Dostawca Internetu. Który ?

Którego dostawcę Internetu polecacie ? Czy mieliście jakieś problemy z UPC ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

mam UPC - i nie ma problemu
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

mam Orange /na światłowodzie/ - i nie ma problemu
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

zazdroszczę światłowodu... :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

Czy ktoś ma internet z Vectry albo Multimedia i chciałby się podzielić opinią ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

Poszukaj sobie fantastycznych opinii o Vectra w internetach.
Kilka stron powinno wybić Ci ten pomysł z głowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

Omijaj Vectrę szerokim łukiem.Wdepnąłem w to g... i bardzo żałuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

Mam UPC od kilku lat - polecam. Była tylko jedna awaria, którą w miarę szybko rozwiązali (może było ich więcej, ale wówczas nie było mnie w domu :))

Korzystałem z Vectry i Jarsatu - nie polecam. Co chwila zrywało połączenie, częste awarie po kilka godzin, przy przełączeniu kabla do innego komputera/routera (czasem jest to koniecznością) pojawiał się komunikat o złym MACu i nie można było skorzystać z internetu. Konieczny telefon na infolinię, która nie pracuje całą dobę... Pomijając już fakt, że dla starszych osób takie pojęcia jak numer MAC, wiersz poleceń czy ip/config są totalnie jak z kosmosu. Nie wierzę, aby moi rodzice byli w stanie odpowiedzieć na pytania konsultantów na infolinii. Zamawiając usługę powinna ona działać bez problemu, przy Vectrze/Jarsacie nie jest to możliwe.

Na Orange bym uważał - ceny mają mega atrakcyjne, ale kupując np. internet o prędkości 80 Mb/s może się okazać, że będziesz miał internet o prędkości np. 30mb/s. Jest tak, ponieważ orange sprzedaje internet DO 80mb/s - szybkość zależy od odległości od nadajnika.

Nie chce mi się szukać prędkości gwarantowanych, były one gdzieś podane w regulaminie. Ja bałem się ryzykować płacić za 5x wolniejszy internet.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Dostawca Internetu. Który ?

Masz UPC, odradzasz ORANGE. Rozumiem - konkurencja. Ale nie mąć innym w głowie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

ja nie polecam netii. a przynajmniej tej na podstawowych kablach. na światłowodzie pewnie jest spoko. a netia nie dość, że cienka to jeszcze telewizję ma przez internet, co jeszcze bardziej wszystko spowalnia... będę zmieniała, bo oszaleję
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dostawca Internetu. Który ?

mam upc od wielu lat i polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dziki w okolicy Więckowskiego (4 odpowiedzi)

W dniu dzisiejszym wracając do domu ok. godz. 20.30 w okolicy Więckowskiego, nagle pojawił się...

Częstotliwość lotów samolotow. (9 odpowiedzi)

Czy my,mieszkańcy osiedla Chełm musimy znosić nasilenie przelotow samolotów nad naszymi...

Pralnia przy ul.Chałubińskiego 29 (8 odpowiedzi)

Dowiedzieliśmy się od radnej dzielnicy, że wielu mieszkańców Chełma nie wie, że w ich dzielnicy...