Ukończyłam Pedagogikę Resocjalizacyjną (licencjat) i obecnie jestem na MSU z pedagogiki. Poziom nauczania bardzo dobry. Znaczna część wykładowców pracuje również na UG. (W ciągu 4 lat do tej pory spędzonych na uczelni mogłabym zarzucić może z 4 wykładowcom nierzetelne przygotowanie i prowadzenie zajęć - takie przypadki chyba zdarzają się wszędzie.) W dziekanacie pedagogiki bywa różnie, choć ja albo trafiam na lepsze dni pań tam pracujących albo zwyczajnie dzięki uprzejmości można załatwić to co ma się do załatwienia. A i z dopasowaniem grafiku z drugim kierunkiem na innej uczelni nie było problemu - złożyłam podanie i przenieśli mnie do innej grupy (oba kierunki studiuje zaocznie - więc terminy zjazdów miały dla mnie duże znaczenie).
Owszem, to jak się będzie oceniać uczelnie, będzie uzależnione od tego po co się do niej poszło. Jeśli ktoś chce się uczyć i zdobywać wiedzę z dziedziny która go interesuje, to zapewne znajdzie to czego szukała (nie zapominajmy, że studia to nie tylko wykłady ale i praca własna z literaturą).
Polecam.