Drukarka etykiet

Nadszedł czas na zainwestowanie w nowszą/szybszą/lepszą etykieciarkę. Niestety te które dostajemy od firm kurierskich nie spełniają naszych wymagań. Polećcie proszę jakąś konkretną etykieciarkę półprzemysłową.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak zależy Ci tylko na ilości etykiet to stojak za drukarką i kupujesz rolki po 1200-1500 etykiet. Jak zależy na szybkości to raczej intermec zamiast zebr. Dużo lepsze konstrukcje wg mnie i dużo szybsze a nawet do małych jak np PC43d stojak też ustawiasz za na dużą ilość. Jak chcesz iść w półprzesmysłową to napewno zupełnie inny wymiar solidności i też bym zdecydowanie w intermeca poszedł jak np seria 43. Ewentulanie zerknij na Zebry ale nie ten zabytkowy model co podałeś a np ZT230 lub coś od Epsona czy Citizena. Niezłe ma ponoć również Toshiba, aczkolwiek nie miałem możliwości ich użytkowania, tak wieć w sumie wiele na ich temat napisac nie mogę. Każda sytuacja jest jednak inna i powinno się indywidualnie dobrac model https://general-id.pl/drukarki-etykiet/biurowe Ogólnie polecam kontakt z nimi, powinni Ci coś odpowiedniego dobrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Jak sprowadzić użytkowników na stronę? (13 odpowiedzi)

Jak w temacie, prowadzę od jakiegoś czasu bloga o Gdańsku. Pisze o ciekawych miejscach itd. W...

Ochrona telefonu (15 odpowiedzi)

Hej, Ostatnio kupiłam pancerne etui na telefon, widziałam też na stronie tej firmy, że mają tzw....

Jak reklamowac firmę (20 odpowiedzi)

Witajcie , w czerwcu tego roku ( Covid -19) otworzyłam własne studio projektowania wnętrz .Jestem...