Dobry warsztat blacharz lakiernik poszukuje!!!

Dzien dobry poszukuje w Gdyni dobrego warsztatu do usuniecia szkody parkingowej,jakis solidny blacharz i prawdziwy lakiernik nie malarz!Rozliczenie bezgotówkowe z oc sprawcy.Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepsi blacharze i lakiernicy tylko w Auto Serwis Staś
http://autostas.com/
Polecam, auto po kolizji parkingowej wygląda lepiej niż przed nią
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Jeżeli chodzi o blacharza i lakiernika to polecam MR Car z Gdańska. Znają się na rzeczy mają nowoczesny sprzęt. Kilka razy już korzystałem z ich usług i zawsze wszystko było ok. Nie ma problemów z terminowością. Bardzo solidnie naprawiają samochody. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Szymkowarmin. Dzięki za namiary na MR Car. Właśnie odebrałem od nich samochód po wypadku. Po szkodzie nie ma śladu. Czas realizacji też do przyjęcia. Dobry kontakt z obsługą. Jestem zadowolony. Jeszcze raz dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mi napalili tyle papierosów w aucie, że do dziś nie mogę tego wywietrzyć.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Straszne tandetna autoreklama. Siedzą w nosie dłubią i generują sztuczne komentarzs
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jakie auto kupic? (23 odpowiedzi)

Jakie auto kupic najlepiej z napędem na cztery koła i systemami bezpieczeństwa? Zależy mi aby...

Auto Części (4 odpowiedzi)

Cześć Panowie, Potrzebuję namiar na sprawdzony sklep motoryzacyjny w Gdańsku otwarty jutro lub...

Właściciele samochodów elektrycznych, ile $ oszczędzasz na zamianie? (7 odpowiedzi)

Otrzymuję tak dużo odzewu od ludzi na temat samochodów elektrycznych. To jest absolutnie szalone....