Bogusław - ocena (1) Mają fajna i dużą ofertę drzwi. Nawet mając coś wybranego, to można u nich to... Bogusław Kajetan - ocena (1) Spoko ludzie na miejscu. Od razu było wiadomo co i jak. Pokazane, przegadane.... Kajetan Leokadia - ocena (1) Kompletnie się na tym nie znam, wiec wybierając drzwi mogę opierać się na... Leokadia
Mahatma - ocena (1) Doradztwo na wysokim poziomie. Wiadomo wzór można dobrać z katalogu, ale... Mahatma GK - ocena (1) Wszystko na tip top. GK Julianna - ocena (1) W Drawex wybieraliśmy drzwi do domu. Spora pomoc przy doborze. Ja to bym... Julianna Jacek - ocena (1) Kupno i montaż drzwi w Drawex przeszedł bezproblemowo. Całkiem sprawnie.... Jacek Pati - ocena (1) Nie znam sie na tym. Kompletnie. Dlatego liczę na pomoc w salonie. I tu nie... Pati horoszka - ocena (1) Zmieniałam drzwi wejściowe, bo stare to już nie wyglądały i nie miały tych... horoszka GerberJ - ocena (1) Okna dobrane nieźle, do tego parapety. Firma kierowała uwagę bardziej na... GerberJ Mirek - ocena (1) Dokładałem u siebie na okna rolety. Poszło sprawnie. Posłuchałem sprzedawcę,... Mirek Rychu - ocena (1) Spoko robota. Akcja z montażem całkiem sprawna. Nawet nie myślałem, ze to... Rychu kazimierzowski - ocena (1) Spoko firma. Może nie ideał, ale podeszła do tematu sprawnie i pokazała fajne... kazimierzowski ziemowitc - ocena (1) Zdążyliśmy przed zimą. I z zakupem i montażem. Ekipa się uwinęła i mamy... ziemowitc Tommasz - ocena (1) Obsługa klienta, doradztwo oraz przedstawienie oferty na bardzo wysokim... Tommasz igors - ocena (1) Fachowcy, wieloletnie doświadczenie i można wynegocjować korzystne warunki igors Jola - ocena (1) Bardzo solidna firma , profesjonalna obsługa w punkcie klienta jak i podczas... Jola Grzesiek - ocena (1) Fajna obsługa, można negocjować ceny. Grzesiek Alicja - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta. Montaż bez zastrzeżeń. Polecam! Alicja Emil - ocena (1) Duże doswiadczenie, fachowe wsparcie przy wyborze i z dokładną wyceną. Emil