Dobry dentysta!

Dobry wieczór,
proszę o polecenie dobrego dentysty prywatnie.
Do dentysty planuje się udać Pan, który od 30 lat nie był ani razu u dentysty, przez co strasznie się wstydzi pokazać swoje "pozostałości" po zębach. Szukam dentysty, który zrozumie tą sytuację i nie będzie prawił kazań, a przy okazji przeprowadzi cały proces leczenia.
Tylko Gdańsk.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry dentysta!

Malo-dental clinic, dr Frankowski. Bardzo profesjonalny i dokładny stomatolog a przy tym bardzo życzliwy. Uratował mi zęba po pracy poprzedniego dentysty, teraz chodzę tam z każdym problemem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić EuroDent. Mąż był w zeszłym tygodniu, nie bo chciał, musiał. Ostatnią wizytę u dentysty miał też tak z 30 lat temu. Nikt kazań nie prawił, z zębem rozprawili się szybko i bezboleśnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Dental Planet, ul. Współczesna 1,80-180 Borkowo, tel. 502 380 958. Na ich stronie można zobaczyć cennik. Bardzo przystępni lekarze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry dentysta!

K2 Dental. Krystian Krupski świetny chirurg i implantolog. Miałem robione całe zęby po plomby leczenie kanałowe u dr Tylek, po implanty u dr Krupskiego. Polecam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry dentysta!

Kowal kiedyś był najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry dentysta!

Dr Tomek Dentysta na Warszawskiej w Gdańsku polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry dentysta!

Skim na ul Górskiego,
Żabianka mają priv. i na NFZ najlepsza dr. Zawadka max.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

DentusPlus - https://dentusplus.com.pl/ - maja gabinet Gdyni i w Gdańsku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum

Przedłużenie członka (7 odpowiedzi)

Dzień dobry. Darek z Łodzi z tej strony. Mam 40 lat i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość...

Ortopeda luxmed gdańsk (10 odpowiedzi)

Witam! Ma ktoś doświadczenie z którymś z ortopedów w luxmedzie najlepiej w Gdańsku? Z tego co...

Kolonoskopia robiona przez lekarza kobietę. Gdzie? (15 odpowiedzi)

Polecacie kogoś?