Polecam (2) Zdecydowanie polecam współpracę z biurem. Uprzejma, uśmiechnięta i... Kasia Rewelacyjna obsługa! (2) Profesjonalne podejście, zaangażowanie pani od samego początku do końca,... Bożena Współpraca na 6 (2) Pełen profesjonalizm na każdym etapie pracy z kientem. Zdecydowanie polecam... Marek
J i M - opinia (2) Polecam biuro Artflat.Pełen profesjonalizm. Sprzedaż mieszkania z tym biurem... J i M Rzetelna firma (1) Usługi Pana Macieja polecił mi kolega. Po jednym telefonie byliśmy umówieni... Redzianin Zadowolona z profesjonalnego wykonania (1) Firma MERBUD to profesjonalna ekipa remontowo-budowlana. 100% satysfakcji,... Anna Skierka super firma (1) firma Sun pro zakładała nam kolektory. jest b.dobrze aga Rewelacja POLECAM !! (1) Mega szybka konkretna obsługa nawet taka drobnostka jak zamontowanie kolanka... Łukasz Polecamy (1) Pani Anna Kochan to profesjonalna osoba. Czuliśmy, że sprawa jest w dobrych... Zadowoleni Wielki pozytyw (1) Duży pozytyw za obsługę dla Pana Romana. Pomógł mi sprzedać mieszkanie a... Maria wszystko ok (1) Dokonałem zamówienia w sklepie internetowym firmy Konar i wszystko przebiegło... Tomek Firma spoko (1) Firma godna polecenia !! Wspólnota Gd. Brzeźno Polecam (1) błyskawiczna reakcja ,bez żadnych problemów można a ustalić godzinę... Ania serdecznie polecam (1) Jesteśmy bardzo zadowoleni z obsługi w salonie. Jakość drzwi i podłóg na... jola i maciej Pełna satysfakcja (1) Szybka odpowiedź na zapytanie, krótki termin realizacji, fachowe doradztwo. Joanna Sklep godny polecenia (1) Sklep jak najbardziej mogę polecić. Meble są super, wszystko rewelacyjnie... zadowolony klient Polecam ! (1) Bardzo solidna firma, godna polecenia. Panowie bardzo elastyczni. Na prośbę... Renata MB - opinia (1) Profesjonalne uslugi wod kan, polecam. MB Biuro Namor Nieruchomości (1) Jestem bardzo zadowolony ze współpracy. Wszystko poszło sprawnie i w miłej,... Paweł Cyklinowanie na medal! (2) Bardzo solidna usluga, dotyczyła dosyć starego parkietu. Po remoncie efekt... Ela