Doskonały adres

byłam w tym salonie 2-krotnie, jestem pod dużym wrażeniem. Panie są przemiłe, nie narzucają swojej wizji, próbują psychologicznie podejść do człowieka - odgadnąć co pasowało by do jego charakteru i potrzeb. Miałam konfort spokojnej rozmowy o swoich oczekiwanaich i otrzymałam fachową radę. Polecem wszystkim Paniom, szczgólnie tym, które mają ochotę na zmianę ale obawiają się, że będą źle wygladały. Naprawdę doskonały adres - polecam Panią Olę :)oraz Panią Justynę:), dobre opinie słyszałam również o Pani Karolinie.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Doskonały adres

Jestem klientka" Salonu Hanny Zygula" od 8 lat i to powinno uzasadniac moja opinie i rekomendacje do "Dobrego adresu". Personel Studia to profesjonalizm, wysoka kultura i umiejetnosc godzenia sie z roznymi nastrojami klientow. Jestem stala klientka Beatki, ktora sobie cenie najbardziej, ale korzystalam tez z uslug innych Pan i zasluguja na uznanie. Widze tez ile serca wklada Daria w prowadzenie zakladu, umiejetnosc zaspokajania wymagan klientow i potrzeb personelu. Wiele cieplych slow nalezy sie tez p.Bozence, ktora z wysoka kultura i duzym profesjonalizmem wykonuje doskonaly pedicure. Studio Hanny Zygula jest godne polecenia najbardziej wymagajacym klientom, co w swoim imieniu oraz moich licznych przyjaciol z przyjemnoscia czynie; polecam Dobry Adres.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0