Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Temat dostępny też na forum: Inne Sadowa
Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ?
Rozwód, podział majątku, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem i ewentualnie sprawa gospodarcza - jeszcze nie wiem jaka dokładnie bo "żona" na razie tylko zapowiedziała, że złoży pozew.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Gorąco polecam panią mecenas Magdalenę Kulik, duża fachowa wiedza i doświadczenie. Rozwód zakończył się po mojej myśli, dostałam alimenty na dziecko takie jak chciałam. Kontakty zasądzone też po mojej myśli. Tel. do p. mecenas 505-776-798.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

A po myśli dziecka?
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Mb mb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam http://trucktruck.pl/?p=232 fachowiec wybitny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Gostkowski jest dobry
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Umów się na spotkanie z http://dotacjenabiznes.com.pl/czym-powinna-wyrozniac-sie-dobra-kancelaria/ bardzo dobry adwokat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Ja polecam Mec. Martę Muszyńską tel. 508-155-443. Szybko załatwiona sprawa. Duża wiedza i tania obsługa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

tylko duża kanceleria, masz dobrych rozwodowców na przykład u adwokata Kopoczyńskiego w Gdyni a w razie czego zespol Cie nie zostawi tak jak moj jeden adwokacina co jak sprawa sie skomplikowala to nagle przerazony.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Obecnie mam sprawę o podział majątku. Po zakończeniu sprawy napiszę czy byłam zadowolona z pracy adwokata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Tylko Roczkowscy. Miałam tam 3 sprawy i wszystkie są wygrane.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam wam http://pacal.pl/warto-korzystac-z-uslug-radcy-prawnego/ bardzo mi pomógł.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzwoń do http://www.andrzej-rozanski.pl/kiedy-warto-skorzystac-z-uslug-kancelarii-prawnej/ otrzymasz fachową pomoc.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem http://sklepdamka.pl/poszukiwania-radcy-prawnego/ otrzymałem pomoc natychmiast.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Prawda i pod tym względem odradzam kancelarię Adwokacką Maja Gidian Awokat. Zaufałam, powierzyłam sporo poufnej wiedzy, straciłam jeden bilet lotniczy oraz kupiłam kolejny na termin wstępnie zaproponowany. Miałam jeszcze oddzwonić, co uczyniłam i szok. Oznajmiono chłodno bez ogródek, że jednak moja sprawa nazbyt skomplikowana i lepiej gdybym skontaktowała się z Panem Romanem Giertychem. Nie padło nawet przepraszam. Dalej nie mogę uwierzyć chociaż minął już drugi miesiąc. Uważam, że takie podejście świadczy nie tylko o braku profesjonalności, ale to gorsze - braku kultury i chęci walki. Nigdy więcej.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafiłem na bardzo dobrego fachowca http://www.medyk-barcice.pl/polecany-adwokat-w-niemczech/ warto się umówić na spotkanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Najlepszym adwokatem z Trójmiasta jest mecenas Piotr Bartecki- kompetentny, rzetelny, miałam u niego kilka spraw i wszystkie zakończyły się pozytywnie, polecam z czystym sercem. Kancelaria w Sopocie.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 13

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Pracowałam w jego kancelarii, nie polecilabym go absolutnie nikomu.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pani Anno, to miała Pani dużo szczęścia....
ja oddałem sprawę temu adwokatowi ale próbowałem jeszcze poza tym rozwiązać tę sprawę polubownie na własną rękę oddawszy jednak całą dokumentację sprawy z UMOWĄ kupna w ręce Pana Barteckiego.
Kilka razy umawialiśmy się na termin ale z jakiegoś powodu nie doszło do spotkania a ja poprzez presję kancelarii do zapłaty jakiejś tam pierwszej raty (chyba coś koło 500 zł) pomimo braku jakiegokolwiek spotkania postanowiłem zmienić adwokata. Udałem się po moje dokumenty a w kancelarii poinformowano mnie że dokumentów już nie ma, ponieważ nie zgłaszałem się to się ich pozbyto(!!!!!).
Poszedłbym z tą sprawą do adwokata, ale który by się tego podjął... . Tym sposobem straciłem moją umowę kupna a co za tym idzie szansy na odzyskanie 6000 zł. I tak to zostało do dzisiejszego dnia. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Uważam że to świetny fachowiec https://kancelaria-domena.pl/jak-wyglada-zawod-prawnika/ warto się do niego zgłaszać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Salutaris - ODRADZAM

Odradzam Salutaris - głównie odszkodowania . Studenci którzy tam pracują gubią się w sprawach i terminach. Przez ich niedopatrzenie musiałem dopłacić do sprawy nie z mojej winy - bez możliwości odwołania się.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Salutaris - ODRADZAM

A ja polecam, merytorycznie przygotowani, w ciągłym kontakcie choć sprawa w sądzie trwała dlugo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Adwokat Maria Fredrich jest ok. Wygrala dla mnie sprawe rozwodowa.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

adwokat-gostkowski.pl
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Polecam Panią mecenas z Wejherowa - Anna Piwnicka Czerkawska
specjalistka w kazdym calu, wysłucha, poradzi, pomoże tez w innych sprawach.zajęła się mną z wyczuciem i współczuciem.
i najważniejsze skutecznie. Trafiłam z przypadku, ale potem poleciłam kilku znajomym i nikt nie żałował wyboru.
obecnie prowadzi mi sprawę o odszkodowanie-
namiary- wejherowo sobieskiego przy rondzie, strona kancelaria-apc.pl
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

A ja nie polecam. Zostawiłam 3tys za rozwód i ustalenie kontaktów a na pierwsza rozprawę rozwodowa p. Adwokat nie przyjechala..... szkoda pieniędzy.... brak zaangażowania...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Pani Anna Piwnicka _Czerkawska Wejherowo
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

NIE POLECAM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Mecenas Dorota Giesek z Gdańska na Jaśkówce! Suuuuuuuuper babka i doskonały fachowiec! Polecam szczerze!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Potwierdzam, babka super poprowadziła moją sprawę i bardzo mi pomogła. Pilnowała terminów, zawsze była osobiście na rozprawach i dzięki niej przestałam się bać sądu i rozpraw. :-)))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

znowu ty? jak takie beztalencie ukończyło studia o ile ukończyła, kobieto - zrozum że korzystasz z tego samego IP któe się wyśiwetla i każdy je widzi
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

W pomorskim obecnie wybór adwokatów jest dość duży, ale zlokalizować w tym tłumie tego dobrego i przykładającego się do sprawy to już nie lada sztuka.
Nie mniej jednak sprawa rozwodowa to nie jest dobry moment do oszczędzania jeśli kancelaria adwokacka zapewni nam faktycznie dobrą obsługę.
Dlatego osobiście do sprawy rozwodowej mocno polecam udać się do kancelarii Adwokackiej Cejrowski jest z Tczewa.
Pozdrawiam i życzę powodzenia w sądzie
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Też polecam tego adwokata. Po współpracy z innymi mogę napisać, że wysoki poziom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z Trójmiasta do Tczewa jest jednak kawałek i z pewnością nie każdy będzie miał czas i ochotę na to, by wybrać się w to miejsce. Ja radziłbym postawić na kancelarię mec. Michała Mindykowskiego, która mieści się na Uphagena we Wrzeszczu. W przypadku rozwodów, czy ustalania kontaktów z dziećmi naprawdę świetnie sobie radzi. Wie jak postępować w trakcie rozpraw.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja na szczęście jestem już po swoim rozwodzie polecam adwokat Marta Kinal i Monika Robaczewska z Kancelarii Kinal&Robaczewska tel. 515 173 398, 792 204 604 rozwód nie był łatwy ale przebrneliśmy... dobry kontakt i Panie bardzo konkretne, polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Anna Kotowska Dom Adwokata ul.Piwna
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moja znajoma korzystała z usługi Pani Natalii Zielmachowicz, jest niezwykle dokładną i rzetelną osobom. Powiem Ci że gdyby nie ona moja znajoma pewnie meczyła by się ze swoim oprawcą na sprawie rozwodowej przez kilka miesięcy. Ma dużą wiedzę i doświadczenie, wykorzystuje to z sukcesem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W takich dziedzinach specjalizuje się mecenas Cejrowski, na http://www.cejrowski.pl znajdziesz namiar. Maja kancelarie w Tczewie i Starogardzie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Z Gdańska nikogo Ci nie polecę, ale z Gdyni już tak. Umów się na spotkanie do http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ a jestem pewny, że nie pożałujesz! Kancelaria cieszy się świetną opinią nie tylko w Gdyni, ale i w całym Trójmieście. Na jej stronie internetowej, możesz zapoznać się z jej pełną ofertą!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja polecę kogoś południa Polski jeśli chodzi o dobrego adwokata , jest to: http://www.akcr.eu/ posiada własne biuro adwokackie w Czechach i koleś zna się na rzeczy!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również polecić mogę radcę Mindykowskiego, tak jak ktoś wyżej to zrobił. Idealnie by tu pasował, bo akurat w przypadku spraw rodzinnych się specjalizuje i radzi sobie bez zarzutu. Sporo zależy oczywiście od tego, jak bardzo skomplikowana jest sprawa, ale w większości przypadków powinien bez problemu dać rady
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

Jeżeli chodzi o rozwód i podział majątku, to moją sprawę prowadził adwokat Wojciech Borowik. Mogę szczerze polecić, bardzo dobry kontakt z adwokatem przez całą sprawę i zadowalający wyrok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja moge szczerze polecić mecenasa Adama Sampolskiego - to młody adwokat, ale bardzo konkretny i profesjonalny. Moją sprawę poprowadził doskonale z sukcesem. Osobiście uważam, że czasem nie tyle doświadczenie co duże zaangażowanie w sprawę odgrywa najważniejszą rolę. Szczerze polecam!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Dobry wieczór, dobry adwokat to Marcin Klamann
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Z tego co słyszałem, istnieje dobra kancelaria, właśnie w Gdyni. Można znaleźć jej ofertę na http://radcaprawny-trojmiasto.pl/ :-). Wieści szybko się rozchodzą i są najlepszym źródłem informacji a w kilku tematach właśnie przewija się ta kancelaria. Ta kancelaria pomaga ludziom nawet w trudnej sytuacji, a prawnicy tam pracujący są doświadczeni i skuteczni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

co sądzicie o mecenasie Romanie Nowosielskim 602-325953 i 58-3462756, tym co był w programie Tvp 1 u Elżbiety Jaworowicz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli masz furę forsy to tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją sprawą zajmował się mec. Igor Klimkowski. Sprawa po kilku miesiącach zakończyła się dla mnie sukcesem - wina męża, dzieci przy mnie, wysokie alimenty w tym również na mnie, władza rodzicielska męża ograniczona, kontakty bardzo wąskie - w obecności kuratowa i w moim miejscu zamieszkania. Jestem bardzo ale to bardzo zadowolona. Bardzo się cieszę że wybrałam mecenasa oraz swojej przyjaciółce którą również rozwodził - że mi go poleciła. Rzeczowy, konkretny. Przygotowywał mnie na każdą rozprawę i pytania do świadków. polecam każdej kobiecie. Myślę że mecenas nie będzie miał nic przeciwko jak pozostawię do niego nr 600 365 228.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 5

Dzięki za namiar. Po pierwszym spotkaniu jestem bardzo zadowolony. Zobaczymy co będzie dalej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mecenas Klimowski w Gdańsku ma siedzibę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

To prawda miałam z nim do czynienia. Zawsze bardzo dobrze przygotowany, elokwentny, zawsze dobrze wytłumaczy jak jest taka potrzeba.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również dzięki za namiar. Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Profesjonalnie i konkretnie. Zobaczymy jak będzie dalej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ogarnijcie się jaki rozwód w Gdańsku jest po kilku miesiącach minimum to 2 do 3 lata.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pozew złożyłam 31.08.2018 r , rozwód orzeczony 13 lub 14.12.2018 roku , da sie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moją sprawę również prowadził również mecenas Igor Klimkowski. Sprawa zakończona po kilkunastu miesiącach ale z sukcesem. Warto było czekać. Namiarów nie mam. Znam tylko stronę. http://www.klimkowski-kancelaria.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam. Czy ktoś korzystał z usług adwokata z Gdyni adwokatkrakowski. pl? Chciałabym zasięgnąć opinii na temat współpracy z tym adwokatem, waszych opinii i odczuć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja mogę polecić Pana Igora Klimowskiego bardzo nam pomógł. Jest to konkretny i życiowy człowiek , profesjonalnie podchodzi do swoich spraw . Uważam że warto się skontaktować z nim jeśli potrzebujesz pomocy
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5

Szkoda czasu i pieniedzy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Gutkowski Andrzej nr do niego 541 657 295 nie wiem czy aktualny
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

z własnego doświadczenia mogę polecić adwokata http://www.piotrbanczyk.pl :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam doświadczonego prawnika z Gdańska - adwokat Maja Gidian http://topadwokat.com/gdansk/adwokat-maja-gidian/ - to dobry adwokat w Gdańsku. specjalizuje się w sprawach rodzinnych (rozwód, podział majątku, alimenty).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Z pewnością warty uwagi jest adwokat Paweł Cejrowski. Duże doświadczenie w sprawach cywilnych, rozwodowych i rodzinnych. Poza tym doskonały strateg procesowy. Analizuje schematy przebiegu procesu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprawa wyboru adwokata jest dosyć skomplikowana. Opowiem na swoim przykładzie:

- Gdy doszło do sprawy, po kontakcie z kancelarią, adwokat zawołał 10 tyś zł brutto za sporządzenie pozwu i jeszcze wziął koszty zastępstwa procesowego - jeśli "wygra"*bierze dodatkową kasę od sędziego za sprawę - około 10 tyś zł.

- prawnik wziął kasę, napisał pozew, zjawiał się na rozprawach ale nie był aż tak pomocny. Zdarzyło się że mnie raz okłamał i namawiał do ugody z przeciwnikiem. Inne pisma sam pisałem.*

Jeśli bierzesz adwokata:

- jeśli czujesz że ktoś cię pozwie, a masz ubezpieczenie np. jako urzędnik czy osoba publiczna, czy specjalista, najpierw sprawdź zakres ubezpieczenia - musisz najpierw skontaktować się z ubezpieczycielem czy wyrazi zgodę na pomoc prawną. I musi Ci to opisać, najlepiej jakbyś miał/a to na email. Muszą być dowody w razie czego.*

- Jeśli nie masz ubezpieczenia, najpierw spotkaj się z nim, nawet jeśli weźmie 100 zł przysłowiowe, ale nie rozmawiaj na początku o kosztach. Wypytaj go o wiedzę, o zakres jego obecnej działalności to jest czy miał sprawę np. w tematyce budowlanej i jaka to była - konkretnie musi ci powiedzieć. Jeśli ci nie powie, poszukaj innego. Musi być specjalistą w twojej dziedzinie w której jesteś pozwana/y lub masz sprawę.

- Jeśli nie miał podobnej sprawy, weź umowę do przemyślenia i że musisz się zastanowić. Nie działaj pochopnie. Możesz jutro, pojutrze do niego pójść. Podejdź do 2,3 prawników i obyj się z ich podejściem do klienta.*

- Spytaj przed wzięciem umowy o przebieg sprawy jak będzie wyglądać: czy zamierza powołać biegłego, czy chce przesłuchać świadków, jakie dowody chce dopuścić do rozprawy. Jest to bardzo ważny punkt - kolejnych prawników też o to spytaj.*

Jeśli zdecydujesz się na prawnika, nie musisz za 1 razem podpisywać umowę, możesz sobie dać czas na przemyślenie i przedyskutowanie z kimś kto się zna w temacie.*

- Negocjuj umowę częściową. Np. na samo napisanie pozwu - 1 umowa. 2 umowa na 2 pierwsze spotkania w sądzie, żebyś wiedział /a jaki jest w praktyce. Kolejna umowę na kolejne spotkania.*

- Jak uważasz, to już od ciebie zależy czy się zgodzić na odstąpienie dla prawnika zysku z *zastępstwo procesowego. Ja się następnym razem nie zgodzę na coś takiego. Prawnik powinien być zapłacony na początku i za każdą rozprawę i z każdej jest rozliczany.*

W moim przypadku sprawa będzie się ciągnąć, tak czuję, patrząc na to co robi przeciwnik. Czekają mnie kolejne lata rozprawy.**

Napisanie pozwu jest najważniejszą sprawą w rozprawie - mówi on o wszystkich dowodach jakie mają być dopuszczone do sprawy. Jest to kluczowe. Jeśli pozew zostanie źle napisany, sprawa może być przegrana. Jeśli jest dobrze napisany, jest duża szansa na wygraną. Sędzia może np. nie dopuścić dowodów w sprawie jeśli nie były opisane w pozwie.

Ważna jest odpowiedź na opinię biegłego. Też prawnik musi ci pomóc w napisaniu i zredagowaniu odpowiedzi. Też to zawrzyj w umowie. Jest to kluczowe, gdyż możesz wykazać błąd biegłego i sąd musi się ustosunkować do tego. Możesz również zamówić 2 opinię biegłego jeśli się nie zgadzasz z nią. Jest to koszt już po twojej stronie. Koszt 1 opinii*dzielony jest na 2 strony - powoda i pozwanego.*

Jeśli w sprawę zaangażowany jest ubezpieczyciel, rozmawiaj najpierw z nim, też*cię może okłamać lub zwodzić. Możesz go przypozwać. Poczytaj w internecie o tym. Powinien brać czynny udział w sprawie.*

Generalnie sprawa sądowa jest bardzo trudna i wszystko zależy od sędziego. Na prawdę - w rękach sędziego jest twoja sprawa. Jeśli nie zgadzasz się z wyrokiem sędziego, możesz odwołać się do sądu wyższej instancji. Jest to bardzo ważne. Jeśli uważasz że prawda i sprawiedliwość są po twojej stronie, walcz. Nie odpuszczaj.*

Np. koszty pozwu - od*5 tyś zł. jeśli sprawa jest skomplikowana, ale negocjuj - wyjdź od 1,5 tyś zł, skończ na 2, 3 tyś zł brutto. Pomyśl jaki czas musi być wykorzystany na napisanie pozwu wraz z zapoznaniem się z sprawą.*Możesz również zredagować pozew, nie musi być pisany tylko przez adwokata.

1 godzina rozprawy w sądzie do 200 zł brutto. Negocjuj. Tak chcą adwokaci od około 400 zł brutto.*

pozdrawiam, pozwany.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Witam.A może polecić Pan godnego adwokata?Bardzo byłabym wdzięczna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak widać papużki ciągle się reklamują i reklamują, najgorsze że nic się nie zmieniło, sroczka przyleciała, orzeszek zabrała i odleciała! i tyle jej było widać... hehe
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja mogę szczerze polecic udanie się do kancelari Klisz, tam jest pan Koralewski i jest super specjalistą i od razu mówi cene, szanse na wygranie, czas trwania itp. bardzo profesjonalne. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Na mnie także pan Michał Koralewski zrobił dobre wrażenie. Wszystko bardzo dokładnie mi objaśnił. Konkretny, rzetelny człowiek i widzę, że nie tylko ja tak uważam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panu Michałowi z Klisz i Wspólnicy trzeba przyznać jest profesjonalista. Jest dobry w tym co robi i na ten moment nie znam nikogo lepszego
w Gdansku. I mowie to szczerze choc bylismy po 'dwoch roznych stronach' sporu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również potwierdzam te słowa, gdyż dużo słyszałam o tym mecenasie Koralewskim. W pozytywnym sensie, bo faktycznie jest to świetny fachowiec. A już w ogóle polecam całą kancelarie Klisz i Wspólnicy. Warto pokonać dla nich te x kilometrów. Wielu moich znajomych korzystało z ich usług w różnym zakresie, bo w mojej branży bez dobrego prawnika ani rusz. Nie słyszałam by ktoś miał jakiekolwiek zastrzeżenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pan Koralewski bardzo mi pomógł. Jestem mu bardzo wdzięczna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Adwokat Ewelinę Baranowską-Haber to bardzo, wyjątkowo solidna osoba. Poświęciła bardzo dużo czasu na moją sprawę, odbiera każdy telefon o każdej porze. Niezwykle profesjonalna osoba, a przy tym także bardzo sympatyczna. Polecam bardzo tę panią Mecenas.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zmień IP, bo walisz z różnymi nickami z tego samego komputera - to jakaś autoreklama? :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

można coś wiecej wiedzieć o tym panu? Czy jest empatyczny (delikatny temat mnie czeka)? czy od razu dowiaduje się jakie są moje hmm perspektywy w danej sytuacji? jak z wynagrodzeniem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

uścisle, że pytam o pana Michała Koralewskiego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co dokładnie chcesz wiedzieć? Najlepiej się umówić mimo wszystko porozmawiać bo w 4 oczy więcej się dowiesz bo każda sprawa jest taka no jakby nie patrzeć indywidualna. Ja nie chciałabym uzewnętrzniać się i opisywać powodu, dla którego się do pana mecenasa zwróciłam. Mogę jednak powiedzieć, że miał do mnie cierpliwość, czas (żadnego siedzenia z zegarkiem w ręku), od razu określiliśmy szanse na wygraną oraz ewentualne opcje co robić dalej. Kwestie finansowe także ustalone były od razu. Będę mu wdzięczna do końca życia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

U mnie też mec. Koralewskiego powiedział co i jak. Wszystko omówił, powiedział na jakie koszta mam się przygotować i podał ewentualne scenariusze rozstrzygnięcia i co one dla mnie oznaczają i co można z tym zrobić, co było dla mnie osobiście bardzo pomocne.W ogóle dla mnie dużym atutem było to, że mnie tak wspierał i widziałam, że faktycznie przejął się moją sprawą i był w nią w 100% zaangażowany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Beata i Justyna, brałyście ze sobą rozwód bo internet macie wspólny (ip) Byłem w tym biurze p. Koralewskiego. Ciemno na korytarzu ani okna ani oświetlenia. Właściciele lokalu podnajmują pokoje na godziny różnym pięciu mecenasom. Sekretarki nie podnoszą słuchawek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden jedyny raz w życiu musiałam skorzystać z pomocy adwokata.. Problemem była firma windykacyjna, która mimo moich pism, dokumentów i potwierdzeń wpłaty, nadal żądała ode mnie pieniędzy. Całe szczęście dostałam namiar na Anne Legieć i wszystko udało się naprostować. Nie dość, że nagle sprawa okazała się zamknięta to i dostałam list z przeprosinami. Można ? Można
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W krótkich słowach - adwokat liczy tylko na kasę. Im dalej w sprawie tym mniej jest zainteresowany nią. Odbieram wrażenie że nie liczy się sprawa a tylko zysk. Liczy się wysokość honorarium uzależnione od przedmiotu sprawy i jego wartości. Im większa wartość sporu tym adwokat chce więcej kasy. Średnio wychodzi około 250 zł netto wzwyż. Nawet jedna pani, która się reklamuje tutaj na forum chciała 10 tyś zł. Rozpiętość chęci wynagrodzeń na przykładzie 10 adwokatów - od 2000 zł po 10 tyś zł. netto. Jakiś koszmar :) .

Najśmieszniejsze jest to że adwokaci wpisują "historyjki" na tym forum tylko po to aby się zareklamować, że Pani Marysia poleca takiego a takiego adwokata. Jest to takie dziecinne i takie śmieszne. :)

Kontaktowałem się z kilkoma adwokatami w jednej sprawie. Chciałem przede wszystkim ustalić wynagrodzenie na zasadzie oszacowania nakładu pracy do sprawy, tak aby móc na samym początku wiedzieć jaka będzie kwota do zapłaty. Chciałem również, aby w razie wygranej koszta zastępstw procesowych przypadły mi a nie adwokatowi. Wydawałoby się że 2 małe proste sprawy, jednak w praktyce znaleźć takiego adwokata graniczy z cudem. Większość nie powie ci na samym początku ile chcą pieniędzy tylko w momencie podpisywania umowy. Przede wszystkim liczą na wygraną od sprawy a "widełka" są wysokie i im większy przedmiot sprawy. Większość nie odpuści wygranej i będą chcieli honorarium na początek sprawy i "widełka" od wygranej. Nawet nie będą chcieli się podzielić wygraną, choć koszta zastępstw procesowych należą się stronie wygranej a nie adwokatowi. Tylko w sprawie z urzędu z mocy prawa przysługują "widełka" adwokatowi a nie wygranej stronie.

Nikomu nie polecam iść do sądu, jeśli ktoś ma możliwość załatwienia tego osobiście, nawet kosztem zdrowia, swojego czasu, to powiem że złożenie sprawy do sądu niczego nie daje i może mieć odwrotny skutek od zamierzonego. Czytałem bardzo dużo wyroków i sędziowie według własnego klucza wydają wyroki, czasami wbrew faktom, wbrew temu co było Tak poprostu mają takie widzimisie.

Najlepiej rozwiązywać problemy osobiście i według własnego rozumu. A przede wszystkim podpisywać umowy, im bardziej szczegółowe tym lepiej i dobrze poznać przyszłego kontrahenta, bo jak nie ma umowy i nie zna się człowieka, to tylko mogą być problemy.

Do tego jeśli masz obowiązkowe OC, to wiedz że ubezpieczyciel jest ostatnim, któremu zależy na twojej sprawie. Jednak warto zawsze przeczytać OWU - ogólne warunki ubezpieczenia, żeby wiedzieć jakie masz prawa w ubezpieczeniu np. czy przysługuje ci zwrot kosztów za wynajęcie adwokata. Jednak zawsze trzeba się spytać najpierw ubezpieczyciela czy pokryje ci koszty adwokackie. Jeśli wiesz że przeciwnik może Cię pozwać to najpierw skontaktuj się z ubezpieczycielem abyś w razie otrzymania pozwu mógł przystąpić do sprawy z danym prawnikiem bo tylko są 2 tygodnie na odpowiedź na pozew do sądu.

Sprawa wyboru adwokata jest bardzo bardzo trudna, ja sam szukałem adwokata około miesiąc.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z czystym sumieniem polecam adwokata Koralewskiego z kancelarii Klisz i Wspólnicy. Też miałem problem z "żoną"... teraz już nie mam ani żony, ani problemu ;) Pomógł mi uregulować wszystkie kwestie prawne pod koniec rozwodu i po rozwodzie. Łatwo nie było, ale widać było zaciętość, którą doceniłem + od razu kwestia płatności była postawiona jasno
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mogę szczerze przyłączyć się do tej pochlebnej opinii. Pan mecenas zrobił na mnie świetne pierwsze wrażenie. Na pierwszej próbie mediacji z drugą stroną miałem wrażenie, że "zjada" pełnomocnika żony. Jak tak dalej pójdzie to zgodzą się na wszystkie żądania i jeszcze dorzucą coś w pakiecie haha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja korzystałam z usług mecenasa Koralewskiego z kancelarii Klisz & Wspólnicy. Miałam do czynienia z wieloma adwokatami w ramach prawa autorskiego. Tym razem inna sprawa, rozwodziłam się. W grę wchodziły duże pieniądze, podział majątku, no i dzieci. Adwokat, do którego udałam się na początku narobił tylko większego bałaganu, dlatego polecam Pana Michała Koralewskiego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no nie wiem...rzeczywiście taki dobry jest?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W mojej ocenie jest najlepszy. Ja współpracuję z mecenasem Trybulińskim w sprawie nieruchomości, ich sprzedaży i umów deweloperskich. Z tej samej kancelarii mecenas Koralewski zajmuje się rozwodem mojego brata po wielu oszustwach wkrótce jego byłej żony. Biorę czynny udział w sprawie, wiem co mówię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Absolutnie NIE polecam Mecensa Koralewskiego!!! Jego lata świetności dawno i bezpowrotnie minęły!
W mojej sprawie, która ciągnęła się prawie 3 lata, narobił masę błędów i byłem na przegranej pozycj!.
Nowemu adwokatowi udało się wszystko odkręcić i w ciągu 15 miesięcy sprawę wygrałem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest. Cenie przede wszystkim za jego szczerość, taką ludzką twarz, która i mówi jak jest, opisuje sytuacje w jakiej człowiek się znajduję )z punktu prawnego, nie ocenia) i rozmawia z człowiekiem prostym językiem. To na pewno nie ten typ prawnika, że mówi niezrozumiale i wychodzisz z kancelarii ogłupiony. Wszystko klarowne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też korzystałam z usług tej kancelarii Menadżer oddziału, właśnie Michał Koralewski, zajął się dla mnie sprawą nieklarownych umów, które jak się potem okazało, nie były zgodne z prawem i dostrzegł to błyskawicznie. Czułam się wręcz oczarowana... Człowiek z przeogromną wiedzą, bardzo inteligentny mężczyzna i przede wszystkim konkretny radca. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy mogłabym prosić numer telefonu do mecenasa Koralewskiego? Mam sprawę nie cierpiącą zwłoki, mój poprzedni adwokat nie podjął się reprezentowania mnie. Szukam kogoś kto się nie boi i nie da się przekupić...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie czy znalazła Pani dobrego sumiennego adwokata?Jak tak to proszę o informacje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ty się w końcu zdecyduj, bo piszesz jako keloparta, Roman a teraz Natalia Czyż - p. Koralewski ma tu niezły PR :D
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo dobry adwokat z Kancelarii Prawnej Mohylak - w sprawie rodzinnej bardzo mi pomógł i jestem bardzo wdzięczna !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeden z najlepszych adwokatów w Gdańsku, który nie boi się podjąć bardzo trudnej sprawy. Pełen profesjonalizm w moim przypadku w sprawie karnej. Mega sympatyczny i solidny człowiek. Mogę polecić Pana Wojciecha wszystkim potrzebującym profesjonalnego adwokata.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W Gdyni polecam mecenasa Czaplewskiego. Świetnie poprowadził mi rozwód z orzekaniem o winię i uzyskałam fajne alimenty. Jego strona: https://czaplewski-kancelaria.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A moim zdaniem najlepszy radca prawny to Jakub Mohylak z Kancelarii Prawnej Mohylak. Miła i fachowa obsługa, profesjonalne podejście do klienta. Potrafi doprowadzić do końca nawet najtrudniejszą sprawę na korzyść klienta. Udziela bardzo wyczerpujących i dokładnych odpowiedzi w zrozumiały dla przeciętnego Kowalskiego język. Naprawdę warto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jest wielu dobrych prawników, nie tylko na Pomorzu. Nie każdy ma chęć dzielenia się swoją wiedzą. Na stronach typu http://www.krp-ks.pl/ często brakuje podstawowych informacji, które ułatwiłyby np. napisanie prostego pozwu bez konieczności udania się do kancelarii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze mogę polecić Panią Adwokat Agatę Morawską z Gdańska http://adwokatmorawska.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bardzo poelcam Adwokat Annę Matlęga-Stasiak bardzo kompetenta i z dużą wiedzą. Delikatna z wyglądu ale bardzo konkretna i na wysokim poziomie. Miałam bardzo trudny podział majątku, w tym udziały w spółce i wiele innych - Pani adwokat dokładnie wie co i jak poprowadzić. Bardzo gorąco polecam :):)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Doświadczyłem osobiście standardów (poszanowanie prawa, etyka zawodowa, uczciwość) jakimi się posługuje w swojej pracy i NIE polecam Matlęgi-Stasiak.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Polecam dobrą Panią adwokat Pyrcak. http://www.gdansk-adwokat.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rodzinne nie wiem czy robi ale gospodarcze i inne tak. Odbiera telefony w przeciwieństwie do innych adwokatów i szybko ustaliliśmy co potrzeba. polecam Panią Hanna Zarzycka http://www.znanymecenas.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chcesz naprawdę dobrego adwokata z Gdańska, to jedno wiem, że w kancelarii u Wojciecha Borowika na pewno Ci pomogą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Z Gdańska mogę polecić adwokata Cejrowskiego. Dobry adwokat z doświadczeniem. Warto zgłosić się do tej kancelarii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdańsk i Trójmiasto - Kancelaria Prawna Kaczmarek & Partnerzy, polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Niestety nam nie pomógł, wykręcił się, polecił jakąś koleżankę, którą po jednej rozmowie oceniam słabiutko... sama szukam dobrego adwokata w Gdańsku. Takiego, który jest zaangażowany w sprawę A nie w wyciąganie pieniędzy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja wam polecam http://pewnenoclegi.pl/jak-wybrac-kancelarie-prawna/ moja sprawa rozwodowa zakończyła się bardzo szybko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłem w podobnej sytuacji i szukałem w internecie dobrego adwokata.Znalezłem dużo dobrych opinii na temat mecenasa Dawida Suszyńskiego ( https://adwokat.suszynski.com.pl/ ). Bardzo mi pomógł i mogę polecić go również i Tobie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakiego adwokata polecacie do podziału majątku ciężka sprawa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zdecydowanie Adam Gautier - drobiazgowy, stanowczy i bardzo rzetelny. Mi w ramach podziału majątku rozliczył wszystkie nakłady jakie się tylko dało. Mądry i pracowity człowiek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

a czy ktoś korzystał z usług http://www.piotrbanczyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja radziłem się adwokata Adama Gautier i jestem bardzo zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli będziesz szukać dobrych propozycji to w mojej ocenie warto się będzie skontaktować z kancelarią Legalsalutaris Bardzo dobrze funkcjonująca kancelaria, która zajmuje się sprawami z zakresu władzy rodzicielskiej. Będą w stanie zagwarantować faktycznie obsługę na najwyższym poziomie jeśli chodzi o takie sprawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria adwokacka Cejrowski. Specjalizują się m.in. w tego typu sprawach. Duże doświadczenie i wiedza w tym zakresie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy prawdziwy prawnik powinien się ciągle rozwijać, aby nie pozostawać w tyle https://www.szkolenia-semper.pl/szkolenia-prawo - dlatego właśnie polecam te sprawdzone szkolenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Do tego wszystkiego to najlepsza będzie adwokat Agata Morawska. Miała swoją kancelarię na Toruńskiej - bardzo łatwy dojazd. Pani Mecenas to waleczna kobieta i nie popuści. Niesamowicie angażuje się w swoje sprawy, zna różne kruczki prawne i wie jak to wszystko rozegrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja ze swojej strony mogę polecić prawników z https://www.kancelaria-mm.pl/ Bardzo pomogli mi w skomplikowanej sprawie aż do sądu najwyższego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Niepolecam adwokata Tomasza Zienowicza.Oszust.Kolejny cwaniak co skubie kase z ludzi.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Takie zachowanie adwokatów-cwaniaków należy automatycznie zgłaszać do Okręgowej Rady adwokackiej, a tam już się nimi zajmą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Właśnie, że nie, bo oni starają się chronić swoje towarzystwo, klikę, bo większości tych adwokatów aplikację zdają właśnie w OIA.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

polecam http://www.poradyonline.lexcarta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja z całego serca mogę polecić panią mecenas Morawską. Pani Agata to profejsonalistka która walczy o dobro swojego klienta do ostatniej chwili. Była dla mnie ogromnym wsparciem nie tylko w kwestiach prawnych, ale też dodawała mi mnóstwo otuchy,.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Pomoc w zakresie spraw spadkowych w Gdańsku uzyskasz na Grunwaldzkiej w kancelarii pana Gautier (https://gautier.com.pl). Świetny prawnik z indywidualnym podejściem do klienta dzięki czemu ta pomoc przez niego gwarantowana jest faktycznie na bardzo wysokim poziomie i można na niego liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Proponuje poszukać w różnych rankingach/katalogach adwokatów, których jest masa w Internecie. Wystarczy w zasadzie wpisać w Google "adwokaci gdańsk". Ja mogę polecić stronę https://zaufanyadwokat.pl/loc/gdansk/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to polecam kancelarię Pana Bednarczyka z Gdańska (http://www.adwokatbednarczyk.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Ja polecam Adwokat Magdalenę Chróścielewską. Doskonała specjalistka od rozwodów i wszystkich innych spraw związanych z tzw. prawem rodzinnym. Mi wszystko wywalczyła tak jak chciałam. Czułam się zaopiekowana. Gdyby ktoś chciał się skontaktować to bezpośredni numer 666609065. Polecajka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Ja ze swojej perspektywy również mogę polecić Adwokat Chróścielewską. Miałem prowadzoną przez nią sprawę i byłem bardzo zadowolony. Wszystko miałem wytłumaczone, a jak pojawiały się nowe pytania z mojej strony to zawsze mogłem liczyć na odpowiedź ze strony Pani Mecenas. Przez całą sprawę miałem wrażenie, że jesteśmy bardzo dobrze przygotowani, że to my wychodzimy z inicjatywą i rozdajemy karty. Finał finałów wyrok bardzo dobry dla mnie - jestem zadowolony.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co ja mogę polecić to zdecydowanie postawiłbym na https://mapa.targeo.pl/adwokat-lublin-prawnik-alicja-kubiak-3-maja-7-7-20-078-lublin~22012134/przedsiebiorstwo-firma/adres - mają kapitalne usługi - bardzo szerokie. Działają na szeroką skale i są znani ze skuteczności.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Ja mogę z czystym sumieniem polecić adwokat Magdalenę Chróścielewską :) Doskonała prawnik. Odważna, zdecydowana, perfekcjonistka. Bardzo, bardzo skuteczna na sali rozpraw. Dzięki niej wyrok najlepszy z możliwych. Bez dwóch zdań do polecenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trafiłem do http://spaltluszcz.pl/czym-sie-kierowac-przy-wyborze-kancelarii-prawnej/ wyjaśnili mi wszystko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zastanawiam się nad podjęciem współpracy z mecenasem Mindykowskim? Szukam opinii na temat tego prawnika. Czy do sprawy rozwodowej i podziału majątku będzie ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak chodzi o rozwód i podział majątku to polecam. On ma duże doświadczenie w takich sprawach, także śmiało, nawet jak sprawa będzie nieprzyjemna i skomplikowana, to można na niego liczyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kilka mega pozytywnych opinii już gdzieś na temat tego prawnika widziałam i chyba to najlepsza jego reklama.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam https://kancelaria-domena.pl/czy-doswiadczenie-odgrywa-wazna-role-podczas-wyboru-prawnika/ fachowcy doskonali.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najważniejsze to jest chyba to, żeby prawnik potrafił dobrze negocjować i wskazał najlepsze rozwiązanie. Wiadomo, że czasem się po prostu nie da... bo małżonek czy małżonka nie chcą współpracowac, ale dużo osób chce się po prostu dogadać i iść w swoje strony. W moim przypadku tak było, doszliśmy jakość do porozumienia po długich debatach i spoko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adowkat Morawska z Toruńskiej - też ją polecam. Pani Agata jest specjalistką w sprawach rozwodowych, rodzinnych, podziale majątków itp. Świetnie wszystko ogarnia i rzetelnie podchodzi do swoich spraw. Do tego jest skuteczna jeśli zależy Ci np. o orzekaniu o winie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Polecam http://gabryszidoradcy.pl/w-czym-pomoga-sprawdzeni-adwokaci/ bardzo dobry adwokat,sprawa się szybko zakończyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Moge powiedziec kogo NIE polecam.
Wiem, ze to stary watek ale chce zamiescic ostrzezenie dla ,,potomnych"...
Chidzi o kancelarie Mohylak z Gdynii. Po wyludzeniu pieniedzy (1500zl) informuja (droga smsowa), ze rezygnuja z prowadzenia sprawy :D Do momentu zwabienia platnika do biura i wplacenia kwoty wyludzenia (wydzwaniali do mnie, aby zachecic do powierzenia im sprawy) pracownik kancelarii, balamuci, ze sorawa sie zajma. Po otrzymaniu pieniedzy pracownik kancelarii zaczyna wycofywac sie z obietnic, a po tygodniu informuje, ze rezygnuje z prowadzenia sprawy. Pieniadze noe zwrocone, o kwotach wydanych na dojazdy do kancarii i odszkodowaniu nie wspomne. Ciekawe ile nedzie sie ciagnela sprawa w sadze, ktora maja zalozona, podejrzewam, ze zostanie umorzone ze wzgledu na kolesiostwo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

A co sądzicie na temat https://adwokat-wroclawski.pl/ który ma kancelarie na gdańskiej starówce. Zdaje się że to chyba ten sam Pan, który nagrywa dosyć ciekawe materiały na temat zabójstw Skorpiona..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy Adwokat na Trójmiasto to Pan Mecenas Cejrowski: https://kancelariacejrowski.pl/ bardzo mi pomógł w mojej sprawie rozwodowej ale również w obsłudze prawnej mojej firmy, która w trakcie rozwodu przechodziła trudne chwile.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Mecenas Justynę Pastwę z Gdyni - https://adwokatpastwa.pl/ . Poprowadziła moją sprawę bardzo sprawnie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Korzystałam z usług http://inf.edu.pl/w-jakim-przypadku-pomoze-prawnik-w-niemczech/ świetny specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kancelaria adwokacka Cejrowski. Specjalizują się w zakresie wielu dziedzin prawa. Skuteczni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wybór odpowiedniego adwokata ma duży wpływ na powodzenie sprawy.
Ja mam różne doświadczenia z prawnikami. Podczas ostatnich dwóch spraw kiedy szukałem prawników, korzystałem z rankingu prawnik z polecenia i byłem zadowolony. W rankingu znajdują się najlepsi prawnicy. Plusem jest to, że można zobaczyć profil każdego z nich oraz zapoznać się z opiniami.
W linku poniżej znajdują się polecani prawnicy z województwa pomorskiego, w tym z Gdańska:
http://bityl.pl/0VQpn
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie żałuje swojego wyboru http://www.medyk-barcice.pl/polecany-adwokat-w-niemczech/ doskonale zna się na swojej pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta

Ja z czystym sumieniem mogę polecić adwokat Magdalenę Chróścielewską (telefon do Pani Mecenas to 666 609 065). Ta Pani Mecenas od wielu wielu lat specjalizuje się właśnie w sprawach rozwodowych - widać, że to jest jej konik. Nie ma się co zastanawiać bo Ona jest po prostu najlepsza!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miałam niestety wiele nieprzyjemności związanych ze sprawą karną i szukałam pomocy w kilku kancelariach, jednak najlepsze wywarła na mnie Kancelaria Adwokacka Wojciecha Borowika. Z pomocy skorzystałam i od roku mogę mieć spokojne myśli, bo sprawa została rozwiązania na moja korzyść. Nie byłoby tak łatwo, gdyby nie pomoc Pana Wojciecha.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z ręką na sercu mogę polecić prawników z https://radcaprawny-trojmiasto.pl/. W przypadku mojego rozwodu i podziału majątku sprawdzili się w stu procentach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o pomoc prawną to w Gdańsku na Grunwaldzkiej ma swoją siedzibę kancelaria Gautier . Kompleksowa pomoc zarówno przy samym rozwodzie jak i też pod kątem podziału majątku. Możesz się z nimi skontaktować: https://gautier.com.pl/kontakt/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Warto o kontakt z kancelarią adwokacką Wojciecha Borowika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Jeśli chodzi o takie sprawy rodzinne jak właśnie rozwód, podział opieki nad dziećmi, podział majątku... wszystko co z tym związane to najlepsze jest adwokat Agata Morawska. Ma swoja kancelarię na Toruńskiej. Ona dba o interesy swoich klientów i potrafi walczyć o ich dobro.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja ostatnio korzystałem z usług Dr Oliwii Owczarz- rzeczowo i miło, można u niej poczuć się bezpiecznie i nie wygląda to tak strasznie jak się słyszy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bardzo polecam panią Mecenas Chróścielewską, która poprowadziła moja sprawę rozwodowa. Pełen profesjonalizm, szybka odpowiedz na pytania i super kontakt. Do tego taka wygrana!! Mina męża bezcenna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Adwokat Gdańsk Magdalena Rymkiewicz-Aranowska. Tylko i wyłącznie, Pani Mecenas to jedyny słuszny wybór jeżeli chodzi o kompleksową pomoc prawną zwłaszcza w Gdańsku, bądź na terenie trójmiasta ogółem. Telefon kontaktowy: 509 393 129
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam Adwokat Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Moim zdaniem najlepszy wybór w Gdańsku. Prowadzi sprawę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem, w razie pytań dostępna i kontaktowa. Najlepszy adwokat z jakim miałem przyjemność współpracować! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak szukasz adwokata w trójmieście to polecam adwokat Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Najlepsza i moim zdaniem jedyna godna polecenia opcja! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Staram się korzystać z usług ekspertów, dlatego od lat współpracuje z radcą prawnym Piotrem Kłodzińskim, który w ofercie swoich usług posiada obsługa przedsiębiorstw radca prawny i wiele więcej. Jeżeli jesteście zainteresowani ich ofertą, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rowniez dla potomnych , unikajcie adwokat Janik - Skowronskiej.Tylko kasa a potem zero przygotowania do sprawy,czytanie akt na sali sadowej ,zero konkretu a zamiast tego jakies nikomu niepotrzebne w sadzie wywody na tematy forum w ktorych brala swoj udzial.Nawet sad patrzyl sie na nia jak w kosmos.W kancelarii same mlode aplikantki co zmieniaja sie okolo miesiaca,Jej maz tez adwokat.Wspolpracuje tez z klinikami zdrowotnymi ,lekarzami tak wiec ma dojscia do info p.......tow .Przypadek ?.Majac tyle biznesow czy znajdzie czas na powierzona sprawe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Rozwód, w którym zabezpieczysz majątek weźmiesz przy pomocy Marka Wasilewskiego w Gdyni. Prawnik, który chroni interesy mężczyzn. W sądzie rodzinnym bez przygotowania mężczyzna przegrywa praktycznie cały majątek. Nastały straszne czasy dla mężczyzn, bo przecież Panie inicjują według statystyk ponad 60% rozwodów, a pewnie i więcej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poznałem kilku mecenasów jak potrzebowałem takiej pomocy. Niektórym z radości aż rączki się trzęsły przy zacieraniu jak podawali kwoty wynagrodzenia - wtedy wychodziłem.

Ale kto szuka nie błądzi i wpadłem na takiego jednego w Gdyni.
Z początku niepozornie ale dałem mu przedstawić swoją wizję i kwotę jaką chce ode mnie za mój przypadek.
Generalnie usłyszałem luźną, szczerą i uczciwą gadkę, a na sam koniec pozytywne zaskoczenie
- połowa wynagrodzenia w porównaniu do innych.

Moja sytuacja była kiepska, dzida trzymała wszystko w rękach, dużo było na nią, myślałem że zostanę z niczym.
Ale mecenas tak pozamiatał moją byłą dzidę i jej obrończynie, że na rozprawach obie zbierały szczęki z podłóg.
Potem zrobił mi jeszcze dwie gospodarcze sprawy i za każdym razem rzeczowo i uczciwie.

Facet mega ogarnięty i uczciwy,
polecam go z czystym sumieniem:
Maciej Wieczorkowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jego stronka, jakby co:
https://kancelariamw.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

z trojmiasta nie znam ale polecam Iwonę Sepioło https://adwokat-sepiolo.pl/ z Warszawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dużo dobrego słyszałam o prof Sepioło-Jankowskiej, ma ogromne doświadczenie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepszy adwokat jakiego mogę polecić to Dariusz Sięka. To kompetentny specjalista.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Poszukaj prawnika który dobrze zaopiekuje się Twoimi sprawami bo utopić kasę można gdy powierzysz sprawę jak mój znajomy zlecając sprawę prawnikowi który nie zaangażował się w pomoc klientowi. Dlatego radzę omijać kancelarię Mickiewicz-Szombara.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Waterlane Corner (10 odpowiedzi)

Kolejna w Gdańsku inwestycja Waterlane powstaje na styku Starego i Młodego Miasta, w Śródmieściu....

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...