Dr. Anna Bielecka Szczypek czy dr. Anna Stoińska?

Temat dostępny też na forum: Zdrowie
Witam. Potrzebuję porady, którą panią doktor wybrać na I internistę. Czy dobrze dobierają leki, diagnozują choroby i czy mają miłe podejście do pacjenta. I oczywiście czy trudno się dostać.
Z góry dziękuję.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dr. Anna Bielecka Szczypek czy dr. Anna Stoińska?

Moim zdaniem trudniej się dostać do dr BS (chyba ma więcej chorych w starszym wieku - tak na rzut oka w poczekalni, a takie osoby potrzebują częstych wizyt). Inna różnica dr BS jest specjalistą ch. wewnętrznych, a dr S medycyny rodzinnej. Obie wydają się sympatyczne i fachowe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Dr. Anna Bielecka Szczypek czy dr. Anna Stoińska?

Dziękuję za radę, pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trzy lata byłam zapisana do Szczypek i nigdy nie poszłam(wolałam sama się leczyć). Moja Mama musiała chodzić ze względu na przewlekłe choroby. Normą jest opóźnienie 30-60 minut.
Cała rodzina przeniosła się z NCM i dopiero mamy dobrego, fajnego lekarza - leczy mnie, mojego Męża i moją Mamę. Prawdziwie "rodzinny" ;) i opóźnienia sporadycznie, max 10 minut. Brzeźno.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

Przymorze - jakiej wielkości grzejnik łazienkowy? (21 odpowiedzi)

Nie znam się na tym. Nie wiem jaki grzejnik kupić do łazienki. Ktoś pomoże? Przymorze, blok 4p. W...

rośliny na balkon - jakie? (17 odpowiedzi)

Może pomożecie... Chcę coś posadzić na balkonie, tylko w lato tak strasznie tam praży słońce...