Dobry psychiatra w Gdansku

Szukam w Gdansku dobrego psychiatry , niekoniecznie prywatnego - nie wiem nawet ile kosztuja takie wizyty, choc wiadomo ze z opieka publiczna roznie to bywa , bede wdzieczna za wskazanie mi jakiejs konkretnej osoby
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

polecam doktoa radziwiłowicza przyjmuje we wrzeszczu na dmowskiego wizyta okolo 120 zeta
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 8

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

a co to z lekarz? jakis normalny? nie chcialabym zeby wzial kase i na tym sie skonczylo , wiesz co mam na mysli. a w jakim jest wieku?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

to jest facet mysle ze okolo 60 , powiem tak przy pierwszej wizycie nagadal;am sie za wszystkie czasy a pozniej to juz w sumie po recepte przychodzilam , mi pomogl i kilku moim znajomym

pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Temu doktorowi zdecydowanie nie. Raczej tylko zaszkodził. Źle dobrane leki, problemy w kontakcie, ale o tym się już na forum nie pisze. Ale leki dobrał tragicznie. Mogę polecić doktor Górską i Radziemską. Obie przyjmują w NFZ, nie wiem czy prywatnie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

dzieki
wiem ze na fundusz tez oczywiscie sa psychiatrzy ale tez wiem z doswiadczenia jak takie wizyty wygladaja ...dlatego jestem uprzedzona choc oczywiscie jak najbardziej jestem za , wiadomo ze wizyty tez kosztuja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

nie pisze sie o tym na forum hmm . napisalam prawde mi pomogl leki dobral za pierwszym razem , co do lekow kazdy czlowiek inaczej reaguje wiec lekarze tez maja peenego rodzaju loterie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Loteria jest zwłaszcza gdy nie wykona się prawidłowego wywiadu przed przepisaniem leków.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

o nie!dr Górską nie polecam.nie przeprowadziła ze mną wywiadu,nie rozmawia z pacjentem ale jak chce recepte na lek to dostane bez problemu bo dostane sie do niej kazdego dnia gdzie do innych lekarzy trzeba czekać..polecam dr.Ewę Bykowską.miła,konkretna,wywiad przeprowadzi,rozmawia,pyta,interesuje się pacjętem,zna leki i wie jak nimi leczyć.przyjmuje na racłąwickiej na NFZ.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Dr, Teresa Nitka .Najlepsza.583416333 , jak dla dorosłych i dla dzieci ! POZDRAWIAM
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

ta pani jest psychologiem z tego co wiem a nie psychiatra a to zasadnicza roznica
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

a czy psychiatra wystawia zwolnienie na depresję?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

mysle ze tak
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

jest psychiatrą dziecięcym
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

psychologiem ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

a co różni psychologa od psychiatry??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 14

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Podejście. Psycholog będzie starał się dociec, albo raczej pomóc Tobie dociec co w Twoim życiu sprawia, że jest Ci źle. Psychiatra zajmie się tym, co w Twoim mózgu dzieje się tak, że jest Ci źle. To w dużym uproszczeniu. Ogólnie sprowadza się to do tego, że psycholog będzie z Tobą rozmawiał ale nie zapisze żadnych leków. Psychiatra zapisze leki, ale tylko bardzo dobrego psychiatrę będą obchodzić Twoje uczucia. Moje doświadczenia z psychiatrami w leczeniu depresji sprowadzają się dosłownie do tego :
Co się dzieje?
Jak oceniła by pani swój nastrój?
Jak pani sypia?
Jak wygląda pani sytuacja rodzinna?
Zapisujemy fluoksetynę.
i tyle. czasem 5 min łącznie z wypisaniem recepty, na prawdę bardzo rzadko 30. Rozmowa z psychologiem to ok godziny - masa emocji, często tych trudnych, duże przeżycie, regularne spotkania, pomiędzy nimi Twoje własne przemyślenia i praca nad sobą.

Z tego co napisałam, wygląda tak, jakby warto było chodzić tylko do psychologa, ale to też nie tak. Każda sytuacja jest inna, ale przynajmniej przy leczeniu depresji, na której siłą rzeczy się znam, potrzebna jest pomoc psychologa i psychiatry. Jeśli będziesz mieć szczęście, będą się ze sobą kontaktować i wzajemnie uzupełniać.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

kati ale co ty napisalas ze warto chodzic tylko do psychologa??!!!

kazdy z nich zajmuje sie jakby podobnymi ale odrebnymi dziedzinami ktore w sumie lacza sie ale to psychiatra ma obszerniejsza wiedze na temat nerwic i ich leczenia z czym psycholog sobie czasem albo czesto nie da rady bo nie ma tez mocy przepisywania lekow!
wiem bo sama chodzilam i do tego i do tego i do bardzo roznych
jesli sie potrzebuje samej terapii to psycholog wystarczy ale jesli sie ma wieksze problemy i zaburzenia to trzeba do psychiatry ktory zaleci tez leczenie farmalologiczne
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

emi, dwója z czytania ze zrozumieniem. jeszcze raz, spokojnie przeczytaj co napisałam.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

w sumie tak jak was teraz czytam to wydaje mi się że wam zależy tylko na lekach :) chyba lepiej pochodzić kilka razy na terapię i pogadać i dojść do tego z kąt się bierze ów nerwica czy depresja bo przecież z nikąd się to nie wzieło. i chyba lepiej dojść do sedna i samemu się postarać niż brać jakieś psyhotropy :))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Asiu, masz rację. Zgadzam się, że większość roboty przy leczeniu choróbska odwala przede wszystkim pacjent z pomocą terapeuty, sęk w tym, że bez pomocy leków, bez wyłączenia najbardziej męczących objawów nie zawsze jest to możliwe. Kiedy trzeba zmienić sposób myślenia, albo sytuację życiową a Ty nie masz siły wstać z łóżka, chcesz tylko leżeć i płakać, trudno mówić o dużych szansach na poprawę... Leki traktuję jako pomoc. Tak na prawdę to po samych lekach, bez zmian myślenia, życia, choroba i tak chyba wróci. Leki to tylko wspomagacz, ułatwiacz, żeby łatwiej było odwalić całą tą trudną i żmudną robotę poradzenia sobie z problemem. Tak ja to widzę.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

tylko ze leki bardzo czesto pomagaja przetrwac...i wiem to z wlasnego doswiadczenia ze gdyby nie leki nie wiem co by mi sie stalo...
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Emi, napisz do mnie, proszę na maila - losseamorion1@wp.pl Wczoraj rzuciłam złośliwość, nie miej mi za złe. Wiele nas chyba łączy i chętnie porozmawiałabym z Tobą na priv
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

napisalam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

W 100% zgadzam się z Kati. Przy poważniejszych stanach powinno korzystać się i z usług psychoterapeuty i psychiatry. Moje problemy w zasadzie skończyły się dopiero po terapii. Wcześniej opierałam się głównie na lekach i to był błąd. Nie poznałam w sumie do tej pory z psychiatrą, który zająłby się mną dłużej niż 5 minut... A jak już psiałam w innym wątku chciałabym podziękować i polecić Panią Joannę jako świetnego psychoterapeutę. Gabinet ma na Wajdeloty. Telefon do Pani Asi 661198339. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ja polecam psychiatrę z Przychodni Morena na Jaśkowej Dolinie 105. Kurcze zapomniałam jak ma na nazwisko, ale to taki starszy pan i bardzo mi pomógł. Bardzo fajne ma podejście do wielu spraw i potrafił mi w prosty sposób wytłumaczyc co sie ze mną dzieje i jak z tym mozna sobie poradzić. Wizyty były na NFZ więc to też był plus. Wizyty nie trwały 5 minut, lecz średnio 20-30 i nigdy nie czułam presji jakiegokolwiek pośpiechu. lekarz zapisał mi równiez lekarstwa, które brałam i po nich byłam w stanie sprostać moim problemom.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

psychiatra musi ukonczyc sześcioletnie studia medyczne ,potem specjalizacja /5lat (nie ma zaocznych)
psycholog ,wystarczą zaoczne studia (zajęcia 1-2 w miesiącu)
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Czy możesz polecić jakiegoś dobrego psychologa? terapeutę? jestem w krytycznej sytuacji bo 2latach na farmakologii zupełnie nie pomagają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

CZY MOGLABYS MI NAPISAC NAZWISKO TEGO PANA?? MOJA SIOSTRA POTRZEBUJE POMOCY,SZUKAM KOGOS DOBREGO....Z GORY BARDZO DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Leczenie shizofreni pranoidalnej, taka posiadam co robić. Mianowicie interesuje mnie tylko czy psychologa byście doradzili czy psychiatre. Zaznaczę że chciałbym nad soba pracować. Ale leki też chciałbym miec dobrze dobrane. Więc czekam na propozycje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Marcin, zglos sie do psychitary w centrum Optimmed w Gdansku przy Jaskolczej, a on da Ci skierowanie na terapie do psychologa w tej samej przychodni. Rownoczesnie bedziesz pod okiem psychiatry, ktory dobierze Ci leki. Przy schizofrenii leki na pewno sa potrzebne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

dr Pepkowiak zapewne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Asiu ile Ty masz lat, bo sądząc po błędach ortograficznych, zaczynasz podstawówkę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Jest dr Nitka "stara" i "młoda". Pani Teresa (czyli mama tej drugiej) jest specjalistą psychiatrą dziecięcym, druga jest psychiatrą osób dorosłych.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Tak. Obie fajne. Ja korzystam z pomocy Młodej i jestem bardzo zadowolony :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Tak !!! Wspaniała doktor i wspaniały człowiek. Jej córka Anna również jest rewelacyjnym psychiatrą, pracują razem. Polecam z serca, nie rozczaruje !
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

To jedna z tych co to podpisali listę iż najpierw msza i różaniec a potem leczenie za dużą kasę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Zgadzam się w 100% co do dr Górskiej! Stwierdziła, że nie powinna mnie przyjmować bez dokumentacji od poprzedniego lekarza po czym bez problemu wypisala mi leki, które przyjomwalam poprzednio i próbowała zakończyć moją wizytę. Dopiero gdy poinformowałam Panią dr,że poprzedni lekarz podczas jednej wizyty był w stanie
- przeprowadzic wywiad,
- postawić diagnozę i
-dobrać lekii
-wyjaśniajac ich dzialanie wraz ze skutkami ubocznymi
i zasugerowałam zrobienie tego samego...dr Górska próbowała zadać kilka pytań...
Możliwe, że poprzednio trafiłam na dobrego lekarza (prywatnie) dlatego wymagałam od pierszej wizyty więcej niż wypisania recepty.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

depresja u marynarzy...

Witam.
Ja trochę z innej beczki...
Mój Tata jest Marynarzem. Pływa już ponad 20 lat na najwyższych stanowiskach.
Ma DEPRESJE z którą walczy od 5 lat przez co rzadziej ostatnio wyrusza w rejsy. Szybko rezygnuje z jakich kolwiek form terapii psychologicznych, pon ieważ uważa, iż prowadzący je nie wiedzą jaki stres spotyka Go w pracy...
i tu pytanie do Was: czy znacie może jakiś specjalistów (psychologów, psychiatrów, grupy wsparcia...) gdzieś w Trojmieście którzy pracują z Marynarzami z depresją? którzy wiedzą jak podejś do człowieka który długi okres czasu spędza na wodzie, z dala od bliskich, a pod wielką presją? przed którym łatwiej Mu będzie się otworzyc???

Pozdrawiam
Joanna
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: depresja u marynarzy...

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna GOSPODY-MED

Gospody 7
telefon : 58 556 27 23

Moze tam cos beda wiedzieli o grupach wsparcia

Pozdrawiam :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Zaburzenia odżywiania

Hey, w tym roku ide na studia do Gdańska i bede musiała podjąć jakąś terapie . Od 7 lat choruje na zaburzenia odżywiania. Czy możecie mi polecic jakiegos psychoterapeute psychiatre refundowanego przez NFZ?? Gdansk, sopot, obojętnie. Jakby co to czekam na informacje: tamgdziekrew@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Zaburzenia odżywiania

Czy udało Tobie się znaleść dobrego specjalistę ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

witam
przy leczeniu depresji (chodzi o poważny stan - nawet myśli "S") lepiej skorzystać z usług psychologa czy psychiatry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

hej!
Zdecydowanie zacznij u psychiatry!Depresja z myślami samobójczymi to nie przelewki,a leki dobrze dobrane naprawdę potrafią pomóc,a potem na psychoterapię!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Polecam Gabinet Hipnozy i Hipnoterapii Rafała Sakowskiego.Leczenie chorób psychosomatycznych,depresji,lęków,stresów, nerwic...
http://www.rafalsakowski.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 10

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

polecam prof Landowskiego - psychiatra przyjmuje w Gdyni, 100 zł za wizytę, ale naprawdę fachowiec - zacznij od niego i to jak najszybciej!! Nie sugeruj się innymi, nie szukaj pomocy w internecie, tylko zgłoś się do lekarza, a on będzie wiedział co robić.
Mi pomógł..
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

na samym dole o tej hipnozie wpis to ewidentna reklama, no ale coz sami ocencie ;o>

witajcie wszyscy, ktorzy tu zagladacie. wiele osob sie tu wypowiada nt tego czy lepszy jest psychiatra czy psycholog i jak widze trudno na to pytanie jednoznacznie odpowiedziec. sa osoby, ktorym pomogl psychiatra i leki, a sa takie ktorym to nie pomoglo lub wrecz zaszkodzilo. ja naleze do tej drugiej grupy...
byl okres w moim zyciu gdzie bylo ze mna juz tak zle, ze zdecydowalam sie na wizyte u psychiatry. owszem, troche rozmawial ze mna, ale w konsekwencji przepisal leki po ktorych czulam sie jeszcze gorzej i doszly do tego problemy z oddychaniem, przewlekle zmeczenie i otumanienie...

pozniej trafilam na psychologa, jeden lepszy drugi gorszy ale to tak jak z kazdym zawodem... z fryzjera czy dentysty tez jestesie czasem zadowoleni a czasem nie... warto poprostu poszukac takiego ktory nam pasuje a nie zrazac sie po pierwszym kontakcie.

ja trafilam na terapie TSR skoncentrowanej na rozwiazaniach. dla mnie jest doskonala.

co do psychologow i psychiatrow to powiem tak: psychiatra to lekarz czyli jego zadaniem jest leczyc cialo (w tym przypadku glowe czy raczej mozg :o/). psycholog zajmuje sie wraz z toba twoim problemem, a dobry psycholog, np pracujacy w nurcie TSR poszukuje z toba rozwiazania!!!

czyz nie o to nam chodzi??? by poradzic sobie z problemem i znalezc rozwiazanie? znacie pojecie psychosomatyka? nawet objawy somatyczne (czyli dolegliwosci ciala) czesto swoja przyczyne maja wlasnie w psychice i tym ze nie radzimy sobie i nie rozwiazujemy problemow...

pozdrawiam wszytkich i zycze powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

a gdzie chodziłaś dokładnie na taką terapię TSR ? możesz podać namiary ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

ja tez szukam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

psychologi nie ma zaocznej, sa tylko jednolite 5 letnie ...

na waszym miejscu unikalabym psychologow ktorzy maja same cudowne opinie wrecz orgazmiczne, czesto cwana metoda jest uzaleznienie pacjenta od siebie i dojenie go z kasy..

terapia niby jest ale nie postepuje, mamy za to bezpiecznego kolesia/babke ktory nas zrozumie i wyslucha i podeprze duchowo i...bedzie wregularnie ograbial nasz portfel.

Psycholog tak-ale wybrany rozwaznie i nie traktowany bezkrytycznie, wiadomo ze jak ktos nam posiweci czas i uwage automatycznie poczujemy sie lepiej, cudowniej. Sporo z nich to wykorzystuje i gra na emocjach.

CO wiec robic? szukac, nie zawsze ten najcudowniejszy psycholog/ psychitara bedzie tym najskuteczniejszym

- odwiedzic kilku roznych lekarzy
- rozmawiac z najblizszymi, znajomymi o tym, pytac o opinie, oni sa najlepszym sitem na wasze zachowanie... i pamietajcie

dobra terapia poprawia zycie trwale, i dosc szybko, i zawsze najwiecej pracy spoczywa na was (pracy na zawsze)

zla terapia bedzie ciagnac sie latami, wszystko za was bedzie robil psycholog/psychiatra, bedzie slodko, cieplo i bezpiecznie, ale bez psychiatry jestescie nadal nikim...

lekarz tego typu nie moze zbytnio sie angazowac w zycie pacjenta, musi miec dystan, bo czestym zjawiskiem jest przeniesienie uczuc na lekarza (nie chodzi tu o milosc, ale traktowanie tej osoby jako jedynej na swiecie ktora o nas dba, bezkrytyczne poddawanie sie temu), dobry lekarz sam przerwie taka relacje, zly lekarz bedzie z tego korzystal


lekarz musi dawac sensowne zadania, wytyczne, dazyc do usamodzielnienia pacjenta - a nie jak zazwyczaj bywa - utwierdzac go ew jego niesamodzielnosci i za kase planowac mu kazdy dzien...

lekarz nie moze pieprzyc od rzeczy, typu znajdz biogatego meza, na bank sie jakos ulozy...

Lekarze z tzw dosiwadczeniem bywaja mniej rzetelni od nowych lekarzy... dlaczego?
- w tym zawodzie jest duze zobojetnienie wynikajace z wypalenia zawodowego, wtedy motorem dzialan jest kasa - i to ci raczej nie pomoze
- leki i depresje nie sa az takim zdarzeniem zeby potrzebowalo sztabu specow psychiatrii
- mlody lekarz bedzie bardzoiej szczery, serdeczny i zapalony do faktycznej pomocy.
-niemniej sa to tylko jakies tendencje a nie zelazna regula...


i ZADNA terapia nie zastapi Twojej pracy nad soba, nie ma sposobow lekkich latwych i przyjemnych, w dobrej terapii bedzie multum momentow w ktorych bedziesz musial przeskoczyc samego siebie - w momencie kiedy nie masz na to sil...

jest mnostwo terapeutow ktorzy beda chcieli to przeskakiwac za ciebie lub z Toba, za odpowiednia kase, rozciagajac terpie latami tak, abys dal lekarzowi zarobic na nowe auto i dom dla corki..
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

polecam przychodnie na mickiewicza we wrzeszczu...pani doktor przyjmuje wszystkich za darmo...nawet ubezpieczenia nie trzeba miec:)chodze do niej od jakiegos czasu i naprawde bardzo polecam.wizyty sa dlugie i rozmawiajac z niz ma sie poczucie,ze napradwe chce pomoc i to robi:)szczerze polecam!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

o pan doktor na mickiewicza we wrzeszczu niestety mam odmienne zdanie ....nie polecam ....mam przychodnie pod nosem ale jezdze kawal dalej ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Czy można prosić o jakiej namiary na przychodnię lub lekarza na Mickiewicza?

Z góry dziękuję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Czy można prosić o jakieś namiary na lekarza lub przychodnię ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Seteczka, podaj namiar do siebie proszę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Polecam dr Januszewską, przyjmuje w Gdańsku w przychodni Eter-Med na Żabim Kruku w poradni zdrowia psychicznego na 1. piętrze. NA wizytę trochę się czeka bo jest w ramach NFZ, ale naprawdę warto. Jest bardzo miła, udziela wszelkich informacji, rozwiewa wątpliwości, jak już przepisze leki to potem regularna kontrola np. co 2 miesiące dla sprawdzenia skuteczności. Spróbować nie zaszkodzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

poradnia zdrowia psychicznego na zabim kruku - mialam i to przerobione :) ...no coz sprobowac mozna ....dla mnie to byla strata czasu a od jednej pani doktor wyszlam ryczac bo zamiast pomoc zdolowala jeszcze bardziej

dr furmanska z jaskolczej w gdansku - fajna babka ok z 40 lat - jak na razie do niej bede chodzic
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Od jednej pani doktor, ale czy akurat od tej o której piszę? Jak dla mnie to bardzo dobra lekarka, słucha i tłumaczy. Myślę, że nic się nie traci :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

ja również polecam dr Furmanska. Słucha uważnie i nie przerywa, traktuje pacjenta z szacunkiem i dokładnie wyjaśnia jak działają dane leki- prostym słownictwem, oraz co powinny one zmienić. Również jest otwarta na sugestie pacjenta w stylu jaki wcześniej lek mu pomógł. Ja chodzę do Niej od pół roku (CHAD) i jestem zadowolona. A tak w ogóle to polecam stronę http://www.tacyjakja.pl Można wiele się dowiedzieć i otrzymać wsparcie od innych. Swego czasu tylko na tym wsparciu funkcjonowałam jak moje środowisko twierdziło ze symuluję i kazali mi odstawiać leki.
Jak ktoś jeszcze się chce czegoś dokładniej dowiedzieć to proszę pisać ropuchae@gmail.com
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

a powiedzcie..jak wyglada takie pierwsze spotkanie?co prawda ja musze wybrac sie z 13letnim synem, a nie ze soba..ale jak "sadze schemat 1wszo spotkaniowy" zawsze jest taki sam...
wiec czego sie spodziewac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

czy pani doktor przyjmuje w ramach nfz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Czy można prosić o jakieś namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Różnica między lekarzem, który przyjmuje prywatnie i tym który na kasę chorych jest duża, więc warto zainwestować w prywatną wizytę.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ktos pisał o Pani Teresie Nitce- ja jestem pacjętem córki-
Pani Anny Nitki- Sieminskiej. Polecem bardzo. Niestety prywatnie. Bardzo rzetelna osoba- z całego serca polecam. Adres namiar znajdziesz po prostu w google...:-)
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Zgadzam się, znam i szczerze polecam!!! ma czas, na pacjenta przeznacza około godziny, korzystam z bardzo dobrym efektem, niestety bez lekow się nie obyło, ale - jest ok :)
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Doktor Anna również mi bardzo pomogła. Bardzo polecam! Jest niesamowita!!
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Bardzo dobra Doktor to Anna Nitka- Siemińska, jest wyjątkowa. Pomogła mi i znajomemu!
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Dr Dołomisiewicz Antolak - PZP Wrzeszcz.
Świetna kobieta, leki dobrała naprawdę dobrze (nie jest moim pierwszym lekarzem, to nie były moje pierwsze leki.
bardzo życzliwa kobieta.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

nachalna reklama w b. wielu starych wątkach naraz
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Co nie zmienia faktu, że dobry lekarz!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

A w jakim jeszcze wątku, bo nie znalazłam?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Może poszukaj tutaj http://www.znanylekarz.pl/psychiatria . Jest tam bogata baza lekarzy i od razu możesz poczytać opinie na ich tmat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

polecam tego doktora, nie jest w samym gdansku ale moze warto sie wybrac

http://superpsychiatra.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Dołomisiewicz dobra??? Nawet za darmo bym do niej nie poszla...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

M.Skarbek

Nowy Port- NFZ.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

pomyłka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Dołomisiewicz!
Zgadzam się, bardziej zainteresowana jest kolorem swoich paznokci i paradowaniem w markowych ciuchach niż Tobą.
Dodatkowo przepisuje leki za 170 zł (28 szt) x dwie dziennie to 340 zł, (plus wizyta) po których jestem tak pijana, że obijam się o ściany.
Odstawiłam oczywiście i zmieniam lekarza po czterech m-cach męczarni.
"Pani dr " stwierdziła, że mam to przeczekać! ale wybaczcie, nie piąty m-c.....
A choruje od 10 lat na silną depresję i wiem, które samopoczucie jest do przeżycia.

Polecam dr Brancewicz i dr Furmańską Optimed Jaskółcza - Specjaliści w dziedzinie psychiatrii.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

pomoc psychiatryczna często idzie w parze z psychologiczną, terapeutyczną, polecam panią Agatę Markowską, przyjmuje we Wrzeszczu. gabinet psychoterapii w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Czy można prosić o jakieś namiary (adres, telefon) ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Niestety nie zgadzam sie zta opinia pani markowska nie ma pojecia o psychologi a co dopiero o ludziach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

dr. WŁODZIMIERZ ZAKRZEWSKI WSPANIAŁY LEKARZ,RÓWNIEŻ DLA MARYNARZY
ul Zamenhofa 2
81-869 Sopot
58 551 49 87
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Witam
Czy ktoś zna doktor Małgorzatę Szeligę ? przyjmuje w Nzoz na Wajdeloty we Wrzeszczu
z góry dziękuję za wszelkie opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

podbijam bo to bardzo ważne dla mnie:
Czy ktoś zna doktor Małgorzatę Szeligę ? przyjmuje w Nzoz na Wajdeloty we Wrzeszczu
z góry dziękuję za wszelkie opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

ja w ciagu kilku lat bylam u kilku psychiatrow leczac depresje i zazwyczaj byly to wlasnie wizyty 5-10min leki i nastepny pacjent.
Ostatnio po kilku miesiecznej przerwie trafilam przypadkiem do
dr Grażyny Serafin - Baum.
Szlam z nastawieniem ze dostane kolejne leki i leczenie bedzie wygladac jak zwykle. A tu wielkie zaskoczenie gdyz juz sama pierwsza wizyta trwala 1 godz i ok 20min (wizyta na NFZ) gdzie Pani doktor zebrala caly wywiad lacznie ze szczegolami poprzedniego leczenia i dokladnie wypytujac o istniejace problemy. Na koniec wizyty wszystko mi podsumowala wyjasnila dlaczego nie widzi powodow by zaczynac od lekow i powiedziala ze na to zawsze przyjdzie czas w ostatecznosci i zasugerowala takze wizyty u psychologa. Poczulam po raz pierwszy prawdziwe zainteresowanie moim problemem.

Pani doktor przyjmuje w przychodni w Nowym Porcie na ul Oliwskiej
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

dziękuję za odpowiedź
a byłaś może u doktor Szeligi ? mam pierwszą wizytę wkrótce i szukam opinii pacjentów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

nie polecam !
absolutnie, mówi zagatkowo, czasem tylko daje kartkę test na sprawdzenie czy jest depresja i recepta -absolutnie nie polecam, byłam kilka razy..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

a moze dr Mic
chyba niedawno zalozyl gabinet bo wczesniej jak szukalam to go nie bylo

mozna poczytac tutaj

http://adammic.pl

albo na znanym lekarzu

http://www.znanylekarz.pl/adam-mic/psychiatra-seksuolog/olsztyn
albo tutaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Zajrzyj tutaj bo pojawił się nowy lekarz i może warto do niego pojsc

http://adammic.pl

Jest tez na znanym lekarzu.

Trzeba wejść na znanylekarz.pl i wpisac Adam Mic albo psychiatra Gdańsk to znajdziesz. Przyjmuje chyba koło Uniwersytetu Med
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Leki zwykle pozwalają jako tako funkcjonować. Ale trzeba pracować nad sobą, szanować się, pocieszać, mówić dobre rzeczy na swój temat. Na początku jest chole*nie cieżko, później lżej w miedzyczasie życie nabiera barw, smaków.

Po kilku latach stajesz się panem swojego umysłu, nie ma tam miejsca na to co nie chcesz, możesz unicestwić każdą myśl jaką chcesz. Leki, psychiatrzy, choroba znika, sprawdzone na sobie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Bardzo polecam dr Tomasza Jaszczyka. Jestem po kolejnej wizycie i mogę wam powiedzieć, że pierwszy raz czuję że lekarz podszedł do mojego problemu z ogromnym zrozumieniem, szukając przyczyny, a nie na zasadzie tu są leki i dziękuję. Dodam że dr Jaszczyk jest bardzo życzliwy w stosunku do pacjenta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

do dr Frydrychowicz-Czuchaj chodza nie tylko ludzie chorzy .Przychodza tacy,ktorzy zagubili sens zycia,lub tacy jak jachodze od czasu do czasu,aby nie zgubic swojego szczescia.Pani doktor nie przepisuje mi lekow,jedynie rozmawia.Jest OSOBA NIEZWYKLA,a przy tym tak bardzo skromna.Polecam dla osob wrazliwych i zagubionych.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Kasiu - trafiłem właśni na ten wątek, i także mogę polecić dr Piotra Nowaka - przyjmuje koło Akademi Medycznej prywatnie (wczoraj się reklamowali na trójmiasto.pl) nie pamiętam teraz nazwy, ale nr pod ktrym go miałem 794 795 738. Ale idealna osoba, mam dość duże problemy.... ale pan doktor podchodzi ze zrozumieniem, a nie na zasadzie masz leki, będzie lepiej (takich psychiatrów przerabiałem kilkunastu w całym życiu) Jak ktoś potrzebuje pomocy i własnie ROZMOWY to jest to idealny terapeuta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

dziekuje,Piotrek za dobre wiadomosci,bo moj kuzyn poszukuje takiego psychiatry(woli pojsc do mezczyzny).zanotowalam numer dr Nowaka,oby wiecej takich lekarzy.Ja pozostane jednak u dr Marii Frydrychowicz. pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ja również leczyłam sie u pana Nowaka. Pomógł mi wyjść z nerwicy, z którą walczyłam od wielu lat. Dokładnie przeanalizował mój przypadek, to w jakich sytuacjach czuję się gorzej. Wprawdzie jeszcze długa droga przede mną ale teraz przynajmniej mam siłę do walki i widzę,że są jednak te postępy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

kasiu,napisz gdzie przyjmuje doktor Frydrychowicz-czuchaj?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Hej,Mirka, pani dr Maria Frydrychowicz-Czuchaj przyjmuje w centrum psychiatrii w Gdyni na Traugutta(na nfz),tylko duze kolejki ,poza tym przyjmuje w Spoldzielni Lekarskiej w Sopocie na ul Grunwaldzkiej,gdzie bylem i podzielam poglad Kasi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Mam wrażenie, że Mirka, Grzegorz i Kasia to ta sama osoba, która robi reklamę dr Frydrychowicz.Jeśli się mylę to przepraszam.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Poszukuje dr Radziemskiej.opiekowala sie moja mama,teraz sama potrzebuje jej pomocy.Podany nr przychodni bledny.To bardzo dobra doktor,b dobrze diagnozuje i leczy.Bede wdzieczna,jesli ktos poda mi gdzie teraz pracuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Mam zgoła odmienną opinię na temat dr Tomasza Jaszczyka. Wręcz śmiał się z moich problemów, nie słuchał tego co mówię, lekceważył objawy. Miałam wrażenie, że potwornie go nudzę. Byłam dwa razy i po każdej wizycie czułam się jeszcze gorzej. Moja lekarka rodzinna wręcz zabroniła mi chodzić do tego lekarza. Absolutnie nie polecam!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Hej... polecam dr Czuchę- Wołkowską przymuje na gospody. Jest cudowną osobą, pomogła mi... dobrała leki... A byłam już u wielu psychiatrów, nikt nie mogł mi pomoc. Dr Czucha to złotak kobieta... Zawsze wysłucha.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 6

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Monika Czucha,przyjmuje pacjentów poza kolejką,kogo chce,ty człowieku musisz się denerwować i czekać,czekać,czekać.Nie polecam!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ja mogę polecić z całego serca doktora Tomasza Jaszczyka. Trafiłem do niego z polecenia koleżanki, ponieważ szukałem bardzo dobrego, kompetentnego lekarza, naprawdę oddanego swojej pracy i pacjentom, a na swoim koncie miałem już wizyty u większości znanych psychiatrów. Doktor Jaszczyk przede wszystkim traktuje pacjenta z ogromną godnością i szacunkiem. Zawsze miałem poczucie ogromnej fachowości ale też serdeczności, życzliwości i opieki - mogłem dzwonić jeżeli miałem pytania czy wątpliwości pomiędzy wizytami, doktor jeżeli nie mógł odebrać, to zawsze oddzwonił tego samego dnia. Niekiedy musiałem zmierzyć się z trudną prawdą jaką słyszałem od doktora. Ale dzięki tej trudnej prawdzie i podjętej pracy nad sobą teraz jestem już zdrowym człowiekiem. A najważniejsze - dużo szczęśliwszym. Doktorze - dziękuję. Uratował Pan moje życie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Mogę z czystym sumieniem polecić moje "najnowsze odkrycie" - doktor Hertowska Marta. Genialna babka - młoda ale mega wiedza i nowe podejscie. Ja juz troszke przerabiałam psychiatrów i ona jest na prawde czymś dla mnie idealnym!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ja niestety nie podzielam Twojego zdania.Spotkałam dr Herstowska na oddziale Dziennym i nie potrafiłam z Nią znaleźć wspólnego języka.Możliwe, że dobrze dobiera leki i jest nowoczesnym psychiatra, ale dla mnie było to za mało, żeby się przed Nią otworzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Wiesz gdzie on przyjmuje i jakie ma kolejki? Widziałam że na znanym lekarzy ze grunwaldzka, a le moze gdzieś jeszcze?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

tez mialam do czynienia z dr Herstowska ....jednym slowem : NIE POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ja moge polecić dr Żuradę -Wywińską.Przyjmuje w Gdyni.Kobieta o ogromnym sercu,poświęca tyle czasu ile każdy potrzebuje.Dla mnie to plus,nie lubię wydać pieniądzy i być 5 min w gabinecie.Szczerze polcam!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

A wiadomo coś o psychiatrze Tomaszu Wróblewskim ? Nazwisko mi się kojarzy bo ktoś mi kiedyś polecał ale nie mogłem znaleźć, a teraz znalazłem to wroblewski-psychiatra.pl . Był już ktoś u tego psychiatry?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Ja chodze do dr Piotra Sowińskiego. Przyjmuje on co prawda w Gdyni ale to niedaleko, a specjalista jest świetnym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

zapraszam terapia Gdańsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Proponuję udać się na Gdański Uniwersytet Medyczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

A jest tam jakiś godny polecenia lekarz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Leczenie depresji jest też możliwe bez leków, a co za tym idzie niepotrzebnych skutków ubocznych. Może zaciekawi Cię temat takiego urządzenia jak Alpha Stim. Warto poczytać też o takiej opcji. O takim urządzeniu mówię
http://fizjoterapia.elmedico.pl/product-pol-6723-Elektrostymulator-Alpha-Stim-R-AID.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja w takie cudactwa nie wierze. Są inne tańsze metody leczenia depresji, niż urządzenie o wątpliwej skuteczności.
Z lekarzy w gdańsku polecam - dr Wróblewski, Kardasz, Drozd.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

a ja polecam dr Frydrychowicz.Przyjmuje w Gdyni i w Sopocie.Pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji,a znajomy uniknął pobytu w szpitalu.Kamila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Polecam tę stronę . Jest co poczytać . Mozna znaleźć dobrego specjalistę https://ranking.abczdrowie.pl/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dla mnie zbawienne były wizyty u doktora Sowińskiego. wychowywana w domu dziecka i rodzinach zastepczych narazona na stres w dorosle zycie weszlam z fobia spoleczna, zaburzeniami osobowosci...nawracaaca depresja. pod okiem pana Piotra udalo mi sie wreszcie uporac z wiekszoscia problemow
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

a ktos wie jak z cenami ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wcześniej wspomniany pan Sowiński nie ogołoci Twojego portfela jak niektórzy 'specjalisci' , problemu z terminami również nie miałam. Wystarczy zadzwonic przed pierwsza wizyta, a po niej umowic sie na kolejna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Naprawdę godnym polecenia specjalistą jest doktor Piotr Sowiński. Byłam u niego wiele razy, zawsze wychodziłąm z gabinetu usatysfakcjonowana, z ogromną siłą i lepszym nastawieniem. Szczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja dowiedziałam się, że potrzebuję psychiatry robiąc testy na stronie https://jakub-bald.pl/dla-pacjenta-testy-psychologiczne/
Szkoda, że ten doktor jest z Łodzi, bo od razu mi się spodobał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jeżeli potrzebujecie bardzo dobrego psychiatry możecie skorzystać z video konsultacji na platformie PsychoMedic.pl
Recepta zostanie wysłana pocztą lub będzie elektroniczną receptą.
Doświadczeni specjaliści z Warszawy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam psychiatrę - Iza Kołomańska lek. psychiatra, na pewno przyjmuje tu http://www.pozytywnipsycholodzy.pl i w szpitalu psychiatrycznym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dobry psychiatra w Gdansku

Przychodnia Przyszpitalna na Srebrzysku dr.Ożarowsk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam polecam sklep ze szpętem Stół rehabilitacyjny do terapii Bobath
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam dr Piotra Szymanskiego . Przyjmuje na ul. Gospody w Gdansku ( na NFZ ) , ma tez praktyke prywatna ( w Gdansku , w Gdyni i w Sopocie ) . Swietny specjalista , pelen empatii , ma duza wiedze , potrafi skutecznie pomoc . Na wizyte czeka sie okolo 2 miesiecy ( na ubezpieczenie ) , ale naprawde warto . Serdecznie polecam !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Powiększanie penisa (139 odpowiedzi)

Orientujecie się czy może jest jakiś lekarz w 3 city, który powieksza penisa kwasem hialuronowym?

Pytanie zdrowotne (3 odpowiedzi)

Hej, nie mogłem znaleźć odpowiedniego miejsca na umieszczenie tego, więc myślę, że mogę spróbować...

Problem przedwczesnego wytrysku (6 odpowiedzi)

Jestem z partnerem któremu dosyć często zdarzają się problemy z przedwczesnym wytryskiem....