Druga szansa

Kolejna wizyta w tym i miejscu i.... zmiany na lepsze. Jesli chodzi o potrawy z karty , ich jakość, smak to widać że kucharz wkładał w nie nie tylko swe umiejętności ale przede wszystkim serce.Bardzo pozytywnym zaskoczeniem dla mnie i moich gości okazał się pan Artek, który nie tylko wypytał się o preferencje moje i moich gości , ale także szybko i sprawnie podał nam zamówione dania oraz pięknie o nich opowiedział, oraz jego pozytywne nastawienie do ludzi oraz uśmiech.Zaskoczenie było duże, gdyż moja poprzednia wizyta u Państwa zakończyła się rozczarowaniem ,zwłaszcza jeśli chodzi o poziom obsługi ( miałem wrazenie ze osoba która nas obsługuje jest za kare), tym bardziej moge Państwa z czystym sumieniem polecić każdemu spragnionemu nowych doznań kulinarnych i cieszę się że dałem wam drugą szansę a tak na marginesie to jagnięcina była genialna.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu:

Panie Wojciechu,
Serdecznie dziękujemy za drugą szansę. Cieszymy się, że udało nam się sprostać Pana wymaganiom i liczę, że dalsza współpraca będzie tylko z dobrymi wrażeniami. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były na jak najwyższym poziomie. Za wszelkie niedogodności ,które napotkały Pana w restauracji , przepraszamy.
z wyrazami szacunku
manager Aleksandra B.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0