Drzwi zewnętrzne, gdzie najlepiej?

Temat dostępny też na forum: Usługi i wykonawcy
Firma Veyna oferuje klasyczne, jak i nowoczesne drzwi zewnętrzne. Duża oferta, każdy znajdzie coś dla siebie. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według mnie lepszym wyborem są drzwi stalowe od KMT, cechują się dobrą izolacją termiczną, dzięki temu można dostać dofinansowanie na ich zakup z programu Czyste Powietrze ;) Mi spodobał się model Supertherm 90 - są grube i solidnie wykonane. A jak komuś wizualnie podobają się drzwi drewniane, to są też dostępne wzory dzięki którym drzwi stalowe wizualnie przypominają drewniane ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

też polecam kmt, mają bardzo dużo różnych modeli. ja z kolei mam plus 75, mają grubość 75 mm, ale z tego co wiem, też spełniają warunki tego programu czyste powietrze. Bardzo dobra izolacja, na plus też szybkie wykonanie zlecenia. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Dobra kosmetyczka w Gdańsku i okolicach (57 odpowiedzi)

Witam, poszukuje dobrego salonu kosmetycznego z przystępnymi cenami. Proszę o wasze typy.

Apollina (3 odpowiedzi)

Osiedle przy Apollina powstaje w lokalizacji, z której szybko można wyjechać na trójmiejską...

kurs kitesurfingu (5 odpowiedzi)

Cześć, planuję na weekend wyskoczyć do Jastarni na Kitesurfing. Oprócz tej szkoły...