Dojazd z Białegostoku

Czy ktoś z Białegostoku lub okolic chciałby się zabrać samochodem? Jest fatalny dojazd, pociągiem 2 lub 3 przesiadki i od 8 do 12 godzin jazdy. Samochodem 5 godzin, wygodniej i taniej. Jacek - 601 628-364.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

jest nawet kilka osób, tylko że np ja z kolega na rowerowego się wybieramy, jakby była możliwość zapakowania rowerów to z chęcią:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

To Renault Kangoo bez bagażnika na rowery. Jeden wejdzie po złożeniu fotela, po złożeniu kanapy wejdą 3 ale wtedy zostaje tylko przedni fotel do jazdy dla pasażera. Chyba nic z tego, może ktoś na TP się odezwie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

Mam kangoora i po położeniu kanapy 2/3 wchodza 3 rowery ze zdemontowanymi przednimi kołami i jedna osoba jedzie z tyłu na jedynce ,a jak nie masz dzielonej tylnej kanapy,to poduszka pod tyłek i jeden jedzie tyłem do kierunku jazdy.Wypróbowane,milej jazdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

Mam dzieloną kanapę ale tylne drzwi boczne tylko z prawej. Jeżeli pasuje Wam wyjazd z Białego ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

urwało... wyjazd ok. 14 w piatek a wyjazd z Bytoni sb ok. 22 to dajcie znac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

W sprawie wyajzdu z Białegostoku w trzy osoby (z dwoma rowerami), czy byłby możliwy taki powrót z Harpagana, żeby około 9 rano w niedzielę zahaczyć o Warszawę?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

Jest tak - w ndz. po południu muszę być w Krośnie więc trzeba wyjechać najpóźniej po zakończeniu imprezy ok. 22 i prosto do Białego, chyba że komuś bardzo zależy to przez W-wę ale na Jego koszt.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

Widzę, że sporo wątków się rozwija, proszę zainteresowanych o nr telefonu, pogadamy i wszystko ustalimy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

Masz może jeszcze te 2 miejsca wolne??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dojazd z Białegostoku

To zależy więc nie czekaj tylko dzwoń...

601 628-364
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0