Dodatek węglowy

Czy ktoś z Państwa , kto złożył wniosek o dodatek węglowy dostał już chociaż decyzję? Bo wiem, że gminy nie mają jeszcze środków na wypłacanie. I jak jest w końcu jeśli w jednym domu mieszkają np 3 rodziny? To dostaje tylko właściciel domu, czy każda rodzina jak piec jest jeden , ale każdy kupuje opał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

dotacje otrzymuje właściciel który złożył odpowiednią deklaracje o źródle ciepła w danym domu
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie prawda bo dostaja te 3 rodziny jezeli sa w jednym domu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Masz rację , te 3 rodziny dostają jeden dodatek , na jedno źródło ciepła w budynku. ;-)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

to prawda, po czym mogą go równo podzielić
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

A dostał ktoś już decyzję?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak ale jest jeden wyjątek, o którym ludzie nie wiedzą i później mają niezłe problemy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

No to odkryj tajemnicę tego wyjątku, podziel się informacja.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W poniedziałek ruszają wypłaty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

premia dla śmierdzieli, najpierw rząd wprowadza kary za kopciuchy, nakazuje wymianę a teraz daje największe dopłaty.
Cała polska
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Masakra, zamiast odchodzić od śmierdzącego i trującego węgla jeszcze się tym kopciuchom dopłaca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Zmienisz zdanie jak ci pupa zmarznie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie. A Polacy to taki naród, że od razu, po 3 rodziny składały odrębne wnioski, mimo zamieszkania pod jednym adresem. Przecież do końca rozwala Polskę i bieda będzie jeszcze większa.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prawdziwy polski Polak wie, jak brać bez wysiłku. Zapomina, że rząd rozdaje nasze pieniądze ą niebotyczne długi będą je spłacać potomni do trzeciego pokolenia, chyba, że wyjadą do "Andżeli" i tam będą Niemcom myć tyłki.
Bezrobocie niskie, bo po co pracować, jak z zasiłków i różnych wypłat można nieźle żyć.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

Dopóki działają legalnie nie widzę w tym problemu. Komuna padła nie przez protesty a brak wypłacalności. Im szybciej to nastąpi tym lepiej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dodatek węglowy

Otrzymałam 27 września.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dodatek węglowy

Dodatek jest proporcjonalny od ilości dymu. Duźo dymu i smrodu, duźy dodatek
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Dodatek węglowy

Tak chciali wprowadzić zakaz kopciuchów ale myślę że nie miało by to szans przejścia ponieważ mało którego polaka stać na tą wymianę i wybulenie na raz min.30tys dlatego teraz węgiel jest po +- 3tys i są dotacje a w przyszłym roku węgiel będzie tak samo albo droższy, dotacji nie będzie to kopciuchy upadną a przynajmniej większość
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy na gaz, drewno kominkowe też jest jakiś dodatek? Pogubiłem się już w tych zapowiedziach do czego to nie będą dopłacać i nie wiem czy coś trzeba składać i do kiedy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Chodnik (6 odpowiedzi)

Witam około 3 lat temu przegłosowaliśmy bardzo liczną grupą chodnik na ulicy Hebla od stacji...

Bojano-NOWA GMINA, czyli fakty i czy warto (79 odpowiedzi)

Jeśli są jakieś błędy, to proszę o uwagi. Temat istotny, proszę o wzajemny szacunek w toku...

Make up (6 odpowiedzi)

Drogie Panie, jaką makijażystkę do 20 drogi od Bojana polecacie? Może są jakieś mniej aktywne na...