Dobry ortopeda nfz

Witam, poszukuje dobrego ortopedy najlepiej na NFZ ale może być też prywatnie, w okolicach gdanska. Chodzi o bark, ból barku i kości ramiennej. Wiem że wątki o ortopedach były ale stare, potrzebuję aktualne namiary. Będę wdzięczna za odpowiedź.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry ortopeda nfz

I tak będzie potrzebny rezonans
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rezonans już jest i usg i rtg. Potrzebuje lekarza, który zaleci dobre leczenie i wytłumaczy co mi dolega, bo ten u którego już byłam zalecił tylko tabletki przeciwbólowe i się za bardzo nie przejął, a mnie boli już od 3 miesięcy i zaczynam się martwić, że to nie tylko lekkie zapalenie a coś poważniejszego. Także jak ktoś mógłby mi polecić lekarza, który ogląda zdjęcia a nie tylko opisy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o namiary na dobrego ortopedę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to tylko prywatnie, a skąd dokładnie jesteś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może być prywatnie, jestem z Gdańska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może Maciej Pawlak z Rehasport. Wiem, że operuje barki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten jest dobry i fachowy- https://kcp.pl/lekarz/andrzej-andrzejewski/fizjoterapeuta/slupsk/ polecam, albowiem tam w Słupsku jest specjalista od rehabilitacji ortopedycznej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Warto się zapisywać http://perfectnails.pl/badania-u-ortopedy/ najlepszy fachowiec w okolicy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Problem z utrzymaniem erekcji (196 odpowiedzi)

Witam Mam 45 lat. Od jakiegoś czasu mam spore problemy z utrzymaniem erekcji. Na początku...

Paradontoza - obiawy (3 odpowiedzi)

Cześć. Od jakiegoś czasu rusza mi się jeden ząb. Z innymi jest wszystko ok ale tej jeden i to z...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....