Monika - ocena (1) Pani Ewa pomogła mi w kredycie hipotecznym przy zakupie domu. Przeprowadziła... Monika Klient - ocena (1) Po opiniach zdecydowaliśmy się na współpracę z Panią Ewą doradcą finansowym.... Klient Filip - ocena (1) Polecam Doradce pnią Ewę, bardzo konkretna osoba. Niezastapiona widza.... Filip
Klient - ocena (1) Starając się o kredyt hipoteczny w pierwszej kolejności poszedłem do swojego... Klient Klinci - ocena (1) Polecam wszystkim współpracę z doradcą kredytowym z Gdyni, pełen... Klinci Klient - ocena (1) Z całego serca polecam Panią Ewę doradcę kredytowego z Gdyni. Pełen... Klient Tomek - opinia (1) Mimo dobrych zarobków, postanowiłem skorzystać z pomocy doradcy kredytowego.... Tomek Mateusz - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Ewą. Pani Ewa pracuje bardzo sprawnie, w... Mateusz Klient - opinia (1) Bardzo polecam współpracę z Panią Ewą. Pani Ewa pracuje bardzo sprawnie, w... Klient Marlena i Marcin - opinia (2) Wraz z mężem bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Ewę. Przeprowadziła... Marlena i Marcin Marlena i Marcin - opinia (2) Wraz z mężem bardzo się cieszymy, że trafiliśmy na Panią Ewę. Przeprowadziła... Marlena i Marcin Wioleta i Jacek - opinia (2) Do Pani Ewy trafiliśmy z polecenia.O kredyt postanowiliśmy się starać w... Wioleta i Jacek Marta - opinia (1) Super! Udało się. Pani Ewa walczy do końca i wygrywa :) Marta Aleksandra - opinia (2) Najlepszy specjalista jakiego można sobie wyobrazić! Ogromny profesjonalizm i... Aleksandra Tomek i Kasia - opinia (2) Dziękujemy Pani Ewo. Wszystko zaczęło się w dniu kiedy drugi Bank odmówił nam... Tomek i Kasia Karolina S. - opinia (1) Kiedy po raz trzeci odbiłam się od drzwi banku, skierowałam się do Pani Ewy.... Karolina S. Joanna - opinia (2) Pani Ewa jest profesjonalistą. Cały proces kredytowy trwał niecały miesiąc.... Joanna Agnieszka - opinia (2) Pani Ewa to nie tylko świetny doradca, ale także człowiek ! Polecam każdemu... Agnieszka Kamil - opinia (2) Najlepszy doradca kredytowy w Trójmieście. Pani Ewa pomogła znaleźć... Kamil polecam wszystkim (1) Szczerze i z całym przekonaniem polecam Panią Ewę. Bardzo mi pomogła w... slawek