegów, ja korzystałam z mikrodermabrazji i efekty super, poza tym panie bardzo miłe (nie wiem, czy się zmieniły, muszę pójść i zobaczyć)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o Gdynię to świetna jest Care Medica . Byłam tam nie jeden raz i bardzo jestem zadowolona. Ostatnio robiłam Termolifting Zaffiro. Skóra odzyskała jędrność . Naprawde super.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystam z usług dolce vita przy skwerze Kościuszki, głównie ze względu na dostępność terminów. Na razie jestem bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdynii nie ma lepszego salonu niż Dolce Vita na ulicy Skwer Kościuszki 18 i będę to powtarzać. Mam porównanie z innymi salonami i zdecydowanie pod względem wiedzy i umiejętności wygrywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziewczyny zastanawiam się nad mezoterapią.... Mianowicie dobrze jest robić mezoterapie na cała twarz czy od razu iść w wypełniacze? Jaki preparat polecacie?
Na ile zabiegów warto się wybrać?
I gdzie robiłyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej jeśli wybierzesz się do jakiegoś profesjonalnego gabinetu. I skonsultujesz to z lekarzem. Jest wiele gabinetów kosmetycznych jednak sama o wiele bezpieczniej czuje się w rękach lekarza, bo jest to przeszkolona osoba. A nie w rękach kosmetyczki. Ogólnie mezoterapia to bardzo fajny zabieg, skóra jest nawilżoan oraz odżywiona, zupełnie inaczej niż po kremach, bo nawilżenie jest tutaj dogłębne i pochodzi jakby z wewnąrz.Sama robię w seriach po 5 zabiegów jesienia oraz wiosną. Robiłam w zeszłym roku dwa razy w clinica cosmetologica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W jakich odstępach robiłaś? To ten gabinet na powstania styczniowego?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co dwa tygodnie, potem zabiegi przypominające, na wiosne ponownie wybiorę się na serię zabiegów co dwa tygodnie. Latem sobie odpuszczam. Clinica cosmetologica ma 3 gabinety, zarówno w Gdyni, w Gdańsku i w Sopocie, sama chodziłam właśnie na Powstania Styczniowego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapisałam się tam na konsultację, ciekawi mnie sam zabieg. Czy jest to zabieg tylko na twarz, czyli na policzki i czoło czy obejmuje również inne okolice jak okolica pod oczami czy szyja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wszystko zależy od tego jak to obgadasz z lekarzem. Szyja i dekolt to dość duzy obszar tak wiec zwykle robi się go osobno. Okolica pod oczami jest natomiast bardzo delikatna, tak więc lekarz zdecyduje czy podawać w nia kwas czy nie, ja robiłam pod nią mezoterapią, z kolei moja kolezanka mówi, że tam mezoterapii nie robiła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja chodzę do salonu dolcevitasalon.pl i jestem mega zadowolona z ich usług. Warto sprawdzić, jeśli zastanawiasz się gdzie pójść na wizytę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Regularnie odwiedzam http://alfahurt.pl/profesjonalny-salon-kosmetyczny-w-katowicach/ bardzo dobre specjalistki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam http://hord.net.pl/jak-rozpoznac-dobry-salon-kosmetyczny/ będziecie zadowolone.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam salon Dolce Vita. Bardzo miła obsługa, świetna atmosfera. Miałam wykonywane zabiegi na twarz u Pani Ani i muszę przyznać, że pełen profesjonalizm. Moja skóra wyglądała świetnie po zabiegach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moim zdaniem jedynym słusznym wyborem jest https://akdbjopole.pl/renomowany-salon-kosmetyczny/ dziewczyny znają się na swojej robocie doskonale.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co ja wiem, idealnym wyborem będzie https://natural-skin.pl/ - mają świetną ofertę, szeroki asortyment i niesamowite usługi. Po ich zabiegach czuję się lepiej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry Salon kosmetyczny w Gdyni?

Polecam Perfect Look Clinic (https://perfectlook.clinic/), szeroka gama zabiegów, świetne kosmetolożki, a ceny podobne jak w innych salonach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...