Droga rowerowa Orunia Dolna/ Górna

Są jakieś szanse na powstanie drogi rowerowej od ulicy Brzegi -istniejąca droga rowerowa zakwalifikowana jako tzw. "pas techniczny" do Havla?
Nadal przez ulicę Podmiejską jadąc w kierunku Pruszcza nie można normalnie i bezpiecznie przejechać drogą rowerową, jeżeli ktoś to robi wmawia się, że to niezgodne z przepisami i ma zsiadać/ prowadzić przez dwa przejścia dla pieszych dwukrotnie przecinając ruchliwe ulice.
Czy to nie kuriozum?
"Gdańsk miastem rowerów"
Czy Orunia to gorsza część Gdańska lub nie Gdańsk?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Można trcohę nadrobić drogi i jechać przez park Oruński. 1-kilometrowy odcinek szutrem, reszta piękną ścieżką.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Gdańsk (ex)miastem rowerów"?

Politycy najwyraźniej doszli do wniosku, że już wyżęli z nas potencjał głosów do cna, więc już teraz się skupiają na innych środowiskach, gdzie tanio kupią nowe głosy. Jakich? Ja nie mam pojęcia. Zgaduję, że na najbardziej pstrokatych i krzykliwych, a do tej pory nieeksploatowanych. Noworodkach? Pacjentach NFZ? Środowiskach LGBT? Marsjanach? Krasnoludkach? Niech zgaduje kto to śledzi! Rowery najwyraźniej przejadły się rządnym rozmaitości politykom.

Nasza wina. Trzeba było głośniej żądać, brutalniej demonstrować, a przede wszystkim samemu zostać politykami.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj kolejny przykład podejścia władz Gdańska

https://s6.ifotos.pl/img/IMG1645JP_qaehasq.jpg

A zgadnijcie gdzie to.
Od lat nic się nie zmienia, brak odzewu lub wysyłanie do innych organów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

Gdzie kupić rower? (25 odpowiedzi)

Cześć! Szukam jakiegoś sklepy w Trójmieście, gdzie mógłbym kupić dobry rower po niewygórowanej...

gdzie dobry serwis rowerowy? (10 odpowiedzi)

cześć, tak się składa, że dużo jeżdze, ale mam dwie lewe ręce i mało cierpliwości do...