Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

Szukam lakiernika magika który usunie rysę zrobiona prawdopodobnie kluczem przez cały prawy bok. Lakiernicy a byłem u dwóch chcą malować całe elementy a tu nie chodzi o kasę tylko o sam fakt tego że będą rozbierać boczki i czarować. Pytanie czy w trójmieście jest ktoś kto usuwa takie rysy bez grubszego malowania.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

nie polakierujesz samej rysy jak sie lakieruje to cały element
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

a jak chcesz tanio i na sztukę to sobie pędzelkiem kolorem pociągnij po rysie i jusz
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

nie słyszałem o metodzie " i jusz"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

Nie chce tanio chce dobrze, to ma wyglądać a boje się że jak pomalują cały element to będzie widać różnice odcieni bo mój kolor to specyficzny niebieski. Ja nie jestem z tych co auta picuja żeby było. Czy auto warte jest 2 tyś czy 20 tyś ma wyglądać to dobrze.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

Rysy ci nikt nie wycieniuje by nie było widać różnicy lakieru cały element tak
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

Jeśli rysa jest na lakierze bezbarwnym,co często tak bywa, wystarczy ją tylko wypolerować dobrej klasy pastą polerską lekko ścierną. Takie drobiazgi robi się samemu.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry lakiernik- usuwanie rys po wandalu

Niestety rysa jest wyczuwalna pod paznokciem już jest auto u lakiernika i będą malowane całe elementy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

już Pan jest po usłudze, czy poleca Pan go
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak zrobiliśmy to w Kulik&kurek- drogo ale robota dobra nie malowali całego elementu do połowy i dobrze ścieniowali... nie widać odcięcia...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Polecam S Plus w Sopocie i p. Jarka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Najlepsi blacharze i lakiernicy jakich spotkałem to Auto Serwis Staś
http://autostas.com/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Przestań wszedzie reklamować tego stasia bo jak taki dobry to reklamy nie potrzebuje
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skoro musi się aż tak nachalnie reklamować to pewnie zwykły partacz i nikt nie chce oddawać do niego aut.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dobrych lakierników mają w MR Car Żarlińscy. Zleciłem im już kilka razy naprawę moich samochodów i zawsze wszystko było ok. Potrafią dobrać odpowiedni lakier i potrafią dopasować elementy. Spokojnie mogę ich polecić
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Potwierdzam u Żarlińskich świetnie mi zlikwidowali zarysowania. Potrzebowałem sprzedać samochód i chciałem usunąć rysy. Bardzo dobrze go wypolerowali i usunęli mankamenty na karoserii.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi kiedys napalili w srodku tyle papierosów, ze do dziś sie nie wywietrzyło
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto się udać do http://djjasiu.pl/nowoczesne-lakiery-samochodowe/ wykonują świetną robotę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

W Trójmieście ufam tylko K&K Wojtanowicz. Miałem kiedyś okazję oddać auto do ich lakiernika, i zrobił kawał dobrej roboty. Zarysowanie było podobne do tego, co opisujesz, a nie była konieczna duża ingerencja. Do tego sprawnie i atrakcyjnie cenowo. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum

kredyt na samochod-w salonie? (7 odpowiedzi)

Czy biorąc kredyt na samochód w salonie będzie taka sama rata jak przy pójściu bezpośrednio do...

Mój pierwszy samochód (201 odpowiedzi)

Jestem przed zakupem swojego pierwszego auta. Jaki samochód polecacie? Musi być 5-cio drzwiowy...

Fotoradar (3 odpowiedzi)

Czy w Sopocie w tunelu ul Powstańców Warszawy przy Sheratonie jest fotoradar ? Jadąc w kierunku...