Dobry kafelkarz, czy ktos zna?

Byłam umówiona z kafelkarzem na początek stycznia i dzisiaj dzwoni że ma covid 19i ta szybko nie przyjdzie za szybko. Pomóżcie szukam pilnie kafelkarza ale dokładnego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przed nowym rokiem skończył u mnie super kafelkarz, ale nie znam zupełnie jego planów, więc jak chcesz, to mogę dać Ci namiary, na pewno to fachowiec, z którego będziesz zadowolona. U mnie właściwie zrobił wszystko sam i w większości to zdałam się na niego. Doradził i zrobił wszystko tak, że nie miałam zastrzeżeń. Właściwie to niemal nie zauważyłam, że mam remont, no oczywiście kurz był, ale chodzi mi o jakieś kłopoty czy problemy, jak jakiś był to tak nie był to mój problem, bo ten pan Tadeusz sam go jakoś załatwiał. Ja jestem super zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sorki Kasia, nie sądziłam ze ktoś juz odpisał.
Dzięki za pomoc, a czy mozesz podac jakis kontakt do tego pana?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przepraszam, że nie odpisałam, ale byłam poza domem.
Ja do tego pana dzwoniłam na numer 505955505,.
Życzę powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Słabe szanse - chyba że trafisz fuksa w postaci znienacka zwolnionego terminu. Dobry kafelkarz ma "zaklepaną" robotę na długo naprzód.
Na cito masz jednak spore szanse trafić na papudraka.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Tabletki powiększające piersi (5 odpowiedzi)

Jak to jest dziewczyny z tymi tabletkami. Działają czy nie działają? Bo tak sobie patrzę na...

CO Z TYMI OFERTAMI PRACY? (10 odpowiedzi)

Przeglądając ogłoszenia z ofertami pracy, nie trudno zauważyć, że wszystkie oferty są skierowane...

Jaki balsam do ciała polecicie (80 odpowiedzi)

Szukam aktualnie dobrze nawilżającego balsamu do ciała na suchą skórę. Co byście mi polecily?